ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

آیورمکتین (IvermecTin)

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

آیورمکتین (IvermecTin)

86 / 100

آیورمکتین (IvermecTin) یک داروی ضد انگلی است که برای درمان عفونت های منتقل شده از پشه مانند درماتیت و فیلاریازیس، عفونت های پوستی مانند پیکره، شپش، مرغک و عفونت هایی که با کرم میمونی وارد بدن می‌شوند، مانند اسکابیس و لیشمانیاز مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، درمان سوء تغذیه با کمبود ویتامین A، شکمبه، شیگلوئلا و بیماری های عفونی انگلی در حیوانات نیز به طور گسترده از آیورمکتین استفاده می‌شود. در این متن شما می توانید در مورد محصول IvermecTin که در دسته محصولات سیگماآلدریچ می باشد اطلاعات کسب نمائید.

در حال حاضر، برخی افراد ادعا می‌کنند که آیورمکتین می‌تواند در درمان COVID-19 مؤثر باشد، اما هیچ تحقیق علمی قوی و معتبری تأیید نکرده است که آیورمکتین می‌تواند در درمان COVID-19 مؤثر باشد و به همین دلیل، سازمان بهداشت جهانی و سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) آن را به عنوان درمان COVID-19 تأیید نکرده است. در ضمن، مصرف غیرمناسب آیورمکتین ممکن است عوارض جانبی جدی مانند تشنج، سرگیجه، تهوع و استفراغ، افت فشار خون و حتی مسمومیت شدید را به دنبال داشته باشد، بنابراین همیشه باید این دارو را زیر نظر پزشک مصرف کرد

آیورمکتین (IvermecTin)

ایورمکتین (ivermectin)، یک داروی ضد-انگلی است، که از تکثیر ویروس‌ها در شرایط آزمایشگاهی جلوگیری می‌کند. فرضیه مولکولی نحوه عملکرد ضد-ویروسی ایورمکتین اشاره دارد به اثر مهاری آن بر تکثیر کروناویروس 2 (SARS-CoV-2) و عامل سندرم حاد تنفسی شدید در مراحل اولیه عفونت

فرمول: C₄₇H₇₂O₁₄ (H₂B₁b)
نقطه جوش: ۹۴۰٫۴ ‪°C
جرم مولی: ۸۷۵٫۱ گرم بر مول
شماره ثبت سی‌اس‌ای: 70288-86-7
دفع: مدفوع؛ کمتر از ۱٪ از راه ادرار
رده‌بندی داروهای بارداری: AU: B3
روش مصرف دارو: خوراکی (دهانی)؛ موضعی (پوستی)

مشخصات آیورمکتین (IvermecTin)

PHR1380

Supelco

Ivermectin

Pharmaceutical Secondary Standard; Certified Reference Material

Synonym(e):22,23-Dihydroavermectin B1, MK-933آیورمکتین (IvermecTin)
CAS-Nummer:70288-86-7
EC-Nummer:274-536-0
MDL-Nummer:MFCD00869511
PubChem Substanz-ID:329823357
NACRES:NA.24

نمایندگی سیگماآلدریچ

شرکت سیگما آلدریچ با ادغام شرکت شیمیایی سیگما وشرکت آلدریچ در سال 1975 ایجاد شد .شرکت سیگما آلدریچ sigma- Aldrich ،یک کمپانی فعال در زمینه مواد شیمیایی،علوم زیستی و بیوتکنولوژی آمریکایی،متعلق به شرکت مرک آلمان MercK GaA است .سپتامبر 2014 ،شرکتMercK  KGaA اعلام کردمبلغ 17 میلیارد دلار به این کمپانی خواهد رسید .نوامبر سال 2015 به شرکت مذبور فرعی مرک MercK GaA تبدیل شد .سال 1975 کمپانی سیگما و کمپانی شیمی صنعت آلدریچ با بیش از 9600 نفر پرسنل به وجود آمد . در چهل کشور دنیا  فعالیت داشته و عمده فعالیت محصولات آن در داروسازی و بیوتکنولوژی کاربرد دارد .

نمایندگی های سیگماآلدریچ

پس از ایجاد شرکت تابعه در اسکاندیناوی، نمایندگی سیگماآلدریچ افزایش پیدا کرد که شامل موارد زیر است:

 • سوئد
 • نروژ
 • فنلاند
 • دانمارک

محصولات سیگما آلدریچ

سیگما آلدریچ(Aldrich )یک کمپانی تامیین کننده مواد شیمیایی تحقیقاتی است .این کمپانی مواد شیمیایی ارگانیک وغیر آلی و معرف ها موادپیشرفته و ایزوتوپ های پایدار راجهت سنتزشیمیایی،شیمی دارویی و علوم مواد فراهم میکند.این کمپانی در کنار تولیدو توزیع محصولات بیوشیمی،ارگانیک تحقیقاتی در حوزه شیمی انجام میدهد.

شرکت شیمی کهن  بطور مستمر فعالیت خود را در حوزه تولید مواد شیمیایی و صنعتی و آزمایشگاهی و فروش تجهیزات آزمایشگاهی ادامه داده و این شرکت علاوه بر فروش محصولات شیمیایی صنعتی ،مواد شیمیایی مورد نیاز  را در صنعت دارو سازی برای شرکت های دارویی تامین میکند.موادشیمیایی کمپانی سیگماآلدریچ با توجه به اختراعات و نوآوری های جدید،در حال افزایش است .شرکت سیگماآلدریچ در سال 2014 توسط شرکت مرک آلمان به مبلغ 17میلیارد دلار خریداری گردید.

در حال حاضر این کمپانی زیر مجموعه ای از شرکت مرک آلمان است و بایکدیگر همکاری را ارائه می دهند .نمایندگی شرکت سیگماآلدریچ در ایران نیز ،مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را وارد و به فروش می رساند.با توجه به اینکه محصولات نمایندگی مستقیما از شرکت سیگماآلدریچ وارد می شوند و همه مواد اصل هستند و تقلبی نبودند و اصل بودن مواد شیمیایی یکی از دغدغه های اصلی خریدارن مواد شیمیایی است.

سیگما  (sigama) تامین کننده اصلی مواد بیوشیمیایی از جمله :

 • آنتی بیوتیک ها
 • بافرها
 • کربوهیدراتها
 • آنزیم ها
 • هماتولوژی
 • بافت شناسی
 • اسیدهای آمینه و مشتقاتsigmas aldrich

کاربرد آیورمکتین (IvermecTin)

استانداردهای ثانویه دارویی برای کاربرد در کنترل کیفیت، جایگزین مناسب و مقرون به صرفه ای برای تهیه استانداردهای کار داخلی به آزمایشگاه های داروسازی و تولیدکنندگان می دهد.
ایورمکتین مشتقاتی از اورمکتین B1 است که در کاربردهای دامپزشکی بر علیه انگل‌های داخلی و خارجی استفاده می‌شود. همچنین به عنوان یک داروی بالقوه برای مدیریت Onchocerca volvulus، که به عنوان علت “کوری رودخانه” در انسان شناخته شده است، نشان داده شده است.

ایورمکتین ممکن است به عنوان یک استاندارد مرجع دارویی برای تعیین آنالیت در فرمولاسیون های دارویی و نمونه های پلاسما با تکنیک های کروماتوگرافی استفاده شود.
این استانداردهای ثانویه به عنوان مواد مرجع تایید شده واجد شرایط هستند. اینها برای استفاده در چندین کاربرد تحلیلی از جمله، اما نه محدود به آزمایش انتشار دارو، توسعه روش دارویی برای آنالیزهای کمی و کیفی، آزمایش کنترل کیفیت غذا و نوشیدنی، و سایر الزامات کالیبراسیون مناسب هستند.

آیورمکتین (IvermecTin)

مصرف غیرمناسب آیورمکتین می‌تواند عوارض جانبی جدی داشته باشد؟

برخی از عوارض جانبی شایع آن شامل سردرد، تهوع، استفراغ، اسهال، سرگیجه، خستگی، تب، تشنج و افت فشار خون است. در صورتی که مصرف آیورمکتین به صورت زیاد و بیش از حد مصرف شود، ممکن است عوارض جانبی جدی‌تری مانند آسم، واکنش‌های آلرژیک و حتی مسمومیت شدید ایجاد شود. بنابراین، همیشه باید این دارو را زیر نظر پزشک مصرف کرد و دستورالعمل‌های دارویی را به دقت پیروی کرد.

همچنین، باید توجه داشت که آیورمکتین به عنوان یک داروی ضدانگلی برای درمان بیماری‌های خاص استفاده می‌شود و هیچ تحقیق علمی قوی و معتبری تأیید نکرده است که آیورمکتین می‌تواند در درمان COVID-19 مؤثر باشد. بنابراین، مصرف آیورمکتین برای درمان COVID-19 باید تحت نظر پزشک باشد و تنها در صورتی مصرف شود که پزشک بر این باور باشد که مصرف آن برای بیمار مفید است.

بسته بندی آیورمکتین (IvermecTin)

1 گرم
Hinweis zur Analyse
این استانداردهای ثانویه قابلیت ردیابی چندگانه را برای استانداردهای اولیه USP، EP و BP، در جایی که در دسترس هستند، ارائه می‌کنند.

سونستیگه هینوایز

این ماده مرجع گواهی شده (CRM) مطابق با ISO 17034 و ISO/IEC 17025 تولید و تایید شده است. تمام اطلاعات مربوط به استفاده از این CRM را می توان در گواهی تجزیه و تحلیل یافت.
Fußnote
برای دیدن نمونه ای از گواهی تجزیه و تحلیل برای این ماده، LRAA1636 را در شکاف زیر وارد کنید. این فقط یک گواهی نمونه است و ممکن است آن مقداری که دریافت می کنید نباشد. خرید نیکوتین مایع

خرید و فروش آیورمکتین (IvermecTin)

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده آیورمکتین (IvermecTin) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

بیشتر بخوانید :مونتلوکاست-دی سیکلوهگزیلامین – سیگماآلدریچ Y0001436

قیمت خرید آیورمکتین (IvermecTin)

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.خرید نیکوتین کد 820877 مرک

اطلاعات خرید آیورمکتین (IvermecTin)

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید آیورمکتین (IvermecTin) می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر محصول کلیک کنید .

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

قیمت – آیورمکتین (IvermecTin)

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش آیورمکتین (IvermecTin) می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت