ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیم

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیم

83 / 100

مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیم را می توانید از مجموعه شیمی کهن که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد را به راحتی انجام دهید.

برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیم

مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیم یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان افزودنی مواد غذایی و تثبیت کننده اسیدیته در صنایع غذایی استفاده می شود. همچنین به عنوان شماره E E339i شناخته می شود. این ترکیب یک نمک به راحتی محلول در آب است که معمولا برای بهبود قابلیت جذب بسیاری از مواد مغذی استفاده می شود.

مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیم معمولاً در محصولات غذایی آماده مانند پودر شیر، سس ها، سوپ ها، غذاهای کنسرو شده، غذاهای منجمد، محصولات پخته شده، کراکرها، نوشابه ها و سایر غذاها استفاده می شود. به عنوان تثبیت کننده اسیدیته برای رسیدن به اسیدیته مناسب در برخی از محصولات غذایی استفاده می شود و همچنین به عنوان افزودنی برای افزایش پایداری و ماندگاری محصولات غذایی استفاده می شود.

با فرآورده های غذایی حاوی مونوهیدرات سدیم فسفات مونوبازیک باید با احتیاط رفتار کرد، به خصوص اگر تاریخ انقضا کوتاهی داشته باشد، زیرا این ماده می تواند با برخی از مواد دیگر موجود در محصولات غذایی تداخل داشته باشد و منجر به بدتر شدن کیفیت آنها شود. همچنین باید بر میزان مواد غذایی که به طور کلی خورده می شود نظارت داشته باشد، زیرا مصرف مقادیر زیاد این ماده می تواند منجر به افزایش سطح سدیم در بدن شود که خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی و فشار خون بالا را افزایش می دهد.

مشخصات مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیم

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

S9638
Sigma-Aldrich

مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیمSodium phosphate monobasic monohydrate

ACS reagent, ≥98%

Synonym(s):Monosodium phosphate,
Sodium dihydrogen phosphate monohydrate
Linear Formula:NaH2PO4 · H2O
CAS Number:10049-21-5
Molecular Weight:137.99
EC Number:231-449-2
MDL number:MFCD00149208
PubChem Substance ID:329824629

مشخصات فنی مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیم

مشخصات فنی مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیم را می توان به شرح زیر فیلتر کرد:

 • فرمول شیمیایی: NaH2PO4 · H2O
 • وزن مولکولی: 138.01 گرم بر مول
 • شکل کریستالی: جامد کریستالی سفید
 • دما: در دمای بالا (بالای 60 درجه سانتیگراد) تجزیه می شود
 • حلالیت: به راحتی در آب حل می شود اما در اتانول نامحلول است
 • کاربرد: به عنوان یک افزودنی در صنایع غذایی به عنوان تثبیت کننده اسیدیته و برای بهبود ظرفیت جذب بسیاری از مواد
 • غذایی استفاده می شود.
 • باید به هشدارهای مربوط به استفاده از این ماده توجه کنید که شامل احتیاط در مصرف مقادیر زیاد مواد غذایی حاوی این
 • ماده است که ممکن است منجر به افزایش سطح سدیم در بدن شود که با بالا بودن آن همراه است. فشار خون و بیماری های قلبی عروقی. همچنین باید به تاریخ انقضای فرآورده های غذایی و اطمینان از عدم خراب شدن آنها در اثر تداخل این
 • ماده با برخی دیگر از مواد موجود در محصولات غذایی توجه شود.

مشخصات فیزیکو شیمیایی مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیم

مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیم یک ترکیب شیمیایی متشکل از یک مولکول آبی سدیم فسفات بازی است که به عنوان مونوبازیک سدیم فسفات آبی نیز شناخته می شود.

این ترکیب معمولاً در صنایع غذایی و دارویی استفاده می شود، جایی که به عنوان تثبیت کننده اسیدیته و تنظیم کننده منعقد کننده در غذاها و به عنوان یک عامل ضد انعقاد در مواد غذایی پودری و داروهای پودری عمل می کند. همچنین در ساخت غلات خشک، ماکارونی، برنج، کنسرو گوشت، دودی و کنسرو ماهی استفاده می شود.

این ترکیب بی خطر و غیر سمی است و در صورت استفاده در دوزهای توصیه شده، عوارض جانبی منفی ایجاد نمی کند. با این حال، در صورت حساسیت به هر یک از مواد تشکیل دهنده آن، باید از مصرف آن خودداری کرد و باید دستورالعمل های مربوط به محصولات حاوی آن را رعایت کرد. همچنین باید در جای خشک و خنک به دور از رطوبت و گرمای شدید نگهداری شود و از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید خودداری شود.

مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیم

کاربرد مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیم

مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیم به طور گسترده در صنایع غذایی به عنوان یک افزودنی استفاده می شود. آنها برای اهداف زیر استفاده می شوند:

 • تثبیت کننده اسیدیته: مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیم به عنوان تثبیت کننده اسیدیته در غذاها استفاده می شود، زیرا برای تنظیم و بهبود سطح اسیدیته در محصولات غذایی استفاده می شود.
 • بهبود ظرفیت جذب: مونوهیدرات فسفات سدیم ظرفیت جذب برخی از مواد مغذی مانند کلسیم، آهن و منیزیم را بهبود می بخشد که یک افزودنی غذایی در بسیاری از محصولات غذایی مختلف مانند:
 • لبنیات: به عنوان تثبیت کننده اسیدیته در لبنیات مانند شیرخشک و ماست استفاده می شود.
 • نوشابه: به عنوان تثبیت کننده اسید در نوشابه هایی مانند نوشابه و نوشیدنی های ورزشی استفاده می شود.
 • سس و سوپ: به عنوان تثبیت کننده اسیدیته و افزودنی برای بهبود بافت سس ها و سوپ ها استفاده می شود.
 • محصولات پخته شده و غلات ترد: به عنوان تثبیت کننده اسیدیته و افزودنی برای بهبود بافت محصولات پخته شده و غلات ترد استفاده می شود.
 • غذاهای کنسرو شده و منجمد: به عنوان تثبیت کننده اسیدیته و افزودنی برای بهبود بافت غذاهای کنسروی و منجمد استفاده می شود.
 • سایر غذاها: همچنین در ساخت بسیاری از محصولات غذایی دیگر مانند مربا، شیرینی، سس، نوشیدنی های ورزشی و غذاهای سالم استفاده می شود.

مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیم

خرید و فروش مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیم سیگماآلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیم سیگماآلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت –مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیم سیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش مونوهیدرات مونوبازیک فسفات سدیم می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت