ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) کد L2654

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) کد L2654

88 / 100

لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) L2654 یک ماده شیمیایی سیگماآلدریچ است. برای بیرون آمدن ترشح سیتوکین استفاده شده. PBNC توسط سلول های دندریتیک مغز استخوان موش و موشهای نجومی می باشد. این ماده  اجزای مشخص دیواره سلولی باکتری های گرم منفی و یک بخش لیپیدی آن سلول های ایمنی ذاتی را توسط LPS هستند. تحریک ، Toll عضوی از خانواده پروتئین گیرنده های ، (Toll-4 (TLR4 گیرنده را تشخیص می دهد.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران  می باشد. این مجموعه کلیه محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی را از جمله محصولات  مرک merck ، و سیگماآلدریچ ، و کلیه محصولات آزمایشگاهی و صنعتی  را به مشتریان  ارائه می دهد.

لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) کد L2654

لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) کد L2654 برای القای ترشح سیتوکین‌ها از PBMC انسان، سلول‌های دندریتیک مغز استخوان موش و آستروسیت‌های موش استفاده شده‌اند.
لیپوپلی ساکاریدها (LPS) اجزای مشخصه دیواره سلولی باکتری های گرم منفی هستند. LPS و گروه لیپید A آن سلول های ایمنی ذاتی را از طریق گیرنده Toll مانند 4 (TLR4) تحریک می کنند. TLR4 متعلق به خانواده پروتئین گیرنده Toll مانند است که ساختارهای مولکولی مرتبط با پاتوژن (PAMPs) را تشخیص می دهد.

lps چیست؟

 1. لیپوپلی‌ساکارید (LPS): این یک نوع پلی‌ساکارید است که در دیواره سلول‌های بعضی باکتری‌ها ویژه است. LPS مهمترین عامل سمیت باکتریایی در باکتری‌های گرم منفی می‌باشد. این ترکیب به عنوان لیپوپلی‌ساکارید شناخته می‌شود.
 2. پولی‌ساکاریدهای لیستین (LPS): این یک نوع ترکیب مکمل غذایی است که عمدتاً از روغن‌های گیاهی تهیه می‌شود. این مکمل معمولاً برای حفظ سلامتی قلبی-عروقی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) کد L2654

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

L2654

Sigma-Aldrich

Lipopolysaccharid aus Escherichia coli O26:B6

γ-irradiated, BioXtra, suitable for cell culture

Synonym(e):LPS
EC-Nummer:297-473-0
MDL-Nummer:MFCD00164401
NACRES:NA.75

لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) کد L2654

مشخصات فنی لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) کد L2654

 • سطح کیفیت: 300
 • عقیمی: γ-تابش شده است
 • خط تولید: BioXtra
 • شکل: پودر لیوفیلیزه
 • خالص شده توسط
 • کروماتوگرافی ژل فیلتراسیون
  تکنیک)
 • کشت سلولی | پستاندار: مناسب
 • ناخالصی ها
 • کمتر از 5٪ پروتئین (Lowry)
 • انحلال پذیری
 • H2O: 5 میلی گرم در میلی لیتر، کمی مه آلود
 • دمای ذخیره سازی
 • 2-8 درجه سانتی گراد

بسته بندی

1 میلی گرم در بطری شیشه ای

لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) کد L2654 لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) کد L2654

بیوشیمی./فیزیول. اثر

LPS یک جزء مهم از دیواره سلولی اکثر باکتری های گرم منفی است. این یک ایمونوژن قوی است که قادر به تقویت پاسخ ایمنی به آنتی ژن های محلول است. LPS همچنین به عنوان یک میتوژن خاص برای لنفوسیت های B از مغز استخوان موش، خرگوش، مرغ، گاو، همستر و انسان عمل می کند.لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) کد L2654

اقدامات در لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) کد L2654

این ماده سازنده اصلی دیواره سلولی اکثر باکتری های گرم منفی است، این یک آنتی ژن بسیار ایمن ساز با توانایی افزایش پاسخ های ایمنی به آنتی ژن های مشتق B است .همچنین به عنوان یک میتوژن خاص برای لنفوسیت های LPS شده از مغز استخوان در موش ها، خرگوش ها، مرغ ها ، گاوها، همسترها و انسان عمل می کند.

lps باکتری چیست؟

LPS یک مخفف برای “لیپوپلی‌ساکارید باکتریایی” است. این یک نوع ترکیب شیمیایی است که در دیواره‌ی سلولی بعضی باکتری‌ها قرار دارد. LPS یکی از اجزای مهم و سمی در باکتری‌های گرم منفی است. وقتی که باکتری‌های گرم منفی وارد بدن انسان می‌شوند، LPS می‌تواند باعث فعال شدن سیستم ایمنی بدن و ایجاد واکنش‌های التهابی شود.

بازسازی

لیپولی ساکاریدها به صورت پودهای لیوفیلیزه و تحت تابش ارائه می شوند. برای باز سازی ، 1 میلی لیتر محلول نمکی متعادل یا محیط کشت استریل را به ویال (1میلی گرم) اضافه کنید. و به آرامی بچرخانید تا پودر حل شود. محلول بازسازی شده ممکن است. با استفاده از محلول نمکی متعادل استریل یا محیط کشت بافت، به غلظتهای کار مورد نظر رقیق شود.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است. در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروش لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) کد L2654

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) کد L2654 سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) کد L2654

قیمت خرید لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS)

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) کد L2654

اطلاعات خرید لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) کد L2654

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) کد L2654 می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

قیمت –  لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) کد L2654

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS) کد L2654 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت