ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

تترا متیل آمونیوم فلوراید (TMAF)

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

تترا متیل آمونیوم فلوراید (TMAF)

89 / 100

تترا متیل آمونیوم فلوراید (TMAF) یکی از محصولات تولیدی کمپانی سیگما آلدریچ می باشد. این کمپانی یکی از بزرگترین تولید کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان است که محصولات تولیدی آن بیشتر در بخش تخصصی است .

امتیاز شرکت سیگماآلدریچ در سال 2015 توسط کمپانی مرک آلمان خریداری گردید. از آن پس تولیدات کمپانی سیگما آلدریچ تحت لیسانس مرک آلمان تولید و به بازارهای جهانی ارسال می گردد. شرکت شیمی کهن  محصولات این کمپانی را وارد و به دست مصرف کنندگان می رساند.

تترا متیل آمونیوم فلوراید (TMAF) سیگماآلدریچ یکی از محصولات شیمیایی در نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریچ در ایران است.  شما عزیزان جهت استعلام  و خرید مواد شیمیایی  می توانید با شماره های درج شده در وب سایت شیمی کهن  تماس حاصل بفرمائید.

شرح کاربرد تترا متیل آمونیوم فلوراید (TMAF)

واکنش دهنده برای: باز شدن حلقه ناشی از هالید از نمک های آزیریدینیم 2 جایگزین
سنتز آروماتیک های فلوئورو از طریق واکنش های فلورودنیتراسیون
سنتز سووفلوران در مایعات یونی با فلوئوراسیون تبادلی هالوژن
سنتز پلی فلوئوردار (oxomolybdates)
تترا متیل آمونیوم فلوراید ممکن است در ترکیب با سولفوریل فلوراید برای تبدیل آریل فنل ها به آریل فلوراید استفاده شود.[1] می‌تواند با آمینوسیلان‌ها واکنش نشان دهد و بازهای آمید انیوم را در محل تولید کند، که می‌تواند هتروآرن‌ها را پروتونه کند.[2]
مفید برای تبادل هالوژن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی در ایران می باشد. این مجموعه با واردات محصولات کمپانی هایی نظیر (مرک آلمان – سیگما – فلوکا – آلفا ایسر – CDH و …) توانسته جایگاهی مناسب در بین مصرف کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی داشته باشد. باید گفت در سالهای گذشته و حتی امروز مشتریان و مصرف کنندگان برندهای سیگما می بایست پس از ثبت سفارش ماه ها منتظر واردات محصول درخواستی خود می بودند، اما این شرکت توانسته با وارد کردن حجم گسترده ای از محصولات نایاب برندهای پر مصرف این زمان را به 48 ساعت کاهش دهد.

مشخصات تترا متیل آمونیوم فلوراید (TMAF)

459135

Sigma-Aldrich

Tetramethylammonium fluoride

97%

Synonym(s)تترا متیل آمونیوم فلوراید (TMAF):
TMAF
Linear Formula:
(CH3)4NF
CAS Number:
Molecular Weight:
93.14
EC Number:
MDL number:
PubChem Substance ID:
NACRES:
NA.22

نکات ایمنی

پیکتوگرام ها
علامت تعجب
GHS07
کلمه سیگنال
هشدار

جهت اطلاعات بیشتر محصولات سیگماآلدریچ کلیک کنید:

اظهارات خطر

H302 + H312 + H332 – H315 – H319 – H335
اظهارات احتیاطی
P261 – P280 – P301 + P312 – P302 + P352 + P312 – P304 + P340 + P312 – P305 + P351 + P338
طبقه بندی خطر
سم حاد. 4 پوستی – سموم حاد. 4 استنشاق – سم حاد. 4 دهان – تحریک چشم. 2 – تحریک پوست 2 – STOT SE 3- اندام های هدف دستگاه تنفسی

کد کلاس ذخیره سازی
11 – جامدات قابل احتراق

تجهیزات حفاظت فردی

ماسک گرد و غبار نوع N95 (ایالات متحده)، مژه چشم، دستکش

چکیده تترا متیل آمونیوم فلوراید (TMAF)

منابع یونی نوکلئوفیل فلوراید، معرف‌های ضروری در جعبه ابزار مصنوعی برای دسترسی به بلوک‌های ساختمانی فلوئوردار با ارزش افزوده بالا هستند که با روش‌های دیگر قابل دستیابی نیستند. در این بررسی، ما یک توضیح مختصر و منطقی از ویژگی‌های برجسته یکی از این معرف‌ها، تترا متیل آمونیوم فلوراید (TMAF) و همچنین روش‌های مختلف برای تهیه آن، و چگونگی خواص فیزیکی و شیمیایی و اثرات حل‌پذیری آن در حلال‌های مختلف را ارائه می‌کنیم.

ارتباط نزدیکی با واکنش پذیری آن دارد. علاوه بر این، در اینجا ما همچنین به طور جامع استفاده تاریخی و اخیر آن را، تا دسامبر 2021، در واکنش‌های تشکیل پیوند C-F با تأکید ویژه بر فلوئوراسیون‌های جایگزین آروماتیک هسته دوست با کاربرد پایدار بالقوه در محیط‌های صنعتی، و همچنین استفاده از آن به‌عنوان پایه‌ای با قابلیت توصیف می‌کنیم. از ارائه دگرگونی های بی سابقه

کلید واژه ها ی تترا متیل آمونیوم فلوراید (TMAF)

تترا متیل آمونیوم فلوراید؛ TMAF; اثرات حلالیت؛ فلوراسیون نوکلئوفیلیک؛ فلوراسیون صنعتی پایدار؛ SNAr [18F]-رادیوله‌گذاری. ابرپایه ها؛ متیلاسیون انتخابی؛ گونه های برانگیخته فلوئوردار

1. مقدمه

مولکول‌های حاوی فلوئور به طور فزاینده‌ای در داروهای نسل آخر و عوامل تصویربرداری پزشکی غیرتهاجمی برای مراقبت‌های بهداشتی جمعیت سالخورده رایج هستند، مواد شیمیایی کشاورزی بهبود یافته که تولید غذای بهینه و پایدار را برای جمعیت جهانی ممکن می‌سازد. به طور چشمگیری در حال افزایش است و علم مواد (طرح 1a). این روند به طور قابل توجهی در پزشکی مدرن برجسته است، منطقه ای که در آن حدود 20٪ از داروهای تجویز شده در سال 2010 حاوی حداقل یک اتم فلوئور ، و همچنین 18 مورد از 42 موجودیت مولکولی جدید تایید شده بودند.

به عنوان داروهای عرضه شده توسط FDA در سال 2018 . در واقع، گروه‌های عاملی حاوی فلوئور و فلوئور، بخش‌های ممتاز در کشف داروی مبتنی بر قطعه  در نظر گرفته می‌شوند، به دلیل توانایی منحصربه‌فرد آن‌ها در ایجاد ترکیبی هم افزایی از خواص فیزیکوشیمیایی به نامزدهای دارو مانند پایداری زیستی قابل‌توجهی نسبت به مسیرهای متابولیک اکسیداتیو و هیدرولیتیک. افزایش چربی دوستی و نفوذپذیری غشاء، افزایش قدرت دارو و/یا ویژگی هدف . علاوه بر این، حضور گروه‌های مبتنی بر فلوئور می‌تواند ترکیب ترجیحی یک مولکول دارو را تعیین کند و تعاملات پروتئین-لیگاند مطلوبی را ارتقا دهد که دسترسی به مناطق چالش‌برانگیز برای تحویل دارو مانند مغز را تسهیل می‌کند .

شکل ظاهری تترا متیل آمونیوم فلوراید (TMAF)

فلوئور به شکل مواد معدنی فلوراید – فلوریت، فلوراپاتیت و کرایولیت – سیزدهمین عنصر فراوان در پوسته زمین است که اولین عنصر در بین هالوژن ها است. اگرچه وجود چندین فلوئوروآلکان در انتشارات آتشفشانی و زمین گرمایی شناسایی شده است، اما حلالیت آنیون های فلوراید از این منابع معدنی در محیط های آبی که اغلب متابولیت های ثانویه در ابتدا منشأ می گیرند، واقعاً محدود است (به عنوان مثال، میانگین غلظت فلوراید در آب دریا 1.3 ppm است. 15000 برابر کمتر از کلریدها).

اطلاعات  خرید محصول تترا متیل آمونیوم فلوراید (TMAF)

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید تترا متیل آمونیوم فلوراید (TMAF) سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی  سیگماآلدریچ تترا متیل آمونیوم فلوراید (TMAF)

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن  در ایران،  نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

قیمت – فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ – تترا متیل آمونیوم فلوراید (TMAF)

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروشتترا متیل آمونیوم فلوراید (TMAF) سیگماآلدریچ  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.3-فنیل-1-پروپیل آمین کدP32406

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت