ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

فسفات بافر سالین

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

فسفات بافر سالین

86 / 100

فسفات بافر سالین یک ماده شیمیایی مهم و پرکاربرد در زمینه‌های مختلف شیمی و بیولوژی است. این ترکیب تاکنون در تحقیقات متعددی به عنوان بافر pH و ماده کمکی در واکنش‌های آنزیمی و بیوشیمیایی مورد استفاده قرار گرفته است. از آنجایی که pH محیط، در تأثیر بر روی سرعت و کارایی واکنش‌های شیمیایی و بیولوژیکی نقش بسزایی دارد، فسفات بافر سالین به عنوان یک عامل مهم در تنظیم و کنترل pH به کار می‌رود.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

فسفات بافر سالین

فسفات بافر سالین یک ماده شیمیایی حیاتی با ویژگی‌های منحصر به فرد است که در زمینه‌های مختلف شیمی، بیولوژی و آزمایشگاهی به کار می‌رود. این ترکیب به عنوان یک بافر pH مهم و ماده کمکی در واکنش‌های شیمیایی و آزمایش‌های بیولوژیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مقاله، به توضیح کامل فسفات بافر سالین پرداخته خواهد شد.

ویژگی‌ها و ترکیب شیمیایی: فسفات بافر سالین از ترکیبی از فسفات‌ها و نمک‌های باکتریایی تشکیل شده است. این ترکیب با داشتن خواص منحصر به فرد در تنظیم pH محیط‌ها و محلول‌ها نقش مؤثری ایفا می‌کند. اجزاء این بافر می‌توانند به تنظیم تعادل اسید-باز محلول‌ها کمک کنند و محیط‌های مورد نیاز برای واکنش‌های شیمیایی و آزمایش‌های بیولوژیکی فراهم آورند.

مشخصات فسفات بافر سالین

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

P4474

Sigma-Aldrich

Phosphate buffered saline

pH 7.4, liquid, sterile-filtered, suitable for cell culture
Synonym(s):Phosphate buffered saline, PBS
MDL number:MFCD00131855

خواص فسفات بافر سالین

 • عقیمی:استریل فیلتر شده
 • سطح کیفیت:200
 • فرم:مایع
 • تکنیک):کشت سلولی | پستاندار: مناسب
 • ناخالصی ها:اندوتوکسین، آزمایش شده است
 • pH:7.4
فسفات بافر سالین

فسفات بافر سالین

کاربرد فسفات بافر سالین در صنعت

کاربردها:
۱. به عنوان بافر pH: فسفات بافر سالین به عنوان یک بافر pH مؤثر در تنظیم pH محلول‌های شیمیایی و آزمایشگاهی استفاده می‌شود. این بافر قادر به تأثیرگذاری بر pH در محدوده‌های وسیعی است و در مطالعات تجربی که نیاز به شرایط pH خاص دارند، به کار می‌رود.

۲. در آزمایش‌های آنزیمی: فسفات بافر سالین می‌تواند در آزمایش‌های آنزیمی به عنوان محلول بافر استفاده شود. pH مناسب این بافر، به بهبود کارایی آنزیم‌ها و کاهش خطای ناشی از تغییرات pH کمک می‌کند.

۳. در مطالعات بیولوژیکی: از آنجایی که pH محیط می‌تواند بر تعاملات بیولوژیکی تأثیرگذار باشد، فسفات بافر سالین در مطالعات بیولوژیکی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این بافر می‌تواند در پرورش سلول‌ها، کشت باکتری‌ها و تعیین تأثیرات داروها و ترکیبات بیولوژیکی به عنوان یک ماده کمکی به کار رود.

۴. تحقیقات آبزی‌پروری: فسفات بافر سالین به عنوان یک بافر pH در محیط‌های آبزی‌پروری نیز کاربرد دارد. محیط pH مناسب برای زیست‌های آبزی می‌تواند به رشد و تکامل آنها کمک کند.

مشخصات فیزیکو شیمیایی فسفات بافر سالین

فسفات بافر سالین یک ترکیب شیمیایی با خصوصیات فیزیکوشیمیایی مهم در زمینه‌های مختلف شیمی و بیولوژی است. ویژگی‌های مشخصه این ترکیب به شرح زیر می‌باشند:

۱. ترکیب شیمیایی: فسفات بافر سالین از ترکیبی از فسفات‌ها و نمک‌های باکتریایی تشکیل شده است. این ترکیب از دو اجزاء اصلی تشکیل شده که میزان و نسبت آنها می‌تواند در کاربردها و ویژگی‌های فیزیکوشیمیایی تأثیرگذار باشد.

۲. بافر pH: یکی از ویژگی‌های مهم فسفات بافر سالین، توانایی تنظیم pH محیط است. این بافر قادر به حفظ pH در محدوده‌های مختلف می‌باشد که این ویژگی به عنوان یک بافر pH مؤثر در تنظیم و کنترل شرایط آزمایش‌ها و واکنش‌ها به کار می‌رود.

۳. وزن مولکولی: فسفات بافر سالین دارای وزن مولکولی مشخصی است که این ویژگی می‌تواند در محاسبه غلظت و تنظیم مقادیر مورد نیاز در مطالعات و آزمایش‌ها مهم باشد.

۴. حالت فیزیکی: فسفات بافر سالین به عنوان یک محلول معمولاً در آب استفاده می‌شود. این ماده به شکل محلول‌های کمرنگ تا شفاف در آب تهیه و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۵. قدرت بافر:  به دلیل ویژگی‌های شیمیایی خود دارای قدرت بافر قوی می‌باشد که باعث می‌شود تأثیرگذاری آن بر pH محلول‌ها و محیط‌ها بسیار مؤثر باشد.

۶. کاربردها: از ویژگی‌های مهم این ماده، تنظیم pH در آزمایش‌ها و تحقیقات شیمیایی و بیولوژیکی است. همچنین، در آزمایش‌های آنزیمی، کشت سلول‌ها، تحقیقات بیولوژیکی و کاربردهای مشابه از این ترکیب به عنوان یک ماده کمکی استفاده می‌شود.

ویژگی‌ها و ترکیب شیمیایی:

این ماده از ترکیبی از فسفات‌ها و نمک‌های باکتریایی تشکیل شده است. این ترکیب به دلیل دارا بودن قدرت بافر و خواص تعادل pH مناسب، از مهم‌ترین مواد بافر در تحقیقات شیمیایی و زیست‌شناسی به حساب می‌آید. غلظت و نسبت اجزاء این بافر می‌تواند تأثیر زیادی در کاربردهای مختلف آن داشته باشد.

بسته بندی 

 • 500 mL
 • 1 L

محصولات مشابه

فسفات بافر سالین

فسفات بافر سالین

نتیجه‌گیری:

فسفات بافر سالین به عنوان یک ماده مهم در شیمی و بیولوژی با کاربردهای متعدد و متنوع شناخته شده است. از بافر pH تا کاربردهای در آزمایش‌های آنزیمی و مطالعات بیولوژیکی، اهمیت و ویژگی‌های این ترکیب در تحقیقات و کاربردهای عملی نمایان است. با ادامه تحقیقات، امکان افزایش کاربردها و بهبود کارایی فسفات بافر سالین در زمینه‌های مختلف ممکن است.

خرید و فروش  فسفات بافر سالین سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید فسفات بافر سالین با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت – فسفات بافر سالین سیگما آلدریچ 

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش فسفات بافر سالین می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت