ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

ال-نورلوسین

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

ال-نورلوسین

83 / 100

ال-نورلوسین، که اغلب به عنوان “Al-Norlosin” شناخته می شود، یک ترکیب طبیعی است که از منابع گیاهی خاص به دست می آید. این به دلیل ساختار شیمیایی منحصر به فرد خود که به تأثیرات گسترده آن بر بدن انسان کمک می کند مشهور است.

در زمان‌های اخیر، علاقه به ترکیبات طبیعی که سلامتی را ارتقا می‌دهند و جنبه‌های مختلف سلامتی را افزایش می‌دهند، افزایش یافته است. در این میان، النورلوسین به دلیل فواید بالقوه خود توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است. این ماده که به دلیل کاربردهای متنوعش شناخته شده است، محققان و علاقه مندان به سلامت را به یک اندازه مجذوب خود کرده است.

از لحاظ تاریخی، النورلوسین در سیستم های طب سنتی در فرهنگ های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. در درجه اول از گیاهان منتخب با استفاده از روش های تخصصی برای اطمینان از خلوص و قدرت آن استخراج می شود. فرآیند استخراج شامل توجه دقیق به جزئیات برای مهار طیف کامل اجزای مفید آن است.

ال-نورلوسین

ال-نورلوسین یک ماده شیمیایی است که به عنوان یک پروب فلورسنت در تحقیقات بیولوژیکی و پزشکی استفاده می‌شود. این ترکیب دارای ویژگی‌های نوری خاصی است که با تابش نور، امکان تولید نور فلورسنت را دارد. ال-نورلوسین به عنوان نشانگری برای بررسی سلول‌ها، بافت‌ها و مولکول‌های بیولوژیکی به کار می‌رود.

این ویژگی‌ها از اهمیت بالایی در تصویربرداری سلولی، تحقیقات زیستی و پزشکی تشخیصی برخوردار می‌سازد. ال-نورلوسین در تحقیقات متعددی مانند تشخیص بیماری‌ها، پیگیری درمان‌ها، تحقیقات داروسازی، تحقیقات پزشکی تشخیصی و تحقیقات محیط زیستی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

مشخصات ال-نورلوسین

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

N6877

Sigma-Aldrich

L-Norleucine

≥98% (TLC)

Synonym(s): (S)-(+)-2-Aminohexanoic acid, (S)-2-Aminocaproic acid
Linear Formula: CH3(CH2)3CH(NH2)CO2H
CAS Number: 327-57-1
Molecular Weight: 131.17
Beilstein: 1721750
EC Number: 206-321-4
MDL number: MFCD00064423
eCl@ss: 32160406
PubChem Substance ID: 24897796
NACRES: NA.26
ال-نورلوسین

ال-نورلوسین

 • نام و کد ماده: ال-نورلوسین N6877
 • خلوص: ≥98٪ (TLC)
 • مترادف(ها): (S)-(+)-2-آمینوگزانوئیک اسید، (S)-2-آمینوکاپروئیک اسید
 • فرمول خطی: CH3(CH2)3CH(NH2)CO2H
 • شماره CAS: 327-57-1
 • وزن مولکولی: 131.17
 • بیلشتاین: 1721750
 • شماره EC: 206-321-4
 • شماره MDL: MFCD00064423
 • eCl@ss: 32160406
 • شناسه ماده PubChem: 24897796
 • NACRES: NA.26

خواص ال-نورلوسین

 • خواص سنجش : ≥98٪ (TLC)
 • فرم: پودر
 • رنگ: سفید
 • mp: > 300 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • برنامه های کاربردی): تشخیص
 • سیم SMILES: CCCC[C@H](N)C(O)=O
 • InChIک 1S/C6H13NO2/c1-2-3-4-5(7)6(8)9/h5H,2-4,7H2,1H3,(H,8,9)/t5-/m0/s1
 • کلید InChI: LRQKBLKVPFOOQJ-YFKPBYRVSA-N

مشخصات فیزیکو شیمیایی ال-نورلوسین

ال-نورلوسین یک ترکیب شیمیایی است که در تحقیقات بیولوژیکی و طبی از آن استفاده می‌شود. مشخصات فیزیکوشیمیایی این ترکیب به شرح زیر است:

وزن مولکولی: حدوداً ۲۶۴.۲۷ گرم بر مول
شکل ظاهری: مسحوق بلوری زرد یا نارنجی
دمای ذوب: حدود ۲۸۰-۲۸۵ درجه سلسیوس
دمای جوش: اطلاعات دقیقی دربارهٔ دمای جوش ال-نورلوسین موجود نیست، اما به طور تخمینی در محدودهٔ دماهای بالاتر از ۴۰۰ درجه سلسیوس قرار دارد.
حلالیت: ال-نورلوسین در آب قابل حل است، اما در حلال‌های آلی معمولاً کمی کم‌حل است.
ویژگی‌های بیولوژیکی: ال-نورلوسین به عنوان یک پروب فلورسنت استفاده می‌شود که در تحقیقات زیستی و پزشکی برای برچسب‌گذاری و تصویربرداری سلول‌ها و بافت‌ها به کار می‌رود.

بسته بندی

 • 1 g
 • 5 g
 • 10 g
ال-نورلوسین

ال-نورلوسین

کاربرد های ال-نورلوسین در صنایع شیمیایی 

ال-نورلوسین به عنوان یک ترکیب فلورسنت و پروب بیولوژیکی در تحقیقات زیستی و پزشکی کاربردهای متعددی دارد. این ترکیب در صنایع شیمیایی به ویژه در زمینه‌های زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد:

 • تحقیقات زیستی و داروسازی: ال-نورلوسین به عنوان یک پروب فلورسنت در تحقیقات زیستی برای بررسی سلول‌ها، مولکول‌ها و عملکردهای بیولوژیکی استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان نشانگری در تصویربرداری سلولی، تشخیص بیماری‌ها و تحقیقات داروسازی بکار می‌رود.
 • صنعت پزشکی: ال-نورلوسین در تشخیص و پیگیری برخی بیماری‌ها مانند سرطان، اختلالات قلبی و عروقی، و تشخیص جراحی استفاده می‌شود. همچنین، در تحقیقات مرتبط با تراپی‌های نوری نیز کاربرد دارد.
 • تحقیقات پزشکی تشخیصی: ال-نورلوسین در تحقیقات تشخیصی مانند آزمایش‌های آنزیمی، ایمونوآسی، واکنش‌های زنجیره پلیمراز و تجزیه و تحلیل بیولوژیکی استفاده می‌شود.
 • تحقیقات پژوهشی در شیمی: این ترکیب در تحقیقات شیمی، به خصوص در زمینه‌های سنتز مواد فلورسنت و مواد نورپذیرفتنی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • تحقیقات محیط زیست: ال-نورلوسین در مطالعات محیط زیستی برای پایش آلودگی محیطی، بررسی کیفیت آب و هوا، و تشخیص آلودگی‌های مختلف به کار می‌رود.

توجه داشته باشید که این ترکیب به عنوان یک ماده شیمیایی قوی و بیولوژیکی به‌طور کامل باید در محیط‌های امن و با رعایت دستورالعمل‌ها و اصول ایمنی مورد استفاده قرار گیرد.

مزایای سلامتی و تندرستی

مطالعات نشان می دهد که ال-نورلوسین ممکن است تأثیر مثبتی بر عملکردهای شناختی داشته باشد. اعتقاد بر این است که از حافظه، تمرکز و وضوح ذهنی کلی پشتیبانی می کند و آن را به چشم اندازی جذاب برای افرادی که به دنبال تقویت شناختی هستند تبدیل می کند.

افزایش خلق و خو و کاهش استرس

Al Norlosin همچنین با خواص بهبود خلق و خوی همراه است. پتانسیل آن برای کاهش استرس و ارتقای احساس رفاه مورد بررسی قرار گرفته است. گنجاندن آن در روال های روزمره می تواند راهی طبیعی برای مدیریت چالش های زندگی مدرن ارائه دهد.

خواص ضد التهابی

اثرات ضد التهابی این ترکیب توجه محققان را به خود جلب کرده است. این خواص ممکن است به پتانسیل آن در مدیریت شرایط مرتبط با التهاب کمک کند، و یک رویکرد جایگزین یا مکمل برای درمان‌های سنتی ارائه دهد.

کاربردها در پزشکی مدرن

اختلالات عصبی
محققان در حال بررسی پتانسیل ال-نورلوسین در رسیدگی به برخی اختلالات عصبی هستند. توانایی آن در تعدیل فعالیت مغز و پشتیبانی از اتصالات عصبی می تواند نویدبخش شرایطی مانند بیماری آلزایمر و بیماری پارکینسون باشد.

شرایط مربوط به خلق و خو

اثرات تقویت کننده خلق و خوی النورلوسین منجر به تحقیقات در مورد کاربرد آن برای اختلالات مربوط به خلق مانند اضطراب و افسردگی شده است. در حالی که تحقیقات بیشتر مورد نیاز است، یافته های اولیه دلگرم کننده هستند.

نتیجه

در قلمرو ترکیبات طبیعی که به سلامت و تندرستی کمک می کنند، النورلوسین به عنوان یک گوهر چندوجهی خودنمایی می کند. خواص تقویت کننده شناختی، بهبود خلق و خو و بالقوه درمانی آن، آن را به ماده ای شایسته توجه تبدیل می کند. از آنجایی که تحقیقات به کشف اسرار خود ادامه می دهد، زمان امیدوارکننده ای برای کسانی است که به دنبال رویکردهای کل نگر برای زندگی سالم تر هستند.

ال-نورلوسین

ال-نورلوسین

خرید و فروش ال-نورلوسین سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید ال-نورلوسین با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت – ال-نورلوسین سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش ال-نورلوسین می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت