ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

ال سیستئین

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

ال سیستئین

83 / 100

ال سیستئین، یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

ال سیستئین

ال سیستئین (L-cysteine) یکی از اسیدهای آمینه مهم در پروتئین‌ها و نیز یک ماده غذایی است که در طبیعت وجود دارد. خصوصیات فیزیکوشیمیایی این ترکیب به شرح زیر است:

– فرمول شیمیایی: C3H7NO2S
– جرم مولی: 121.16 g/mol
– نقطه ذوب: 240 درجه سلسیوس
– نقطه جوش: 337 درجه سلسیوس
– چگالی: 1.307 g/cm3
– ضریب شکست: 1.521
– ثابت dielectric: 6.74
– pKa: 1.92 (گروه کربوکسیل) و 9.07 (گروه آمین)
– حلالیت در آب: حل شدن در آب به صورت کامل
– نام‌های دیگر: 2-Amino-3-mercaptopropanoic acid, α-amino-β-thiolactic acid

مشخصات ال سیستئین

C7352
Sigma-Aldrich

L-Cysteine

from non-animal source, BioReagent, suitable for cell culture, ≥98%

ال آلانین (L-alanine)- Synonym(s):(R)-2-Amino-3-mercaptopropionic acid
Linear Formula:HSCH2CH(NH2)CO2H
CAS Number:52-90-4
Molecular Weight:121.16
Beilstein:1721408
EC Number:200-158-2
MDL number:MFCD00064306
eCl@ss:32160406
PubChem Substance ID:24892959
NACRES:NA.75

خصوصیات شیمیایی و بیولوژیکی ال سیستئین

ال سیستئین به دلیل داشتن گروه سولفیدریل (-SH)، خصوصیات شیمیایی و بیولوژیکی خاصی دارد. از جمله کاربردهای ال سیستئین در صنایع مختلف می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. صنایع غذایی: ال سیستئین به عنوان یک افزودنی مواد غذایی استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان یک عامل نرم کننده در تولید نان، کیک، بیسکویت و سایر محصولات شیرین، به کار می‌رود. همچنین ال سیستئین به عنوان یک عامل افزایش دهنده سرعت فرآیند تولید برخی مواد غذایی مانند سس، چیپس و سایر محصولات غذایی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2. صنایع دارویی: ال سیستئین در ترکیب با سایر ترکیبات به عنوان یک عامل تثبیت کننده pH در فرمولاسیون داروها استفاده می‌شود.

3. صنایع نساجی: ال سیستئین به دلیل خاصیت ضد استاتیک و ضد آتش استفاده می‌شود. بنابراین در تولید پارچه‌های نساجی، لباس‌های آتش‌نشانی و لباس‌های الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

4. صنایع آرایشی و بهداشتی: ال سیستئین به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی و ترمیم کننده پوست، در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی مانند شامپو، کرم و لوسیون استفاده می‌شود.

5. صنایع مواد شیمیایی: ال سیستئین در ترکیب با سایر ترکیبات به عنووان کاتالیزور در راکتورهای شیمیایی استفاده می‌شود.

6. صنایع پزشکی: ال سیستئین به عنوان یک ماده مهم در پروتئین ها و نیز در تولید برخی داروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، ال سیستئین در درمان برخی بیماری‌ها مانند افسردگی، بیماری‌های قلبی، سرطان و بیماری‌های تنفسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

7. صنایع کشاورزی: ال سیستئین به عنوان یک ماده مغذی برای گیاهان در کشاورزی استفاده می‌شود و در ترکیب با سایر مواد مغذی گیاهان مانند نیتروژن و فسفر، بهبود رشد و عملکرد گیاهان را افزایش می‌دهد.

با توجه به خصوصیات متنوع ال سیستئین و کاربردهای متعدد آن، این ترکیب یکی از اسیدهای آمینه مهم در علم شیمی و بیوشیمی است که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربرد ال سیستئین

ال سیستئین استفاده شده است:
به عنوان یک مکمل رسانه ای در محیط کشت Trypticase-Yeast Extract-Iron-Serum (TYI-S-33) برای کشت ژیاردیا لامبلیا، [3] برای ساخت محلول آنزیمی در محیط Eagles اصلاح شده Dulbecco (DMEM) برای ایجاد کشت هیپوکامپ.
برای آزمایش اثر محافظتی آن بر سمیت ناشی از آکریل آمید در بیضه
در تهیه محلول گسترش دهنده اسید استیک برای انجماد مایع منی
به عنوان یک افزودنی برای ساخت محلول هضم پاپائین

N-استیل-ال-سیستئین

خواص ال سیستئین

 • منبع بیولوژیکی: منبع غیر حیوانی
 • سطح کیفیت: 200
 • خط تولید: BioReagent
 • سنجش: ≥98٪
 • فرم: پودر کریستالی
 • تکنیک): کشت سلولی | پستاندار: مناسب
 • ناخالصی ها: اندوتوکسین، آزمایش شده
 • رنگ: سفید
 • mp: 240 درجه سانتیگراد (دکتر) (لیتر)
 • انحلال پذیری: H2O: 25 میلی گرم در میلی لیتر

توضیحات کلی

L-Cysteine یکی از اسیدهای آمینه پروتئین زا حاوی گوگرد است که طبق کد ژنتیکی در پروتئین ها گنجانده شده است. زنجیره سمت تیول در انواع واکنش های اکسیداسیون/کاهش درون سلول شرکت می کند. زنجیره جانبی در تشکیل پیوندهای β شرکت می کند که ساختار ثانویه و سه تایی پروتئین ها را تعدیل می کند.

ال سیستئین یک پیش ساز ضروری برای سولفات های معدنی، کوآنزیم A است. سیستئین یک ماده ضروری و محدود کننده برای تشکیل گلوتاتیون، یک آنتی اکسیدان مهم، در داخل سلول است. کبد پستانداران می تواند ال سیستئین را سنتز کند و یک اسید آمینه نیمه ضروری است. ال سیستئین از اکسید شدن سلول های عصبی جلوگیری می کند و به حفظ ثبات و استحکام بافت های همبند کمک می کند.

ال سیستئین روند بهبودی بدن را تسریع می کند و واکنش های التهابی را کاهش می دهد. ال سیستئین تا حدی از بیضه در برابر سمیت ناشی از آکریل آمید محافظت می کند. ال سیستئین می تواند از آسیب DNA در طول انجماد جلوگیری کند و کیفیت مایع منی را حفظ کند.

L-Cysteine یک اسید آمینه پروتئین زا است که طبق کد ژنتیکی در پروتئین ها گنجانده شده است. زنجیره سمت تیول در انواع واکنش های اکسیداسیون/کاهش درون سلول شرکت می کند. زنجیره جانبی در تشکیل پیوندهای β شرکت می کند که ساختار ثانویه و سه تایی پروتئین ها را تعدیل می کند. سیستئین برای تشکیل گلوتاتیون، یک آنتی اکسیدان مهم، در داخل سلول ضروری و محدود کننده است.

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

آگونیست گیرنده گلوتاماترژیک NMDA.
ال سیستئین برای تکمیل محیط کشت سلولی استفاده می شود. این محصول یک آمینو اسید با منبع غیر حیوانی است که برای فرمولاسیون های محیطی بدون سرم که برای کاربردهای زیستی در نظر گرفته شده است مفید است.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

بسته بندی

 • 1 G
 • 100 G
 • 500 G
 • 1 KG

محصولات مشابه

N-استیل-ال-سیستئین

 

خرید و فروش  ال سیستئین سیگما آلدریچ 

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید ال سیستئین   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

N-استیل-ال-سیستئین

قیمت –  ال-آرژنین مونوهیدروکلراید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش ال-آرژنین مونوهیدروکلراید می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت