ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

محلول متیل گلیوکسال

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

محلول متیل گلیوکسال

87 / 100

محلول متیل گلیوکسال را می توانید از مجموعه شیمی کهن که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد را به راحتی انجام دهید.

برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

محلول متیل گلیوکسال

محلول متیل گلیوکسال (Methyl glycol, 2-methoxyethanol) یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی C3H8O2 و دارای وزن مولکولی 76.09 گرم بر مول است. این ترکیب به عنوان یک حلال در برخی از صنایع شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 • سطح کیفیت:100
 • سنجش:98%
 • فرم:پودر مناسب بودن واکنش
 • نوع معرف: کاتالیزور
 • هسته: پالادیوم
 • bp
  330 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • سیم SMILES
  [Pd++].[O-]S([O-])(=O)=O

مشخصات محلول متیل گلیوکسال

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

67028
Sigma-Aldrich

Methylglyoxal solution

محلول متیل گلیوکسالtechnical, ~40% in H2O
Synonyme(s):Acetylformaldehyde,
Formule linéaire:CH3COCHO
Numéro CAS:78-98-8
Poids moléculaire:72.06
Beilstein:906750
Numéro MDL:MFCD00006960
ID de substance PubChem:329760261
NACRES:NA.22

مشخصات فیزیکوشیمیایی محلول متیل گلیوکسال

ویژگی‌های شیمیایی محلول متیل گلیوکسال عبارتند از:

 • ظاهر: مایع بی‌رنگ و شفاف
 • بوی: بوی شبیه به الکل
 • فرمول شیمیایی: C3H8O2
 • وزن مولکولی: 76.09 گرم بر مول
 • چگالی: 0.965 گرم بر سانتی‌متر مکعب
 • نقطه ذوب:-85 درجه سلسیوس
 • نقطه جوش: 124 درجه سلسیوس
 • فشار بخار: 6.2 میلیمتر جیوه در دمای 20 درجه سلسیوس
 • حلالیت: قابل حل در آب، الکل، استون، بنزن و تولوئن
 • خواص: محلول متیل گلیوکسال دارای خواص حل کنندگی، قابلیت پاک کنندگی و خواص ضدجمع‌شدگی است.
 • کاربردها: محلول متیل گلیوکسال به عنوان یک حلال در برخی از صنایع شیمیایی مانند رنگ‌ها، رزین‌ها، روغن‌های معدنی، روکش‌ها و به عنوان یک ماده پاک کننده در برخی از محصولات شویژه مانند پوشش‌های فلزی، پوشش‌های چوبی و رنگ‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
در ادامه 
 • همچنین، این ترکیب به عنوان یک ماده حفاظتی برای سطوح فلزی و به عنوان یک ماده پاک‌کننده در برخی از محصولات شوینده مانند شامپو و پاک‌کننده‌های آشپزخانه نیز استفاده می‌شود. محلول متیل گلیوکسال همچنین در صنایع الکترونیک، پتروشیمی، لاستیک و پلاستیک نیز به عنوان یک حلال مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، باید توجه داشت که محلول متیل گلیوکسال به عنوان یک ماده شیمیایی خطرناک در صورت تماس با پوست، مخاط، چشم و یا در صورت نشت و استنشاق آن، برای سلامتی انسان‌ها آسیب‌های جدی می‌تواند به وجود آورد. به همین دلیل در صنایع و کاربردهای مختلف، ایمنی کارکنان و حفاظت از سلامتی آن‌ها بسیار مهم است.

بسته بندی محلول متیل گلیوکسال

محلول متیل گلیوکسال به عنوان یک ماده شیمیایی خطرناک باید به صورت ایمن و با رعایت استانداردهای ایمنی بسته‌بندی شود. بسته بندی معمولاً در ظروف شیشه‌ای شفاف یا پلاستیکی با غطای محکم انجام می‌شود. همچنین، بسته بندی باید با مشخصات و اطلاعات کامل در مورد نام محصول، شماره CAS، تاریخ تولید، تاریخ انقضا، نحوه استفاده و هشدارهای ایمنی مرتبط با محصول صورت گیرد.

بسته بندی محلول متیل گلیوکسال باید به گونه‌ای باشد که به دور از دسترس کودکان و حیوانات قرارگیرد. همچنین، باید در محل خشک و خنک نگهداری شود و از نور مستقیم آفتاب و حرارت بالا دوری شود.

 • 1 G
 • 5 G

محلول متیل گلیوکسال

خواص محلول متیل گلیوکسال

محلول متیل گلیوکسال دارای خواص حل کنندگی، قابلیت پاک کنندگی و خواص ضدجمع‌شدگی است. برخی از خواص این ترکیب به شرح زیر است:

 • خواص حل کنندگی: محلول متیل گلیوکسال به دلیل خواص حل کنندگی قوی، به عنوان یک حلال در برخی از صنایع شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب قابل حل در آب، الکل، استون، بنزن و تولوئن است و به دلیل خواص حل کنندگی، در تهیه رنگ‌ها، رزین‌ها، پوشش‌های صنعتی و پلاستیک‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • قابلیت پاک کنندگی: محلول متیل گلیوکسال به علت خواص پاک کنندگی قوی، در تهیه مواد شوینده برای تمیزکاری سطوح مختلف نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک ماده پاک کننده در پوشش‌های فلزی، پوشش‌های چوبی، شامپو و پاک‌کننده‌های آشپزخانه نیز استفاده می‌شود.
 • خواص ضدجمع‌شدگی: محلول متیل گلیوکسال به دلیل خواص ضدجمع‌شدگی، به عنوان یک ماده پاک کننده و ضد جمع‌شدگی در تهیه پوشش‌های فلزی، چوبی و ترکیبات چوبی و محصولات پلاستیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. خواص ضدجمع‌شدگی به این معناست که این ترکیب قادر است روی سطوحی که با روغن، چربی و سایر مواد جمع شده‌اند، اثرگذاری کند و آن‌ها را پاک کند.
 • قابلیت حل شدن در آب: محلول متیل گلیوکسال به دلیل اینکه قابل حل در آب است، در تهیه برخی از مواد شیمیایی مانند روغن‌های معدنی، مواد پلاستیسایزر و مواد شیمیایی دیگر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • قابلیت تهیه پوشش‌های الکترونیکی: محلول متیل گلیوکسال به عنوان یک حلال در تهیه مواد الکترونیکی، از جمله PCBها (بسیاری از PCBها حاوی محلول متیل گلیوکسال هستند) و پوشش‌های الکتریکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربرد محلول متیل گلیوکسال

محلول متیل گلیوکسال به عنوان یک حلال در برخی از صنایع شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای محلول متیل گلیوکسال عبارتند از:

 • صنایع رنگ و رزین: محلول متیل گلیوکسال به عنوان حلال در تهیه رنگ‌ها، رزین‌ها و انواع پوشش‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، این ترکیب به دلیل خواص ضدجمع‌شدگی و پاک کنندگی، در تهیه پوشش‌های فلزی و چوبی نیز استفاده می‌شود.
 • صنایع پتروشیمی: محلول متیل گلیوکسال بهعنوان یک حلال در تهیه برخی از مواد شیمیایی مانند روغن‌های معدنی، مواد پلاستیسایزر و مواد شیمیایی دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • صنایع الکترونیک: محلول متیل گلیوکسال به عنوان یک حلال در تهیه مواد الکترونیکی، از جمله PCBها (بسیاری از PCBها حاوی محلول متیل گلیوکسال هستند) و پوشش‌های الکتریکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • تمیزکاری: به دلیل خواص پاک کنندگی و حل کنندگی قوی، محلول متیل گلیوکسال به عنوان یک ماده پاک کننده درتمیزکاری سطوح مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک ماده پاک کننده در پوشش‌های فلزی، پوشش‌های چوبی، شامپو و پاک‌کننده‌های آشپزخانه نیز استفاده می‌شود.
 • صنایع پلاستیک: محلول متیل گلیوکسال به عنوان یک حلال در تهیه برخی از پلاستیک‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با این حال، باید توجه داشت که محلول متیل گلیوکسال به عنوان یک ماده شیمیایی خطرناک در صورت تماس با پوست، مخاط، چشم و یا در صورت نشت و استنشاق آن، برای سلامتی انسان‌ها آسیب‌های جدی می‌تواند به وجود آورد. به همین دلیل در صنایع و کاربردهای مختلف، ایمنی کارکنان و حفاظت از سلامتی آن‌ها بسیار مهم است.

احتیاط

لذا قبل از استفاده از محلول متیل گلیوکسال، باید اطلاعات کامل در مورد خواص و خطرات آن را به دقت مورد بررسی قرار داده و از رعایت اصول ایمنی و استفاده از ابزارهای محافظ مانند دستکش، عینک و ماسک شیمیایی برای حفاظت از جان و سلامتی خود و کارکنان همراه با آن استفاده کرد.

محلول متیل گلیوکسال

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروش محلول متیل گلیوکسال

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید محلول متیل گلیوکسال سیگماآلدریچ   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت –خرید محلول متیل گلیوکسال سیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش محلول متیل گلیوکسال می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید محلول هیدروکسید تترابوتیلامونیوم

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت