ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

پلی دی لیزین هیدروبرومید

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

پلی دی لیزین هیدروبرومید

86 / 100

پلی دی لیزین هیدروبرومید یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای مشاهد این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق این مجموعه محصول مورد نظر را خریداری کنید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.ترانس-4-هيدروكسي-إل-برولين

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

پلی دی لیزین هیدروبرومید

پلی دی لیزین هیدروبرومید (Polylysine hydrobromide) یک پلیمر طبیعی است که از هیدرولیز پروتئین‌های حاوی لیزین به دست می‌آید. این ماده به دلیل خاصیت ضد باکتریایی و ضد ویروسی خود، در صنایع مختلفی مانند صنایع غذایی، دارویی و زیست فناوری استفاده می‌شود.

در صنایع غذایی، پلی دی لیزین هیدروبرومید به عنوان یک ماده نگهدارنده و ضد باکتریایی در محصولات مختلف مانند گوشت، ماهی، مرغ و سایر محصولات غذایی استفاده می‌شود. این ماده به دلیل قابلیت کاهش رشد باکتری هایی مانند لیستریا، استافیلوکوکوس و اشریشیا کلی را بر روی سطح محصولات غذایی دارد.

همچنین، پلی دی لیزین هیدروبرومید در صنایع دارویی نیز به عنوان یک ماده ضد میکروبی و ضد ویروسی در داروهای مختلف مانند ضد انفولانزا و داروهای ضد سرطان استفاده می‌شود.

در زیست فناوری، این ماده به دلیل خاصیت ضد باکتریایی و ضد ویروسی خود، در فرایندهای مختلفی مانند تولید پروتئین‌های باکتریایی و سلول‌های بافتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات پلی دی لیزین هیدروبرومید

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

P7886

Sigma-Aldrich

Poly-D-lysine hydrobromide

mol wt 30,000-70,000

Synonym(s):D-Lysine homopolymer hydrobromide
Linear Formula:D-Lys-(D-Lys)n-D-Lys · xHBr
CAS Number:27964-99-4
MDL number:MFCD00131934
PubChem Substance ID:24898884
NACRES:NA.26
پلی دی لیزین هیدروبرومید

پلی دی لیزین هیدروبرومید

خواص پلی دی لیزین هیدروبرومید

 • فرم: جامد
 • سطح کیفیت: 200
 • mol wt: 30000-70000
 • تکنیک): کشت سلولی | پستاندار: مناسب
 • رنگ: سفید تا مایل به سفید
 • دمای ذخیره سازی: -20 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES
  O=C(C)[C@@](NC)([H])CCCCN.[Br]
 • InChI
  1S/C6H14N2O2.BrH/c7-4-2-1-3-5(8)6(9)10;/h5H,1-4,7-8H2,(H,9,10);1H
 • کلید InChI
  MEXAGTSTSPYCEP-UHFFFAOYSA-N
پلی دی لیزین هیدروبرومید

پلی دی لیزین هیدروبرومید

کاربرد پلی دی لیزین هیدروبرومید

پلی دی لیزین هیدروبرومید (Polydilysine hydrobromide) یک ترکیب شیمیایی است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای این ترکیب عبارتند از:

 1. ضد میکروبی: پلی دی لیزین هیدروبرومید به عنوان یک ماده ضد میکروبی استفاده می‌شود. به دلیل ویژگی‌های ضد باکتریال و ضد قارچی خود، در تولید محصولات بهداشتی، محصولات آرایشی و مواد غذایی ممکن است به عنوان یک ماده حفظ کننده استفاده شود.
 2. استفاده در صنعت غذایی: پلی دی لیزین هیدروبرومید در صنایع غذایی به عنوان یک ماده حفظ کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند به جلوگیری از رشد باکتری‌ها و میکروارگانیسم‌های مضر در محصولات غذایی کمک کند.
 3. کاربرد در تحقیقات علمی: پلی دی لیزین هیدروبرومید به عنوان یک عامل موجود در آزمایشگاه‌ها در تحقیقات بیولوژیکی و سلولی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، این ترکیب ممکن است در رشد و ثبات سلول‌ها و میکروارگانیسم‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

مهم است که قبل از استفاده از پلی دی لیزین هیدروبرومید در هر کاربردی، دستورالعمل‌ها و راهنمایی‌های تولیدکننده را به دقت مطالعه کرده و در صورت لزوم، نظر کارشناسان مرتبط را دریافت کنید.

کاربرد پلی دی لیزین هیدروبرومید در صنایع شیمیایی

پلی دی لیزین هیدروبرومید (Polydilysine hydrobromide) در صنایع شیمیایی نیز کاربردهای متنوعی دارد. برخی از کاربردهای این ترکیب در صنایع شیمیایی عبارتند از:

 1. ضد آبزی‌پوشانه: پلی دی لیزین هیدروبرومید می‌تواند به عنوان یک ضد آبزی‌پوشانه در تولید رنگ‌ها، پوشش‌ها و رزین‌ها استفاده شود. با افزودن این ترکیب به محصولات شیمیایی، می‌توان از نفوذ آب و رطوبت به داخل سطح محصول جلوگیری کرد.
 2. ماده جذب کننده: پلی دی لیزین هیدروبرومید در صنایع شیمیایی می‌تواند به عنوان یک ماده جذب کننده مورد استفاده قرار بگیرد. این ترکیب می‌تواند به طور موثر از مواد آلاینده، رنگ‌ها و ترکیبات دیگر جذب کند و به تصفیه و پاکسازی محصولات شیمیایی کمک کند.
 3. ماده افزودنی: پلی دی لیزین هیدروبرومید ممکن است به عنوان یک ماده افزودنی در ترکیبات شیمیایی استفاده شود. با اضافه کردن این ترکیب به فرمولاسیون‌های شیمیایی، می‌توان ویژگی‌های مثبتی مانند پایداری، روان‌سازی و دیگر ویژگی‌های خاص را به محصولات ارائه داد.

مهم است که قبل از استفاده از پلی دی لیزین هیدروبرومید در هر کاربردی، دستورالعمل‌ها و راهنمایی‌های تولیدکننده را به دقت مطالعه کرده و در صورت لزوم، نظر کارشناسان مرتبط را دریافت کنید.

مشخصات فیزیکوشیمیایی پلی دی لیزین هیدروبرومید

پلی دی لیزین هیدروبرومید یک پلیمر طبیعی است که به شکل پودر سفید رنگ با خاصیت ضد باکتریایی و ضد ویروسی تولید می‌شود. برخی از ویژگی‌های فیزیکوشیمیایی این ماده عبارتند از:

 • وزن مولکولی: حدود 30,000 Da
 • دمای ذوب: حدود 170-180 درجه سلسیوس
 • pH محلول آبی: حدود 10.5-11.5
 • قابلیت حل در آب: قابلیت حل در آب به خوبی و با تشکیل یون‌های مثبت در محیط آبی به دست می‌آید.
 • ضریب شکست (نوری): حدود 1.5
 • پایداری شیمیایی: پلی دی لیزین هیدروبرومید پایداری شیمیایی خوبی دارد و در دماهای مختلف و در محیط‌های مختلف که قلیایی یا اسیدی باشد، پایداری خوبی دارد.

با توجه به خصوصیات شیمیایی و فیزیکی مذکور، پلی دی لیزین هیدروبرومید در صنایع مختلفی مانند صنایع غذایی، دارویی و زیست فناوری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پلی دی لیزین هیدروبرومید

پلی دی لیزین هیدروبرومید

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.ترانس-4-هيدروكسي-إل-برولين

محصولات مشابه 

بسته بندی

خرید و فروش پلی دی لیزین هیدروبرومید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید پلی دی لیزین هیدروبرومید  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط

شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت – پلی دی لیزین هیدروبرومید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش پلی دی لیزین هیدروبرومید می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت