ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

پلی آکریل آمید کد 92560 سیگما آلدریچ

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

پلی آکریل آمید کد 92560 سیگما آلدریچ

83 / 100

پلی آکریل آمید کد 92560 سیگما آلدریچ یکی از محصولات تولیدی کمپانی سیگماآلدریچ می باشد. این کمپانی یکی از بزرگترین تولید کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان است. محصولات تولیدی آن بیشتر در بخش تخصصی می باشد. امتیاز شرکت سیگماآلدریچ در سال 2015 توسط کمپانی مرک آلمان خریداری گردید. از آن پس تولیدات کمپانی سیگماآلدریچ تحت لیسانس مرک آلمان تولید و به بازارهای جهانی ارسال می گردد. محصولات این کمپانی توسط شرکت شیمی کهن  وارد و به دست مصرف کنندگان می رسد.

این شرکت نمایندگی فروش مواد شیمیایی در ایران را دارا  است که شما عزیزان می توانید برای خرید این ماده در وب سایت مواد شیمیایی سیگما با همکاران فروش ما تماس حاصل فرمایید. این شرکت نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

مشخصات پلی آکریل آمید کد 92560 سیگما آلدریچ

 • کد : 92560

  پلی آکریل آمید Polyacrylamide کد 92560

 • نام ماده : پلی آکریل آمید
 • نام لاتین : Polyacrylamide
 • Liner Formula : (C3H5NO)n
 • CAS Number : 9003-05-8
 • MDL number : MFCD00084392
 • بسته بندی : 10 گرمی – 50 گرمی

92560

Sigma-Aldrich

Polyacrylamide

nonionic water-soluble polymer

Synonym(s):
2-Propenamide, Acrylamide polymer, Polyacrylic
Linear Formula: (C3H5NO)n
CAS Number: 9003-05-8
MDL number: MFCD0008439

مقاله اول در مورد پلی آکریل آمید کد 92560 سیگما آلدریچ

شروع سنتز یون سریک بلغور جو دو سر پیوندی پلی آکریل آمید: کاربرد آن به عنوان لخته ساز برای تصفیه فاضلاب.

پلیمرهای کربوهیدرات (2013-03-19)

محققان :

 • سریجیتا بهارتی
 • سامیت میشرا
 • گوتام سن
 • PMlD23499093

بلغور جو دو سر پیوندی پلی آکریل آمید (OAT-g-PAM) به روش مرسوم سنتز شد. پیوند زنجیره های PAM روی ستون فقرات زیست ماده از طریق مطالعه ویسکوزیته ذاتی، طیف سنجی FTIR ، آنالیز عنصری (C, H, N, S و O)، مورفولوژی SEM و مطالعه TGA تایید شد. ویسکوزیته ذاتی بلغور جو دو سر به میزان قابل توجهی در پیوند زنجیره های PAM بهبود یافت، بنابراین محصول پیوندی با کاربرد بالقوه به عنوان ویسکوزیفایر برتر حاصل شد. علاوه بر این، کارایی لخته سازی کوپلیمر پیوندی در سوسپانسیون ریز زغال سنگ ، سوسپانسیون کائولن، سوسپانسیون سنگ آهن و سپس در فاضلاب شهری از طریق روش (تست جار) مورد مطالعه قرار گرفت.

مقاله دوم پلی آکریل آمید کد 92560 سیگما آلدریچ

الگوریتم بازسازی و درمان سینه برای بیماران مبتلا به عوارض پس از تزریق ژل پلی آکریل آمید: یک تجربه 10 ساله

جراحی پلاستیک زیبایی (2013-02-06)

محققان :

 • گنادی پاتلاژان
 • دیمیترو اونوکویچ
 • کریل پسنیسنوف
 • PMlD 23381651

کاربرد پلی آکریل آمید کد 92560 سیگما آلدریچ

الگوریتمی برای بازسازی سینه برای بیماران مبتلا به عوارض پس از تزریق ژل پلی آکریل آمید (PAAG) ارائه شده است و نتایج جراحی با استفاده از پروتکل درمانی اتخاذ شده ارزیابی می شود. ما سوابق بالینی بیماران متوالی را که برای عوارض PAAG با بازسازی پستان در دو مرکز جراحی بین سالهای 2000 و 2010 تحت درمان قرار گرفتند (n=154)  مرور کردیم. همه بیماران یک یا چند عارضه ناشی از تزریق PAAG داشتند و تحت برداشت ژل و بازسازی سینه با ایمپلنت قرار گرفتند. صد زن که تحت عمل بزرگ کردن سینه های معمولی با ایمپلنت های همتا با گروه مطالعه قرار گرفتند، یک گروه مرجع بودند.

درادامه

از مجموع 154 بیمار ، 121 زن (79%) هیچ نشانه ای از التهاب حاد نداشتند و تحت یک عمل جراحی تک مرحله ای شامل برداشتن ژل و بازسازی فوری سینه قرار گرفتند(گروهl) تعداد 33 بیمار (21%) باقیمانده علائم التهاب حاد (گروه ll) داشتند و تحت عمل جراحی دو مرحله ای با بازسازی تاخیری قرار گرفتند. تجزیه و تحلیل زیر گروهی از گروه l نشان که قرار دادن ایمپلنت زیر عضلانی با احتمال کمتری برای انقباض کپسولی (CC) نسبت به قرار زیر غده ای همراه بود. (17 در مقابل 36% ، P<0.05). میزان CC در بیماران با ایمپلنت های بافت دار(81نفر) 24.8 درصد بود ، در حالی که هیچ CC در بیماران با ایمپلنت های سطحی میکروپلی اورتان (40نفر) ثبت نشد.

عوارض پلی آکریل آمید کد 92560 سیگما آلدریچ

میزان عوارض زود هنگام جراحی در گروه l ، گروه ll و گروه مرجع به ترتیب 51.5،39 و 9 درصد بود. احتمال عمل مجدد بعد از بازسازی سینه در گروه اول و در گروه دوم به ترتیب 34 و 42 درصد بود . عوارض و بازسازی بعدی سینه در بیماران پس از تزریق PAAG چالشی برای جراح است. با این حال ، نتایج رضایت بخش را می توان در اکثر بیماران به دست آورد.

الگوریتم بازسازی شرح داده شده در اینجا ممکن است به عنوان یک ابزار مفید برای جراحان پستان که با عوارض PAAG سروکار دارند، باشد. این مجله نیاز دارد که نویسندگان برای هر مقاله سطحی از شواهد را تعیین کنند . برای توضیح کامل این رتبه بندی های پزشکی مبتنی بر شواهد، لطفاً به فهرست مطالب یا دستورالعمل های آنلاین نویسندگان مراجعه نمایید.

فروش پلی آکریل آمید کد 92560 سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده بتانین سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

 • تهران ارسال توسط پیک خرید بتانین سیگما آلدریچ
 • مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل کالا چی.

قیمت پلی آکریل آمید کد 92560 سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

اطلاعات خرید پلی آکریل آمید کد 92560 سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید پلی آکریل آمید کد 92560 سیگما آلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

قیمت – فروش مواد شیمیایی پلی آکریل آمید کد 92560 سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش پلی آکریل آمید کد 92560 سیگما آلدریچ می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.خرید بتانین سیگما آلدریچ

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 

 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت