ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

L-هموسیستئیک اسید

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

L-هموسیستئیک اسید

86 / 100

L-هموسیستیک اسید، که اغلب به اختصار Hcy نامیده می شود، یک آمینو اسید است که در فرآیندهای مختلف بیولوژیکی در بدن انسان اهمیت زیادی دارد.

L-هموسیستئین به عنوان یک اسید آمینه ضروری در تشکیل پروتئین‌ها و سایر ترکیبات بیولوژیکی در ارگانیسم‌ها نقش دارد. همچنین، در تکمیل مکمل‌های غذایی نیز استفاده می‌شود.
ممکن است جزئیات دقیقتر بر اساس منابع مختلف متفاوت باشد. برای اطلاعات دقیق‌تر، به منابع علمی و شناخته‌شده در زمینه شیمی و بیوشیمی مراجعه کنید.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران  می باشد. این مجموعه کلیه محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی را از جمله محصولات  مرک merck ، و سیگماآلدریچ ، و کلیه محصولات آزمایشگاهی و صنعتی  را به مشتریان  ارائه می دهد.

معرفی L-هموسیستئیک اسید 

درک نقش محوری L-هموسیستیک اسید در حفظ سلامتی حیاتی است. از سنتز DNA تا متابولیسم متیونین، حضور آن برای عملکرد یکپارچه سیستم‌های بیولوژیکی ما ضروری است.

L-هموسیستیک اسید یک بازیکن کلیدی در سنتز DNA، نقشه ژنتیکی بدن ما است. کشف رمز و راز پشت مشارکت آن در این فرآیند پیچیده برای درک اهمیت آن ضروری است.

مشخصات L-هموسیستئیک اسید 

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

H9633

Sigma-Aldrich

L-Homocysteic acid

≥95%
Synonym(s):L-2-Amino-4-sulfobutyric acid
Empirical Formula (Hill Notation): C4H9NO5S
CAS Number:14857-77-3
Molecular Weight:183.18
MDL Number: MFCD00066018
PubChem Substance ID:24895863
NACRES: NA.32

L-هموسیستئیک اسید

مشخصات فیزیکی و خواص L-هموسیستئیک اسید

نام شیمیایی:

 • L-هموسیستئیک اسیدوزن مولکولی:
 • وزن مولکولی حدوداً ۱۷۹٫۲ گرم بر مول می‌باشد.
  شکل فیزیکی:
 • L-هموسیستئین به صورت پودر بلوری سفید یا بلورهای بلورین شکل است.
  حلالیت:
 • حلال در آب است و در محلول‌های آبی محلول می‌شود.
  نقطه ذوب:
 • نقطه ذوب L-هموسیستئین در حدود ۲۶۰-۲۷۰ درجه سلسیوس است.
  خواص شیمیایی:
 • L-هموسیستئین از نظر شیمیایی یک اسید آمینه است که در فرآیندهای متعددی در سلول‌های زنده نقش دارد. این شامل مشارکت در ساختار پروتئین‌ها، ساخت سیستم ایمنی بدن، و نقش در فرآیندهای اکسیداسیون و ردوکس می‌شود.
 • سنجش
  ≥95%
  ≥98٪ (TLC)
 • فرم:پودر
 • رنگ:سفید تا مایل به سفید
 • برنامه های کاربردی):تجزیه و تحلیل سلولی

بدن انسان یک سیستم پیچیده و جذاب است و در درون آن، L-هموسیستیک اسید نقش مهمی ایفا می کند که اغلب مورد توجه قرار نمی گیرد. این مقاله به اعماق این اسید آمینه ضروری می پردازد و عملکردها، منابع و تأثیری که بر سلامت ما دارد را بررسی می کند.

ارتباط با متابولیسم متیونین 

بررسی ارتباط بین L-هموسیستیک اسید و متابولیسم متیونین، شبکه ای از فعل و انفعالات را آشکار می کند که بر عملکردهای فیزیولوژیکی مختلف تأثیر می گذارد.L-هموسیستئیک اسید

L-هموسیستئیک اسید

منابع L-هموسیستیک اسید

1. منابع غذایی
رژیم غذایی ما نقش مهمی در تعیین سطح اسید L-هموسیستیک دارد. کشف غذاهایی که به حضور آن کمک می کنند می تواند ما را در انتخاب رژیم غذایی آگاهانه راهنمایی کند.

2. سنتز در بدن
فراتر از رژیم غذایی، بدن ما توانایی قابل توجهی برای تولید اسید L-هموسیستیک در داخل دارد. کشف این فرآیند، منشأ دوگانه این اسید آمینه ضروری را روشن می کند.

پیامدهای سلامتی L-هموسیستئیک اسید

الف- کمبود و آثار آن
کمبود L-هموسیستیک اسید می تواند اثرات عمیقی بر سلامت ما داشته باشد، از مشکلات قلبی عروقی گرفته تا عوارض عصبی. درک پیامدها برای اقدامات پیشگیرانه بسیار مهم است.L-هموسیستئیک اسید

ب. خطرات اضافی و مرتبط
از طرف دیگر، سطوح بالای L-هموسیستیک اسید با مجموعه ای از خطرات همراه است. بررسی پیامدهای بالقوه به حفظ تعادل ظریف کمک می کند.

مدیریت سطوح اسید L-هموسیستیک

الف. اصلاحات غذایی
تنظیم های ساده در رژیم غذایی ما می تواند به طور قابل توجهی به حفظ سطح بهینه اسید L-هموسیستیک کمک کند. نکات و توصیه های عملی این رویکرد را برای همه قابل دسترس می کند.

ب. مکمل ها
در موارد خاص، مصرف مکمل ضروری می شود. با این حال، درک مزایا و معایب این رویکرد برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد سلامت ما حیاتی است.L-هموسیستئیک اسیدL-هموسیستئیک اسید

تأثیر بر شرایط خاص بهداشتی L-هموسیستئیک اسید

الف. سلامت قلب و عروق
تأثیر L-هموسیستیک اسید بر سلامت قلب و عروق موضوعی است که در حال انجام است. بررسی یافته های فعلی بینش های ارزشمندی را در مورد سلامت قلب ارائه می دهد.

ب. شرایط عصبی
ارتباط پیچیده بین L-هموسیستیک اسید و شرایط عصبی باعث می شود نگاه دقیق تری به نحوه تأثیر آن بر سلامت مغز و عملکرد شناختی داشته باشیم.

دستور العمل هایی برای افزایش مصرف ال-هموسیستیک اسید

A. L-هموسیستیک اسید-غذاهای غنی
لیستی از غذاهای غنی از L-هموسیستیک اسید گزینه های عملی را برای کسانی که به دنبال افزایش مصرف خود از طریق منابع طبیعی هستند ارائه می دهد.L-هموسیستئیک اسید

ب. دستور العمل های ساده
تبدیل مواد غنی از اسید L-هموسیستیک به وعده های غذایی خوشمزه، جنبه لذت بخشی را به حفظ یک رژیم غذایی متعادل می بخشد.

مکمل ها: مزایا و معایب L-هموسیستئیک اسید

الف. انتخاب مکمل مناسب
پیمایش در مجموعه مکمل های موجود نیاز به بررسی دقیق دارد. درک گزینه ها به انتخاب های آگاهانه کمک می کند.

ب. خطرات ناشی از مصرف بیش از حد مکمل
در حالی که مکمل مفید است، مصرف بیش از حد آن با خطراتی همراه است. بررسی معایب احتمالی یک رویکرد محتاطانه به مکمل را تضمین می کند. L-هموسیستئیک اسید

بسته بندی
25 mg
100 mg
250 mg
1 g 

L-هموسیستئیک اسید

شرح کاربرد L-هموسیستئیک اسید

اسید L-Homocysteic برای مطالعه تغییرات ناشی از پراکسید هیدروژن در شرایط فیزیولوژیکی و پاتولوژیک در سیستم عصبی استفاده شده است.
اقدامات بیوشیمی/فیزیول
L-Homocysteic acid (L-HCA) یک لیگاند انتقال دهنده عصبی درون زا از گیرنده های NMDA (N-methyl-D-aspartate) است.[2][3] این یک آنالوگ از گلوتامات است و به طور رقابتی عملکرد ضد پورتر گلوتامات-سیستین (xc-) را در نورون ها سرکوب می کند و باعث کاهش جذب سیستئین می شود.L-هموسیستئیک اسید

خرید L-هموسیستئیک اسید 

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید L-هموسیستئیک اسید  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

2-پیریدین پروپیونیک اسید

قیمت  فروش L-هموسیستئیک اسید

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش L-هموسیستئیک اسید  می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت