ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

اسید سباسیک

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

اسید سباسیک

84 / 100

اسید سباسیک یک اسید دی کربوکسیلیک مشتق شده از روغن کرچک است. به طور گسترده ای برای تولید پلیمرها، نرم کننده ها، روان کننده ها و بازدارنده های خوردگی استفاده می شود. این می تواند به عنوان یک اصلاح کننده pH در فرمولاسیون محصولات آرایشی عمل کند. سباسیک اسید همچنین به عنوان پیش ماده برای تهیه استرهای سبکات مانند دی ایزوپروپیل سبکات، دی اتیل هگزیل سبکات و دی بوتیل سبکات استفاده می شود.

اسید سباسیک در سنتز موارد زیر استفاده شده است: پلی استرهای زیست تخریب پذیر و الاستومری [پلی (گلیسرول سبکات) نایلون زیستی جدید،  هیدروژل جدید واکنش دما بر اساس نانوذرات پلی (اتر-استر انیدرید) برای کاربردهای دارورسانی

یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

اسید سباسیک

اسید سباسیک یک اسید دیکربوکسیلیک چهار کربنی با فرمول شیمیایی C4H6O4 است. این ترکیب به صورت طبیعی در میوه‌هایی مانند توت‌ها، سیب‌زمینی، شیرینی، لیموترش و مرکبات یافت می‌شود. همچنین، اسید سباسیک به صورت صنعتی نیز تولید می‌شود.

اسید سباسیک یک ترکیب بی‌رنگ، بی‌بو و بدون بلور است. این ترکیب در آب و الکل حل شونده است و در اتانول به‌طور کامل حل می‌شود. همچنین، این ترکیب در pH محیط‌های اسیدی به‌طور کامل دیسوسیه می‌شود.

اسید سباسیک در صنایعات مختلف استفاده می‌شود. برای مثال، در صنایع غذایی به عنوان یک عامل حفظ طراوت و افزایش ماندگاری در محصولات غذایی مانند نان، کیک، شیرینی، میوه خشک، انواع سس‌ها، خمیر دندان و آبمیوه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، در صنایع داروسازی به عنوان یک ترکیب اصلی در تولید برخی داروها مانند آسپرین و برخی داروهای ضد التهابی مصرف می‌شود. همچنین، این ترکیب به عنوان حافظه دار در برخی داروهای روشن شونده نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

علاوه بر این، اسید سباسیک در صنایع آرایشی و بهداشتی نیز به عنوان یک عامل حفظ طراوت و افزایش ماندگاری در محصولات آرایشی و بهداشتی مانند کرم‌های ضدآفتاب، محصولات مراقبت از پوست و شامپوها مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، این ترکیب در صنایع شیمیایی به عنوان یک ترکیب مهم در تولید پلی‌استرهای بیوقابل تجزیه و تحلیل (بیوپلیمرها) و به عنوان یک ترکیب جایگزین برای اسید فتالیک در تولید انواع مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لازم بهذکر است که اسید سباسیک به دلیل خواص حفظ کننده طراوت و کاهش رطوبت، به عنوان یکی از عوامل حفظ طراوت در محصولات غذایی و آرایشی و بهداشتی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما به دلیل شناخته شدن این ترکیب به عنوان پتانسیل

مشخصات اسید سباسیک

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

283258
Sigma-Aldrich

99%  – Sebacic acid

اسید سباسیکSynonym(s):Decanedioic acid
Linear Formula:HO2C(CH2)8CO2H
CAS Number:111-20-6
Molecular Weight:202.25
Beilstein:1210591
EC Number:203-845-5
MDL number:MFCD00004440
PubChem Substance ID:24857096
NACRES:NA.22

خواص اسید سباسیک

 • فشار بخار:1 میلی متر جیوه (183 درجه سانتی گراد)
 • سطح کیفیت:200
 • سنجش: 99%
 • bp:294.5 درجه سانتی گراد/100 میلی متر جیوه (لیتر)
 • mp: 133-137 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • انحلال پذیری : اتانول: 100 میلی گرم در میلی لیتر
  کتون ها و اترها: محلول

کاربرد اسید سباسیک

اسید سباسیک یک اسید دیکربوکسیلیک چهار کربنی با فرمول شیمیایی C4H6O4 است و به صورت طبیعی در میوه‌هایی مانند توت‌ها، سیب‌زمینی، شیرینی، لیموترش و مرکبات یافت می‌شود. این ترکیب در صنایع مختلف استفاده می‌شود، به عنوان مثال:

1. صنایع غذایی: اسید سباسیک به عنوان یک عامل حفظ طراوت و افزایش ماندگاری در محصولات غذایی مانند نان، کیک، شیرینی، میوه خشک، انواع سس‌ها، خمیر دندان و آبمیوه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2. داروسازی:اسید سباسیک در صنعت داروسازی به عنوان یک ترکیب اصلی در تولید برخی داروها مانند آسپرین و برخی داروهای ضد التهابی مصرف می‌شود. همچنین، این ترکیب به عنوان حافظه دار در برخی داروهای روشن شونده نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

3. صنایع آرایشی و بهداشتی: اسید سباسیک به عنوان یک عامل حفظ طراوت و افزایش ماندگاری در محصولات آرایشی و بهداشتی مانند کرم‌های ضدآفتاب، محصولات مراقبت از پوست و شامپوها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

4. صنایع شیمیایی:اسید سباسیک به عنوان یک ترکیب مهم در صنایع شیمیایی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک عامل کاتالیست در راکتورهای شیمیایی استفاده می‌شود. همچنین، اسید سباسیک به عنوان یک ترکیب جایگزین برای اسید فتالیک در تولید پلی‌استرهای بیوقابل تجزیه و تحلیل (بیوپلیمرها) استفاده می‌شود.

اسید سباسیک

 کاربردهای اسید سباسیک در صنایع شیمیایی

به عنوان یک ترکیب شیمیایی مهم، اسید سباسیک در صنایع شیمیایی در بسیاری از فرآیندهای شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای اسید سباسیک در صنایع شیمیایی عبارتند از:

1. تولید پلی‌استرهای بیوقابل تجزیه و تحلیل: اسید سباسیک به عنوان یک ترکیب جایگزین برای اسید فتالیک در تولید پلی‌استرهای بیوقابل تجزیه و تحلیل (بیوپلیمرها) استفاده می‌شود. این پلی‌استرها در بسیاری از کاربردها، مانند بسته‌بندی، کیسه‌های پلاستیکی، نخ‌های دوزی و … به کار می‌روند.

2. تولید رنگ‌های سنتزی و پیگمنت‌ها: اسید سباسیک به عنوان یک عامل کاتالیست در فرآیند تولید رنگ‌های سنتزی و پیگمنت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

3. تولید مواد نساجی: اسید سباسیک در تولید برخی از مواد نساجی مانند پلی‌آمیدها و پلی‌استرها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

4. تولید مواد شوینده: اسید سباسیک به عنوان یک ترکیب کمکی در تولید برخی از مواد شوینده مانند دیترجنت سدیم لوریل سولفات و سدیم لوریل اتر سولفات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

5. تولید قطعات پلاستیکی: اسید سباسیک به عنوان یک ترکیب پایه در تولید برخی از قطعات پلاستیکی مانند پلی‌آمیدها و پلی‌استرها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

6. تولید مواد ضد اکسیدان: اسید سباسیک به عنوان یک ترکیب مهم در صنایع مختلف، به عنوان یک ماده ضد اکسیدان در تولید برخی از مواد شیمیایی مانند پراکسید بنزوئیک و برخی از مواد ضد زنگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

7. تولید مواد افزایش دهنده قابلیت اشتعال: اسید سباسیک به عنوان یک ترکیب کمکی در تولید مواد افزایش دهنده قابلیت اشتعال مانند تری‌نیتروسبنزن (TNP) و نیتروگلیسرین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

8. تولید مواد مختلف: اسید سباسیک به عنوان یک ترکیب مهم در تولید برخی از مواد شیمیایی مانند سولفونامیدها، مواد نگهدارنده چوب و برخی از مواد نساجی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است که اسید سباسیک به دلیل خواص حفظ کننده طراوت و کاهش رطوبت، به عنوان یکی از عوامل حفظ طراوت در محصولات غذایی و آرایشی و بهداشتی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما به دلیل شناخته شدن این ترکیب به عنوان پتانسیل کانسرن‌برای انسان، باید با رعایت دستورالعمل‌های ایمنی و پروتکل‌های مربوطه در صنایع مختلف استفاده شود.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

محصولات مشابه 

اسید سباسیک

خرید و فروش اسید سباسیک سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خریداسید سباسیک  سیگما آلدریچ   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت –خرید اسید سباسیک سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش اسید سباسیک می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت