ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

پی پیریدین 822299 مرک آلمان 

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

پی پیریدین 822299 مرک آلمان 

85 / 100

پی پیریدین 822299 مرک آلمان یکی از محصولات پرفروش شرکت می کهن شی می باشد. این محصول در شرکت شیمی کهن یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله پی پیریدین 822299 مرک آلمان  با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید پی پیریدین 822299 مرک آلمان  می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

پی پیریدین 822299 مرک آلمان 

پی پیریدین 822299 مرک آلمان  یک ترکیب شیمیایی است که توسط شرکت مرک آلمان با کد کاتالوگی 822299 به صورت فروش تجاری عرضه می‌شود. این ترکیب شیمیایی شامل حلقه پیریدین با یک گروه پی در موقعیت پاراست است و به عنوان یک ماده میانی در تولید داروها و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پی پیریدین در تولید داروهایی مانند ضد سرطان‌ها، ضد التهاب‌ها، ضد عفونی کننده‌ها، و ضد باکتریایی‌ها به کار می‌رود.

همچنین، این ترکیب شیمیایی در تحقیقات علمی برای بررسی خواص شیمیایی و بیولوژیکی ترکیبات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. اطلاعات بیشتر در مورد خواص و کاربردهای این ترکیب شیمیایی می‌تواند در منابع مختلفی مانند کتب شیمی و مقالات علمی یافت شود

 • پی پیریدین 100 میلی لیتر
  Piperidine
 • کد محصول: 822299
 • فرمول شیمیایی: C₅H₁₁N
 • Cas Number: 110-89-4
 • واحد: 100 میلی لیتر

مشخصات پی پیریدین 822299 مرک آلمان 

پیریدین ماده ای آلی است که با بنزن مرتبط است. تفاوت آن با بنزن در این است که یکی از گروه های متین جدا شده و به جای آن یک اتم نیتروژن قرار گرفته است. در قدیم پیریدین از ذغال سنگ بدست می آمد اما امروزه در مقیاسهای بسیار بزرگ تولید میشود. نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

8.22299

Sigma-Aldrich

Piperidine

for synthesis

پی پیریدین 822299 مرک آلمان 

Synonyme(s):
Piperidine, Hexahydropyridine, Pentamethyleneimine, Azacyclohexane, Azinane
C5H11NEmpirical Formula (Hill Notation)
Numéro CAS:110-89-4
Poids moléculaire:85.15
Numéro MDL:MFCD00005979
Numéro de classement EC:203-813-0

فروش پی پیریدین 822299 مرک آلمان 

شرکت شیمی کهن وارد کننده مواد مرک در تهران و  همچنین فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی، آماده ارائه خدمات در حوزه فروش پیریدین با کیفیت عالی، قیمت مناسب و در مقادیر دلخواه به مشتریان می باشد. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان بوده و به صورت مایع عرضه می گردد. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید پیریدین می توانید صفحه ابتدای این وب سایت را ملاحظه فرمایید.

خصوصیات پیریدین مرک

مایعی بی رنگ است. اما نمونه های غیر خالص یا قدیمی آن ممکن است به رنگ زرد باشند.
قابل اشتعال است.
قلیای ضعیف
محلول در آب
بویی ناخوشایند شبیه به ماهی دارد.پی پیریدین 822299 مرک آلمان 

یکی از مواد شیمیایی پرکاربرد است. شما می توانید خرید پی پیریدین 822299 مرک آلمان  را از شیمی کهن که یکی از نمایندگی های فروش مواد شیمیایی صنعتی در ایران است در مقادیر دلخواه سفارش دهید.

این شرکت فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی با برند مرک آلمان به دانشگاهیان، محققان و صنعتگران می باشد. شما می توانید پی پیریدین را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شیمی کهن که نمایندگی مرک را دارد خریداری کنید .

کاربردهای پیریدین مرک

در حلقه برخی داروها یافت میشود.
در ساخت DNA کاربرد دارد.
به عنوان افزودنی به الکل ها اضافه میشود.(برای غیر قابل آشامیدن شدن آن)
استفاده اصلی پیریدین به عنوان پیش‌ساز در سموم است.
از پیریدین به عنوان یک حلال قطبی بازی با واکنش پذیری کم استفاده میشود.
پیریدین در مقادیر بسیار کم به غذاها افزوده میشود تا به آنها یک طعم تلخ بدهد.(این کاربرد مورد تایید سازمان غذا و دارو آمریکاست)پی پیریدین 822299 مرک آلمان 

اين محصول از برند مرک به دليل کيفيت خوب نسبت به ساير برندهاي معتبر دنيا مي تواند نياز بسياري از آزمايشگاه، مراکز تحقيقاتي و دانشجويان را برطرف کند. جهت قیمت فروش مواد شیمیایی می توانید با همکاران فروش ما در نمایندگی مواد شیمیایی تماس حاصل بفرمائید.

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

خرید پیریدین مرک

شیمی کهن  آماده ارائه خدمات در حوزه فروش پی پیریدین با برند مرک آلمان و با مناسب ترین قیمت به مشتریان می باشد. این شرکت نمایندگی سیگماآلدریچ در تهران را دارد.  شما می توانید پی پیریدین و هر ماده شیمیایی دیگر  را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت تهیه کنید. برای خرید محصولات مرک MERCK  می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ ارتباط برقرار کنید.پی پیریدین 822299 مرک آلمان 

 پی پیریدین 100 میلی لیتر Piperidine کد محصول: 822299 فرمول شیمیایی: C₅H₁₁N Cas Number: 110-89-4 واحد: 100 میلی لیتر فروش پیریدین مرک شرکت اینترنتی تماد کالا فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی، آماده ارائه خدمات در حوزه فروش پیریدین با کیفیت عالی، قیمت مناسب و در مقادیر دلخواه به مشتریان می باشد. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان بوده و به صورت مایع عرضه می گردد. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید پیریدین می توانید جدول روبرو را ملاحظه فرمایید. پیریدین ماده ای آلی است که با بنزن مرتبط است. تفاوت آن با بنزن در این است که یکی از گروه های متین جدا شده و به جای آن یک اتم نیتروژن قرار گرفته است. در قدیم پیریدین از ذغال سنگ بدست می آمد اما امروزه در مقیاسهای بسیار بزرگ تولید میشود. خصوصیات پیریدین مرک مایعی بی رنگ است. اما نمونه های غیر خالص یا قدیمی آن ممکن است به رنگ زرد باشند. قابل اشتعال است. قلیای ضعیف است. محلول در آب است. بویی ناخوشایند شبیه به ماهی دارد. کاربردهای پیریدین مرک در حلقه برخی داروها یافت میشود. در ساخت DNA کاربرد دارد. به عنوان افزودنی به الکل ها اضافه میشود.(برای غیر قابل آشامیدن شدن آن) استفاده اصلی پیریدین به عنوان پیش‌ساز در سموم است. از پیریدین به عنوان یک حلال قطبی بازی با واکنش پذیری کم استفاده میشود. پیریدین در مقادیر بسیار کم به غذاها افزوده میشود تا به آنها یک طعم تلخ بدهد.(این کاربرد مورد تایید سازمان غذا و دارو آمریکاست) خرید پیریدین مرک شما می توانید برای خرید پیریدین مرک با کیفیت تضمین شده و قیمت مناسب به صورت آنلاین از طریق همین صفحه اقدام به ثبت سفارش فرمایید. در صورت تمایل می توانید به صورت حضوری از طریق فروشگاه تماد کالا اقدام به خرید پیریدین فرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر بخش راهنمای خرید را مطالعه فرمایید. در صورت بروز هر گونه مشکل و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش پی پیریدین 822299 مرک آلمان  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .پی پیریدین 822299 مرک آلمان 

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 • راههای ارتباطی :
  021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
  واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 
LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت