ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

اسید جاسمونیک

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

اسید جاسمونیک

90 / 100

اسید جاسمونیک یکی از ماده های آزمایشگاهی سیگما آلدریچ میباشد. این ماده  از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارده شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های واردکننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

اسید جاسمونیک

اسید جاسمونیک عضوی از رده جاسموناتهای هورمون گیاهی است. این اسید به روش زیستی از اسید لینولئیک به وسیلهٔ روش octadecanoid ابتدا در کلروپلاست و سپس در ادامه در پر اکسی زوها ساخته می‌شود. بزرگترین وظایف اسید جاسمونیک در تنظیم کردن رشد گیاه است که شامل ممانعت از رشد، پیری و ریزش برگ گیاه است. ویکی‌پدیا
فرمول: C12H18O3
نقطه جوش: ۱۶۰ ‪°C
جرم مولی: ۲۱۰٫۲۷ گرم بر مول
طبقه‌بندی: ترکیب آلی
فرمول مولکولی: C12H18O3

J2500

Sigma-Aldrich

(±)-Jasmonic acid

BioReagent, suitable for plant cell culture, liquid

Synonyme(s): (±)-1α,2β-3-Oxo-2-(cis-2-pentenyl)cyclopentaneacetic acidاسید جاسمونیک
Empirical Formula (Hill Notation):C12H18O3
Numéro CAS:77026-92-7
Poids moléculaire:210.27
Numéro MDL:MFCD04221274
ID de substance PubChem:24896192
NACRES:NA.72

اطلاعات در مورد اسید جاسمونیک

اسید جاسمونیک (JA) یک ترکیب آلی است که در چندین گیاه از جمله یاس یافت می شود. این مولکول عضوی از کلاس یاسمونات از هورمون های گیاهی است. از لینولنیک اسید توسط مسیر octadecanoid بیوسنتز می شود. اولین بار در سال 1957 به عنوان متیل استر اسید جاسمونیک توسط شیمیدان سوئیسی ادوارد دمول و همکارانش جدا شد.
اسید جاسمونیک عضوی از رده جاسمونات ها در هورمون های گیاهیست. کاربرد این هورمون در پس از برداشت می تواند سیستم دفاعی گیاه را فعال کند و از اختلالات پس از برداشت در یک سری از محصولات باغبانی جلوگیری کند. خواص اسید جاسمونیک و دسته های متیل آن در همه گیاهان وجود دارد. اسید جاسمونیک به مشتقات متنوعی تبدیل می شود، از قبیل استرها، مانند متیل جاسمونات و ممکن است با آمینواسیدها نیز ترکیب شود. اسید جاسمونیک دارای ویژگی های هورمونی می باشد که به تنظیم رشد و نمو گیاه کمک می کند و به نظر می رسد در پیرشدگی برگ، بیان ژن ها و نیز در مکانیزم دفاعی علیه قارچ ها شرکت دارد.

بیوسنتز اسید جاسمونیک

بیوسنتز آن از اسید چرب لینولنیک شروع می شود که توسط لیپوکسیژناز (13-LOX) اکسیژن می شود و هیدروپراکسید را تشکیل می دهد. سپس این پراکسید در حضور آلن اکسید سنتاز چرخه می‌شود و یک آلن اکسید تشکیل می‌دهد. بازآرایی آلن اکسید برای تشکیل 12-اکسوفیتودینوئیک اسید توسط آنزیم آلن اکسید سیکلاز کاتالیز می شود. مجموعه ای از اکسیداسیون های β منجر به اسید 7 ایزو جاسمونیک می شود. در غیاب آنزیم، این اسید ایزو جاسمونیک به اسید جاسمونیک ایزومر می شود.[2]

خصوصیات اسید جاسمونیک

 • فرم :مایع
 • تکنیک) : کشت سلولی | گیاه: مناسب
 • برنامه های کاربردی) : کشاورزی
 • دما ذخیره سازی:2-8 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES
  CC\C=C/C[C@H]1[C@@H](CCC1=O)CC(O)=O
 • InChI
  1S/C12H18O3/c1-2-3-4-5-10-9(8-12(14)15)6-7-11(10)13/h3-4,9-10H,2,5-8H2, 1H3,(H,14,15)/b4-3-/t9-,10-/m0/s1
 • کلید InChI
  ZNJFBWYDHIGLCU-CMIOBCHKSA-N
 • Vous recherchez des produits similaires ? از راهنمای مقایسه محصولات دیدن کنید
 • دسته بندی ها
  رسانه کشت گیاهی
 • معرف های کشت گیاهی

شرح کاربرد اسید جاسمونیک

اسید جاسمونیک (JA) یک هورمون گیاهی است که از اسید لینولنیک به دست می آید. اسید جاسمونیک در واکنش‌های سیگنال‌دهی سلول‌های گیاهی به استرس غیرزیستی و زیستی نقش دارد. JA در تنظیم فرآیندهایی که شامل مهار رشد، پیری، رشد گل، بریدگی برگ و پیچش پیچک می شود، نقش دارد. JA همچنین در ترمیم زخم گیاهان و مقاومت اکتسابی سیستمیک در برابر حمله حشرات نقش دارد.

شرطی شدن

100 میلی گرم در بطری سرم
یادداشت های آماده سازی
تهیه و استفاده
Autres remarques
توجه: این محصول یک روغن شفاف، بی رنگ تا زرد بسیار روشن است که به سطح ویال می‌چسبد.

اسید جاسمونیک

فروش اسید جاسمونیک

جهت خرید اسید جاسمونیک ، سیگما ، الدریچ ، ساپلکو با خلوص بالا و نیز دریافت قیمت خرید اسید جاسمونیک میتوانید از طریق سیستم های تماس با ما اقدام نمایید ، همچنین فروش اسید جاسمونیک تولید شرکت های هندی و چینی و کره ای با خلوص بالا در حجم های متنوع توسط این گروه تجاری صورت میپذیرد. ارسال محصول اسید جاسمونیک جهت تمام نقاط کشور توسط شرکت شیمی کهن صورت گرفته و از طرق مختلف قابل ارسال میباشد.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مششخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروش اسید جاسمونیک سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده  اسید جاسمونیک سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک خرید بتانین سیگما آلدریچ

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل کالا چی.

قیمت خرید اسید جاسمونیک سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

اطلاعات خرید اسید جاسمونیک سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید اسید جاسمونیک می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

قیمت –  اسید جاسمونیک

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروشاسید جاسمونیکمی باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید اکسید دوتریوم

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.خرید تیونیل کلرید سیگما آلدریچ

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت