ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

ال گلوتامیک اسید

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

ال گلوتامیک اسید

83 / 100

ال گلوتامیک اسید، برای افزایش سرریز استیل کولین درون زا استفاده شده است. از آن به عنوان مکمل در محیط رشد Pseudomonas fragi 72 که باعث فساد گوشت می شود استفاده شده است.

ال گلوتامیک اسید یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

ال گلوتامیک اسید

الگلوتامیک اسید (به انگلیسی: L-Glutamic Acid) یکی از ۲۰ اسید آمینه اصلی است که در ساخت پروتئین‌ها و دیگر ترکیبات شیمیایی بدن نقش دارد. این ترکیب در بسیاری از مواد غذایی وجود دارد، به‌طوری که بیشترین میزان آن در محصولاتی مانند گوجه فرنگی، فلفل دلمه‌ای، کدو، هویج، بادام، کشمش، بادام زمینی، گندم، جو، یونجه و ماهی‌ها یافت می‌شود.

ال-گلوتامیک اسید به عنوان یک ترکیب طبیعی، در کاهش فشار خون، افزایش سطح انرژی بدن، بهبود عملکرد مغزی، تقویت سیستم ایمنی بدن و درمان بیماری‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، به عنوان یک افزودنی غذایی، ال-گلوتامیک اسید به مواد غذایی به عنوان یک ماده افزایش دهنده طعم و عطر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات ال گلوتامیک اسید

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

G1251
Sigma-Aldrich

ال گلوتامیک اسیدL-Glutamic acid

ReagentPlus®, ≥99% (HPLC)
Synonym(s):(S)-2-Aminopentanedioic acid, Glu
Linear Formula:HO2CCH2CH2CH(NH2)CO2H
CAS Number:56-86-0
Molecular Weight:147.13
Beilstein:1723801
EC Number:200-293-7
MDL number:MFCD00002634
eCl@ss:32160406
PubChem Substance ID:24895052
NACRES:NA.26

خواص ال گلوتامیک اسید

 • سطح کیفیت:200
 • خط تولید: ReagentPlus®
 • سنجش:≥99٪ (HPLC)
 • فرم: پودر
  کشت میکروبیولوژیکی: مناسب
 • رنگ:سفید تا مایل به سفید
 • mp: 205 درجه سانتیگراد (دسام) (لیتر)
 • انحلال پذیری: 1 مولار هیدروکلراید: 100 میلی گرم در میلی لیتر محلول
 • تراکم: 1.54 گرم بر سانتی متر مکعب در 20 درجه سانتی گراد
 • آثار کاتیونی: C: 40.4-41.2٪
  N: 9.2-9.8٪

کاربرد ال-گلوتامیک اسید

ال-گلوتامیک اسید یکی از اسیدهای آمینه اصلی است که در ساخت پروتئین‌ها و دیگر ترکیبات شیمیایی بدن نقش دارد. همچنین، به عنوان یک ترکیب طبیعی، ال-گلوتامیک اسید در بسیاری از مواد غذایی وجود دارد. بعضی از کاربردهای ال-گلوتامیک اسید در زمینه پزشکی و صنایع غذایی عبارتند از:

 • افزایش سطح انرژی بدن: ال-گلوتامیک اسید به عنوان یک ترکیب غذایی، می‌تواند به افزایش سطح انرژی بدن کمک کند و در کاهش خستگی و خواب آلودگی نقش داشته باشد.
 • بهبود عملکرد مغزی: ال-گلوتامیک اسید در فرآیند ترکیب پروتئین‌های مغزی نقش دارد و به بهبود عملکرد مغزی کمک می‌کند.
 • تقویت سیستم ایمنی بدن: برخی از تحقیقات نشان داده‌اند که ال-گلوتامیک اسید می‌تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کند و در مقابله با بیماری‌ها موثر باشد.
 • درمان بیماری‌های مختلف: ال-گلوتامیک اسید در درمان بیماری‌های مختلف مانند بیماری‌های عصبی، بیماری‌های قلبی، بیماری‌های کبدی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

افزودن طعم و عطر به مواد غذایی: به عنوان یک افزودنی غذایی، ال-گلوتامیک اسید به مواد غذایی به عنوان یک ماده افزایش دهنده طعم و عطر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اقدامات بیوشیمی/فیزیول  ال گلوتامیک اسید

یک انتقال دهنده عصبی اسید آمینه تحریکی که آگونیست در تمام زیرگروه های گیرنده های گلوتامات (متابوتروپیک، کاینات، NMDA و AMPA) است.

اسید گلوتامیک یا گلوتامات، شکل نمک گلوتامیک اسید، به عنوان یک انتقال دهنده عصبی عمل می کند و همچنین به عنوان پیش ساز سایر انتقال دهنده های عصبی مانند اسید γ-آمینو بوتیریک عمل می کند. اسید گلوتامیک همچنین نقش کلیدی در بسیاری از مسیرهای متابولیک ایفا می کند که رشد، تولید مثل، نگهداری و ایمنی را کنترل می کند.

این ماده به α-کتوگلوتارات، یک جزء کلیدی از چرخه TCA (اسید تری کربوکسیلیک) و پیش ماده ای برای بیوسنتز اسیدهای نوکلئیک و اسیدهای آمینه خاص تبدیل می شود. در سلول ها، گلوتامین توسط آنزیم گلوتامیناز به گلوتامات تبدیل می شود.

ال گلوتامیک اسید به عنوان منبع انرژی برای سلول هایی که به سرعت تقسیم می شوند شامل لنفوسیت ها، انتروسیت ها، ماکروفاژها و تومورها است. گلوتامین از طریق سیگنال دهی mTOR سلولی (هدف پستانداران راپامایسین) در گردش پروتئین واسطه می شود. همچنین شناخته شده است که با مهار آپوپتوز مرتبط است.

محصولاتی که حاوی ال-گلوتامیک اسید هستند چیستند؟

ال-گلوتامیک اسید یک ترکیب طبیعی است که در بسیاری از مواد غذایی وجود دارد. برخی از محصولات غذایی که حاوی ال-گلوتامیک اسید هستند عبارتند از:

– محصولات گوشتی مثل گوشت قرمز، گوشت مرغ و ماهی
– سوپ‌ها و نوشیدنی‌های گرم مثل سوپ گوشت، سوپ مرغ، سوپ ماهی، چای یونانی و شوربای فصلی
– محصولات شیرینی‌پزی مانند کوکی، کیک، شیرینی و شکلات
– محصولات پنیری مثل پنیر پارمزان، پنیر چدار و پنیر فتا
– محصولات چیپس و تنقلات مثل چیپس، پفک، کراکر و نان سینابون
– سس‌ها و افزودنی‌های غذایی مثل سس‌های سویا، سس باربیکیو، سس تریاکی و سس سیب‌زمینی

همچنین، بسیاری از محصولات غذایی پرچرب، نمک‌دار و پرادویه نیز ممکن است حاوی ال گلوتامیک اسید باشند. با این حال، مصرف طولانی‌مدت محصولات حاویال گلوتامیک اسید ممکن است در برخی افراد باعث ایجاد علائمی مانند سردرد، تعریق، تاری دید، تنگی نفس و درد مفاصل شود. بنابراین، بهتر است در صورت تجربه هرگونه علامت ناراحتی پس از مصرف این محصولات، به پزشک خود مراجعه کنید.

بسته بندی ال گلوتامیک اسید

 • 100 G
 • 500 G
 • 1 KG
 • 5 KG

ال گلوتامیک اسید

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.ال گلوتامیک اسید

محصولات مشابه ال گلوتامیک اسید

ال گلوتامیک اسید

خرید و فروش  ال گلوتامیک اسید سیگما آلدریچ 

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید ال گلوتامیک اسید   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

ال گلوتامیک اسید

قیمت –  ال گلوتامیک اسید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش ترومبین از پلاسمای گاو می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت