ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

ایزونیازید کد I3377 سیگماآلدریچ

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

ایزونیازید کد I3377 سیگماآلدریچ

86 / 100

ایزونیازید کد I3377 سیگماآلدریچ یکی از محصولات تولیدی کمپانی سیگما آلدریچ می باشد. این کمپانی یکی از بزرگترین تولید کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان است که محصولات تولیدی آن بیشتر در بخش تخصصی است .

امتیاز شرکت سیگماآلدریچ در سال 2015 توسط کمپانی مرک آلمان خریداری گردید. از آن پس تولیدات کمپانی سیگما آلدریچ تحت لیسانس مرک آلمان تولید و به بازارهای جهانی ارسال می گردد. شرکت شیمی کهن  محصولات این کمپانی را وارد و به دست مصرف کنندگان می رساند.

ایزونیازید کد I3377 سیگماآلدریچ  سیگماآلدریچ یکی از محصولات شیمیایی در نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریچ در ایران است.  شما عزیزان جهت استعلام  و خرید مواد شیمیایی  می توانید با شماره های درج شده در وب سایت شیمی کهن  تماس حاصل بفرمائید.

مشخصات محصول ایزونیازید کد I3377 سیگماآلدریچ

Isoniazid کد I3377 سیگما آلدریچ

تولید کننده: Sigma Aldrich | سیگما آلدریچ

نام محصول به فارسی: ایزونیازید

کشور تولید کننده: آمریکا

برای خرید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصول Isoniazid کد I3377 سیگما آلدریچ | ایزونیازید کد I3377 سیگما آلدریچ با کارشناسان شیمی کهن تماس حاصل فرمایید:

تلفن: 66895887 -09122885447

برای اطلاع از قیمت سایر مواد شیمیایی و نحوه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی یا خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی و همچنین اطلاع از شرایط واردات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از کمپانی (برند) سیگما آلدریچ sigma aldrich | سیگما sigmaaldrich با کارشناسان شیمی کهن تماس حاصل فرمایید.

در صورت وجود هرگونه سوال در مورد نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران اینجا کلیک کنید. در صورتی که در مورد نحوه پیدا کردن کد سیگما آلدریچ سوالی دارید میتوانید با کلیک روی این نوشته به مطلب مورد نظر دست پیدا کنید و با مطالعه آن به سادگی کاتالوگ نامبر ماده شیمیایی مورد نظر خود را پیدا کنید.

همچنین در صورتی که نیاز به ورود به سایت سیگما آلدریچ دارید میتوانید با کلیک روی این بخش به سایت اصلی شرکت سیگما آلدریچ امریکا دسترسی داشته باشید.

بیشتر بخوانید:   سایت سیگماآلدریچ

اقدامات بیوشیمی

آنتی بیوتیک برای درمان مایکوباکتریوم توبرکلوزیس، بیوسنتز مایکولیک اسید را مهار می کند. متابولیزه شده توسط N-استیل ترانسفراز کبدی (NAT) و سیتوکروم P450 2E1 (CYP2E1) برای تشکیل هپاتوتوکسین. به طور انتخابی بیان CYP2E1 را القا می کند. به طور برگشت پذیر فعالیت های CYP2C19 و CYP3A4 را مهار می کند و به طور مکانیکی CYP1A2، CYP2A6، CYP2C19 و CYP3A4 را در غلظت های مرتبط بالینی غیرفعال می کند.

کاربرد

برای اطلاعات بیشتر در مورد تکنیک ابزار مناسب، به گواهی آنالیز محصول مراجعه کنید. برای پشتیبانی بیشتر با خدمات فنی تماس بگیرید.

بسته بندی

5، 50، 250 گرم در بطری پلی

ایزونیازید چیست و چه کاربردی دارد؟ایزونیازید کد I3377 سیگماآلدریچ

داروی ایزونیازید به همراه داروهای دیگر برای درمان عفونت‌های فعال سل (TB) مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین این دارو به تنهایی برای پیشگیری ابتلا به سل در کسانی که در معرض باکتری عفونت‌های فعال سل هستند (کسانی جواب تست TB پوستشان مثبت است) استفاده می‌شود.

ایزونیازید یکی از مواد شیمیایی پرکاربرد است. شما می توانید خرید مواد مرک را از شیمی کهن که یکی از نمایندگی های فروش مواد شیمیایی صنعتی در ایران است در مقادیر دلخواه سفارش دهید.

این شرکت فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، آماده ارائه خدمات در حوزه فروش ایزونیازید کد I3377 سیگماآلدریچ به دانشگاهیان، محققان و صنعتگران می باشد.

I3377

Supelco

Isoniazid

analytical standard, ≥99% (TLC)

Synonym(s):
4ایزونیازید کد I3377 سیگماآلدریچ-Pyridinecarboxylic acid hydrazide, INH, Isonicotinic acid hydrazide, Isonicotinic hydrazide
Empirical Formula (Hill Notation):
C6H7N3O
CAS Number:
Molecular Weight:
137.14
Beilstein:
119374
EC Number:
MDL number:
PubChem Substance ID:
NACRES:
NA.24

نحوه عملکرد داروی ایزونیازید

این دارو آنتی‌بیوتیکی است که از رشد باکتری‌ها جلوگیری می‌کند. این آنتی‌بیوتیک فقط در درمان عفونت‌های باکتریایی موثر است و بر روی عفونت‌های ویروسی مانند سرماخوردگی و آنفولانزا تاثیری ندارد. استفاده از هر آنتی‌بیوتیکی زمانی که نیازی به آن نیست می‌تواند موجب این شود که در عفونت‌های آینده تاثیری نداشته باشد.

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در تهران را دارد. که  شما می توانید  هر ماده شیمیایی دیگر  را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت تهیه کنید. برای خرید  می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ ارتباط برقرار کنید.

جهت اطلاعات بیشتر محصولات سیگماآلدریچ کلیک کنید:

نحوه مصرف ایزونیازید و دوز مصرفی ایزونیازید کد I3377 سیگماآلدریچ

این دارو معمولا باید با معده خالی (۱ ساعت قبل یا ۲ ساعت بعد از وعده غذایی) و طبق دستور پزشک‌ عفونی مصرف شود. اگر از شربت این دارو استفاده می‌کنید، قبل از مصرف شیشه محتوای دارو را خوب تکان دهید. دوز مصرفی را با دقت اندازه‌گیری کنید و از قاشق غذاخوری برای مصرف دارو استفاده نکنید، زیرا میزان دوز مصرفی آن مشخص نیست و بهتر از پیمانه مخصوص استفاده شود.

همچنین اگر داروهای ضد اسیدی مصرف می‌کنید که حاوی آلومنیوم هستند، حداقل یک ساعت قبل از مصرف ضد اسید این دارو را مصرف کنید. دوز مصرف داروی ایزونیازید به سن، وزن، وضعیت پزشکی بیمار و پاسخگویی بدنشان به دارو بستگی دارد. برای اثر بهتر داروی ایزونیازید آن را در ساعات مشخص بخورید تا میزان دارو در بدنتان ثابت بماند.

مصرف این دارو را(و دیگر داروهای درمان سل) تا میزانی که پزشک تجویز کرده ادامه دهید حتی اگر احساس کردید علائم عفونت از بین رفته است. قطع این دارو موقع درمان ممکن است باعث شود عفونت باکتریایی دوباره رشد کند و مشکل‌ساز شود.

قیمت و فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصول فروش ایزونیازید کد I3377 سیگماآلدریچ  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.

شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر و استعلام سریع قیمت خرید محصولات سیگماآلدریچ از جمله ایزونیازید کد I3377 سیگماآلدریچ میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت