ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

تترا کلرو اوریک اسید 3 آبه 99%

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

تترا کلرو اوریک اسید 3 آبه 99%

90 / 100

تترا کلرو اوریک اسید 3 آبه 99% (به انگلیسی: Chloroauric acid) با فرمول شیمیایی HAuCl۴ یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم ۲۸۱۳۳ است.

که جرم مولی آن ۳۳۹٫۷۸۵ g/mol می‌باشد. شکل ظاهری این ترکیب، بلورهای زردطلایی است .

4. (H2O) x. تری هیدرات و تترا هیدرات هم شناخته شده است. هر دو مواد جامد نارنجی به رنگ زرد متشکل از مسطح [AuCl4] – آنیون هستند. غالباً اسید کلروئوریک به عنوان محلول مورد استفاده قرار می گیرد ، مانند نمونه هایی که با انحلال طلا در آبزیان به دست می آیند. این محلول ها می توانند به مجتمع های دیگر طلا تبدیل شوند یا به نانوذرات طلای فلزی یا طلا کاهش پیدا کنند.

توضیحات محصول تترا کلرو اوریک اسید 3 آبه 99%

 • نام فارسی:تترا کلرو اوریک اسید 3 آبه 99%
 • معادل لاتین:Tetrachloroauric(III) acid trihydrate 99%
 • فرمول مولکولی:AuCl₄H * 3 H₂O
 • جرم مولی: 393.83 g/mol
 • تراکم :3.9 گرم / cm3 (20 درجه سانتیگراد)
 • نقطه ذوب: 30 درجه سانتیگراد
 • حلالیت: 150 g / l

1.01582

Supelco

Tetrachloroauric(III) acid trihydrate 99%

for analysis EMSURE

Synonyme(s):
Tetrachloroauric(III) acid trihydrate 99%, Gold(III)chloride hydrochloric acid, Gold trichloride hydrochloride
Empirical Formula (Hill Notation)تترا کلرو اوریک اسید 3 آبه 99%:
HAuCl4 · 3H2O
Numéro CAS:
Poids moléculaire:
393.83
Numéro MDL:
Numéro de classement EC:
240-948-4

خواص املاح تترا کلرو اوریک اسید 3 آبه 99%

اسید کلروآوریک جامد یک پروتئین پروتئین آبگریز (یونی) است. این ماده در آب و سایر حلالهای حاوی اکسیژن مانند الکلها ، استرها ، استرها و کتونها محلول است. به عنوان مثال ، در دیبرتیل اتر خشک یا دی اتیلن گلیکول ، حلالیت بیش از 1 مول در لیتر است. اسید کلروآوریک یک اسید یکپارچه قوی است. هنگام گرم شدن در هوا ، جامد HAuCl4 · nH2O در آب تبلور ذوب می شود ، به سرعت تیره می شود و قهوه ای تیره می شود.

تترا کلرو اوریک اسید 3 آبه 99% با معادل لاتین Tetrachloroauric(III) acid trihydrate 99% و با فرمول شیمیایی AuCl₄H * 3 H₂O و با جرم مولی  393.83 g/mol شناخته می شود.

تتراکلرو آریک اسید (به انگلیسی: Chloroauric acid) با فرمول شیمیایی HAuCl۴ یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم ۲۸۱۳۳ است. که جرم مولی آن ۳۳۹٫۷۸۵ g/mol می‌باشد. شکل ظاهری این ترکیب، بلورهای زردطلایی است .

(H2O) x. تری هیدرات و تترا هیدرات هم شناخته شده است. هر دو مواد جامد نارنجی به رنگ زرد متشکل از مسطح [AuCl4] – آنیون هستند. غالباً اسید کلروئوریک به عنوان محلول مورد استفاده قرار می گیرد ، مانند نمونه هایی که با انحلال طلا در آبزیان به دست می آیند. این محلول ها می توانند به مجتمع های دیگر طلا تبدیل شوند یا به نانوذرات طلای فلزی یا طلا کاهش پیدا کنند.

نام های دیگر تترا کلرو اوریک اسید 3 آبه 99%

 • کلرو آریک اسید
 • کلروآئوریک اسید
 • هیدروژن تترا کلرو آئورات
 • Chlorauric acid
 • Aurochloric acid
 • Hydrogen aurichloride
 • Hydrogen tetrachloroaurate
 • HAuCl4

کاربرد تترا کلرو اوریک اسید 3 آبه 99%

در امور تحقیقاتی حساس از جمله ساخت نانو ذرات و نانو کامپوزیت‌ها، کاتالیزور و فوتوکاتالیست، سنسور وکیت، پوشش‌دهی طلا، آنتی باکتریال، جاذب‌ها قابل استفاده می‌باشد. اسید کلروآوریک پیشرو مورد استفاده در خالص سازی طلا توسط الکترولیز است.

استخراج مایع مایع از اسید کلروآوریک برای بازیابی ، تمرکز ، تصفیه و تعیین کننده های تحلیلی طلا استفاده می شود. استخراج HAuCl4 از محیط هیدروکلریک توسط عصاره های حاوی اکسیژن ، مانند الکل ، کتون ، اتر و استر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. غلظت طلا (III) در عصاره ها می تواند بیش از 1 مول در لیتر باشد. [12] [13] [14] بیشترین استفاده از این مواد استخراج شده برای این منظور دیبوتیل گلیکول ، متیل ایزوبوتیل کتون ، تریبوتیل فسفات ، دیکلرو التیل اتر (کلورکس) است.

در بافت شناسی ، اسید کلروریک به “کلرید طلای قهوه ای” معروف است و نمک سدیم NaAuCl4 آن را “کلرید طلا” ، “کلرید طلای سدیم” یا “کلرید طلای زرد” می نامند. نمک سدیم در فرآیندی به نام “toning” برای بهبود تعریف نوری از بخش های بافت آغشته به نقره استفاده می شود.

جهت اطلاع از قیمت و خرید محصول با ما تماس بگیرید.

تترا کلرو اوریک اسید 3 آبه 99%

مشخصات  فنی تترا کلرو اوریک اسید 3 آبه 99%

شرکت شیمی کهن  نمایندگی فروش مواد شیمیایی در ایران را دارا  است که شما عزیزان می توانید برای خرید این ماده در وب سایت مواد شیمیایی سیگما با همکاران فروش ما تماس حاصل فرمایید. این شرکت نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. در این قسمت  مشخصاتتترا کلرو اوریک اسید 3 آبه 99% مرک  به شرح ذیل می باشد:

فرمول شیمیایی:nH2O
حالت: مایع
میزان نمک 3H2O محلول: ۱ گرم
حجم: ۲۵ میلی لیتر
غلظت:۴۰ گرم بر لیتر (۰٫۱ مولار)
خلوص: %۹۹/۹

بیشتر بخوانید:دی ایزو پروپیل اتر کد 800866

اطلاعات  خرید تترا کلرو اوریک اسید 3 آبه 99%

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خریدتترا کلرو اوریک اسید 3 آبه 99% می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد.تترا کلرو اوریک اسید 3 آبه 99% یکی از محصولات شیمیایی در نمایندگی مرک در ایران است.  شما عزیزان جهت استعلام  و خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی می توانید با شماره های درج شده در وب سایت شیمی کهن  تماس حاصل بفرمائید.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک

کمپانی مرک  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن ،  نمایندگی مرک آلمان را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

قیمت – فروش تترا کلرو اوریک اسید 3 آبه 99%

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش تترا کلرو اوریک اسید 3 آبه 99%می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات سیگماآلدریچ و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید تا در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت محصولات سیگما آلدریچ میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک  کلیک کنید:

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت