ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

پلی وینیلیدین فلوراید

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

پلی وینیلیدین فلوراید

83 / 100

پلی وینیلیدین فلوراید یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

پلی وینیلیدین فلوراید

پلی وینیلیدین فلوراید یا PVDF، یک پلیمر شیمیایی است که از واحد تکراری وینیلیدین فلوراید ساخته شده است. این پلیمر به دلیل مقاومت بالا در برابر حرارت، خوردگی، تغییرات شیمیایی و مقاومت الکتریکی بالا، در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات پلی وینیلیدین فلوراید

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

427152Sigma-Aldrich

Poly(vinylidenfluorid)en

average Mw ~180,000 by GPC, average Mn ~71,000, beads or pelletsپلی وینیلیدین فلوراید
Synonym(e):PVDF
Lineare Formel:(CH2CF2)n
CAS-Nummer:24937-79-9
MDL-Nummer:MFCD00084470
PubChem Substanz-ID:24866740
NACRES:NA.23

مشخصات فنی و فیزیکو شیمیایی پلی وینیلیدین فلوراید

بعضی از مشخصات فیزیکی و شیمیایی PVDF عبارتند از:

۱- وزن مخصوص: ۱٫۷۹ g/cm³.

۲- دمای نرم شدن: ۱۷۴ درجه سانتیگراد.

۳- دمای جوش: ۲۰۰ درجه سانتیگراد.

۴- مقاومت الکتریکی: ۱۰۱۴-۱۰۱۶ اهم-سانتی‌متر.

۵- ضریب شکست: ۱٫۴۲۰۰-۱٫۴۲۵۰۰.

۶- شفافیت بالا: PVDF به دلیل شفافیت بالایی که دارد، در تولید فیلم‌های نگهدارنده و ساخت قطعات الکترونیکی به کار می‌رود.

۷- مقاومت بالا در برابر خوردگی: PVDF دارای مقاومت بالا در برابر خوردگی است و می‌تواند در شرایطی که دیگر پلیمرها آسیب می‌بینند، به کار گرفته شود.

۸- مقاومت بالا در برابر حرارت: PVDF دارای مقاومت بالا در برابر حرارت است و می‌تواند در دماهای بالایی تا حدود ۱۵۰ درجه سانتیگراد قابل استفاده باشد.

۹- انعطاف پذیری بالا: PVDF دارای انعطاف پذیری بالا است و می‌تواند در کاربردهایی که نیاز به پلیمرهای انعطاف پذیر دارند، مانند صنعت الکترونیک و پزشکی، به کار گرفته شود.

پلی وینیلیدین فلوراید

کاربرد پلی وینیلیدین فلوراید

پلی وینیلیدین فلوراید یک پلیمر ساختاری است که شامل جزئیات پلیمری با وزن مولکولی بالا است و به عنوان یک ماده دارویی و دندانپزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای پلی وینیلیدین فلوراید عبارتند از:

 • آنتی‌باکتریال: پلی وینیلیدین فلوراید به عنوان یک ضد عفونی کننده و آنتی‌باکتریال در دندانپزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده به طور معمول در پروفیلکسی و درمان بیماری‌های لثه، پیوند لثه، پریودنتیت و ترک‌های دندانی استفاده می‌شود.
 • ضد قارچی: پلی وینیلیدین فلوراید همچنین می‌تواند به عنوان یک ضد قارچی در درمان برخی از عفونت‌های قارچی در دهان و دندان استفاده شود.
 • آرامبخش: این ماده به عنوان یک آرامبخش در درمان برخی از بیماری‌های دهان و دندان مانند ترشح زیاد مایع دهان و التهاب لثه استفاده می‌شود.
 • ضد التهابی: پلی وینیلیدین فلوراید می‌تواند به عنوان یک ضد التهاب در درمان برخی از بیماری‌های دهان و دندان مانند پریودنتیت و ترک‌های دندانی مورد استفاده قرار گیرد.
 • ضدآفتاب: پلی وینیلیدین فلوراید به عنوان یک فیلتر ضدآفتاب در برخی از مواد آرایشی و بهداشتی مانند لوسیون‌های ضدآفتاب و کرم‌های ضدآفتاب استفاده می‌شود.
 • بسته‌بندی مواد غذایی: پلی وینیلیدین فلوراید به عنوان یک ماده بسته‌بندی غذایی به کار می‌رود. این ماده به عنوان یک محافظ در برابر رطوبت، اکسیژن و نور در بسته‌بندی مواد غذایی مانند گوشت، ماهی و سبزیجات استفاده می‌شود.
 • تولید فیلم: پلی وینیلیدین فلوراید به عنوان یک ماده در تولید فیلم‌های پلیمری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فیلم‌ها برای مصارف مختلفی مانند بسته‌بندی مواد غذایی، تولید پوشاک، تولید برچسب و بسته‌بندی محصولات الکترونیکی استفاده می‌شوند.
 • سایر کاربردها: پلی وینیلیدین فلوراید به عنوان یک ماده ضد آب و ضد چسب در تولید کاغذ، چسب‌ها و پوشاک استفاده می‌شود. همچنین این ماده به عنوان یک ماده حفاظتی در برابر اشعه ماوراء بنفش و در تولید لنز‌های آفتابی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خواص فیزیکی پلی وینیلیدین فلوراید

PVDF دارای خواص فیزیکی و شیمیایی منحصر به فردی است که باعث شده است که در بسیاری از صنایع مانند شیمیایی، الکترونیک، فلزات، نفت و گاز، طبی و غیره مورد استفاده قرار گیرد. برخی از خواص PVDF عبارتند از:

۱- مقاومت بالا در برابر حرارت: PVDF دارای مقاومت بالا در برابر حرارت است و می‌تواند در دماهای بالایی تا حدود ۱۵۰ درجه سانتیگراد قابل استفاده باشد.

۲- مقاومت بالا در برابر خوردگی: PVDF دارای مقاومت بالا در برابر خوردگی است و می‌تواند در شرایطی که دیگر پلیمرها آسیب می‌بینند، به کار گرفته شود.

۳- مقاومت الکتریکی بالا: PVDF دارای مقاومت الکتریکی بالا است و در صنایع الکترونیکی و فلزات به عنوان عایق الکتریکی استفاده می‌شود.

۴- انعطاف پذیری بالا: PVDF دارای انعطاف پذیری بالا است و می‌تواند در کاربردهایی که نیاز به پلیمرهای انعطاف پذیر دارند، مانند صنعت الکترونیک و پزشکی، به کار گرفته شود.

۵- شفافیت بالا: PVDF شفافیت بالایی دارد و در کاربردهایی که نیاز به شفافیت و شفافیت بالایی دارند، مانند صنایع الکترونیک و فیلم‌های نگهدارنده، استفاده می‌شود.

۶- قابلیت پردازش و فرآوری: PVDF قابلیت پردازش و فرآوری بالایی دارد و می‌تواند به راحتی فرآیندهایی مانند فرآیندهای حرارتی، تزریق، خنثی‌سازی و تراشکاری را تحمل کند.

با توجه به این خواص، PVDF در بسیاری از کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، به عنوان مثال، در صنایع الکترونیکی برای تولید قطعات الکترونیکی مانند کاندنساتورها و پوشش‌های الکترودها، در صنایع شیمیایی برای تولید شیره‌های صنعتی، در صنایع نفت و گاز برای تولید لوله‌های خطوط لوله، در صنایع فلزات برای تولید پوششهای ضد خوردگی و در صنایع پزشکی برای تولید دستگاه های پزشکی مانند سونوگرافی و مواد نگهدارنده استفاده می‌شود.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.هگز

پلی وینیلیدین فلوراید

خرید و فروش پلی وینیلیدین فلوراید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید پلی وینیلیدین فلوراید   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت –خرید پلی وینیلیدین فلوراید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش پلی وینیلیدین فلوراید می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید محلول هیدروکسید تترابوتیلامونیوم

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

 

 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت