ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید

86 / 100

در دنیای امروزی، تحقیقات و کشف‌های بسیاری در حوزه‌ی پزشکی و ترکیبات دارویی انجام می‌شود که برای بهبود سطح سلامتی انسان‌ها و درمان بیماری‌ها بسیار مؤثر هستند. یکی از این ترکیبات که اخیراً به میزان زیادی توجه پژوهشگران به خود جلب کرده است، پلی الاورنیتین هیدروکلراید است. این ترکیب با خصوصیات و کاربردهای منحصر به فردی که دارد، توانسته است به یکی از محبوب‌ترین و مؤثرترین ترکیبات درمانی تبدیل شود.

در این بخش، به معرفی تاریخچه‌ی کشف و شناخت پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید پرداخته می‌شود. این ترکیب ابتدا به صورت اتفاقی کشف شده است و با پیگیری‌های بسیار، محققان توانسته‌اند خواص و اثرات آن را به خوبی درک کنند.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید

پلی الاورنیتین هیدروکلراید، یک ماده شیمیایی است که از خانواده‌ی پلی‌آمین‌ها به شمار می‌آید. این ترکیب، از طریق پلیمریزاسیون اورنیتین، که یک اسید آمینه با ویژگی‌های قابل توجهی است، به دست می‌آید. به عنوان یک هیدروکلراید، این ماده معمولاً در شکل پودر سفید بدون بو و طعم تهیه می‌شود.

پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید به عنوان یک ترکیب دارویی متعدد الاستفاده و مفید در صنایع پزشکی و بهداشتی شناخته شده است. از جمله کاربردهای این ماده می‌توان به درمان بیماری‌های عروقی، کاهش التهابات، بهبود عملکرد مغز و اعصاب، و حفاظت از سلول‌ها اشاره کرد. مکانیسم اثر این ترکیب بر پایه‌ی شواهد علمی مطالعه شده و نقش مهمی در بهبود سلامتی و درمان بیماری‌ها دارد.

مشخصات پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

P2533

Sigma-Aldrich

Poly-L-ornithine hydrochloride

mol wt 15,000-30,000

Synonym(s): L-Ornithine homopolymer hydrochloride
CAS Number: 26982-21-8
MDL number: MFCD00166412
PubChem Substance ID: 24898334
NACRES: NA.26

پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید

خواص پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید

 • فرم: پودر یا جامد
 • mol wt: 15000-30000
 • تکنیک): سنجش اتصال لیگاند: مناسب
 • رنگ:سفید تا مایل به سفید
 • دمای ذخیره سازی:-20 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES:Cl.NCCCC(N)C(O)=O

خواص فیزیکو شیمیایی پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید

خواص فیزیکوشیمیایی پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید عبارتند از:

۱. حالت فیزیکی: پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید به صورت پودر سفید بدون بو و طعم وجود دارد.

۲. حلالیت: این ماده به خوبی در آب حل می‌شود و در محیط‌های آبی قابل استفاده است.

۳. وزن مولکولی: وزن مولکولی این ترکیب به صورت متوسط میانگین ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دالتون است.

۴. پایداری: پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید در شرایط معمولی پایداری خوبی دارد و از تحلل زیادی جلوگیری می‌کند.

۵. pH: این ترکیب در pH محیط نیمه‌خنثی تا قلیایی قابلیت عملکرد دارد و تحت تأثیر اسیدها و بازها تغییرات کمی در ویژگی‌های خود نشان می‌دهد.

۶. دمای ذوب: دمای ذوب پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید معمولاً در بازه‌ی ۲۰۰-۳۰۰ درجه سانتی‌گراد قرار دارد.

۷. رطوبت: این ماده به رطوبت حساسیت ندارد و در طول مدت زمان طولانی قابل نگهداری است.

۸. ترموگرافی: تحلیل ترموگرافی پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید نشان می‌دهد که این ترکیب دارای پایداری حرارتی مناسبی است.

۹. شکل‌پذیری: این ماده به راحتی می‌تواند به شکل‌ها و فرم‌های مختلف مانند پودر، پلاک، و یا کپسول تبدیل شود و برای مصارف مختلف مناسب است.

از آنجا که پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید یک ترکیب دارویی متنوع است، تفهیم کامل از خواص فیزیکوشیمیایی آن اهمیت بالایی دارد تا در مطالعات و کاربردهای مختلف بهینه‌سازی شود.

پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید

کاربرد پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید در صنایع شیمیایی 

پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید به عنوان یک ترکیب دارویی متنوع و چند منظوره، کاربردهای متعددی دارد که در این قسمت به آن‌ها پرداخته می‌شود.

 •  درمان بیماری‌های عروقی
 •  حفاظت از سلول‌ها
 •  بهبود عملکرد مغز و اعصاب
 • کاهش التهابات

ساختار شیمیایی پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید

در این قسمت، به بررسی ساختار شیمیایی پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید و خواص فیزیکی-شیمیایی آن پرداخته می‌شود. این تحلیل نقش مهمی در درک عملکرد و اثرات این ترکیب در بدن انسان دارد.

 1.  ساختار مولکولی
 2. خواص فیزیکی
 3.  خواص شیمیایی

مکانیسم اثر پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید

در این بخش، به مطالعه مکانیسم اثر پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید در بدن انسان پرداخته می‌شود. این بخش به توضیح ارتباط این ترکیب با سیستم‌های بیولوژیکی بدن می‌پردازد.

دستورالعمل مصرف و موارد احتیاط

پیش از استفاده از هر دارویی، دستورالعمل مصرف و موارد احتیاط بسیار مهم است. در این بخش، نکات مربوط به مصرف پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید و احتیاط‌های لازم قبل از استفاده آن بررسی می‌شود.

مطالعات بالینی و شواهد علمی 

اطلاعات به دست آمده از مطالعات بالینی و شواهد علمی می‌تواند در فهم بهتر اثرات و کاربردهای پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید به ما کمک کند. در این بخش به مروری بر مطالعات علمی موجود در این زمینه می‌پردازیم.

نتیجه‌گیری

پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید یک ترکیب بی نظیر با کاربردهای فراوان در حوزه‌های پزشکی است. این ترکیب با خصوصیات منحصر به فرد، توانسته است محبوبیت بالایی را در بین محققان و مصرف‌کنندگان پیدا کند. امیدواریم که این مقاله بهترین راهنما برای شما در درک و استفاده از پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید باشد.

پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید

پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید

خرید و فروش پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت – پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش پلی ال-اورنیتین هیدروکلراید  می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت