ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

اسید هیدروکلریک

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

اسید هیدروکلریک

88 / 100

اسید هیدروکلریک فرمول شیمیایی اسید هیدروکلریک HCl و وزن مولکولی آن 36.47 گرم بر مول است. (1،3) اسید کلریدریک به صورت یک محلول آبی یا گاز بی رنگ و غیر قابل اشتعال وجود دارد. (1،3،4) اسید کلریدریک دارای بوی تحریک کننده و تند، با آستانه بو حدود 7 میلی گرم در متر است.

اسید هیدروکلریک یکی از ماده های آزمایشگاهی سیگما آلدریچ میباشد. این ماده  از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارده شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های واردکننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

اسید هیدروکلریک ممکن است به عنوان: کلرید کلسیم نیز شناخته شود اسید هیدروکلریک محلول آبی گاز کلرید هیدروژن و جزء اصلی اسید معده است، اسیدی که به طور طبیعی در معده انسان برای کمک به هضم غذا تولید می شود. اسید هیدروکلریک به صورت مصنوعی برای انواع کاربردهای صنعتی و تجاری تولید می شود.

258148

Sigma-Aldrich

Hydrochloric acid

ACS reagent, 37%

اسید هیدروکلریک

Empirical Formula (Hill Notation):HCl
CAS Number:7647-01-0
Molecular Weight:36.46
Beilstein:1098214
EC Number:231-595-7
MDL number:MFCD00011324
PubChem Substance ID:329752827
NACRES:NA.21

مشخصات فنی اسید هیدروکلرید

فرمول شیمیایی اسید هیدروکلریک HCl و وزن مولکولی آن 36.47 گرم بر مول است. (1،3) اسید کلریدریک به صورت یک محلول آبی یا گاز بی رنگ و غیر قابل اشتعال وجود دارد. (1،3،4) اسید کلریدریک دارای بوی تحریک کننده و تند، با آستانه بو حدود 7 میلی گرم در متر است.
 • معرف :ACS
  سطح کیفیت”:200
 • چگالی بخار:1.3 (در مقابل هوا)
 • فشار بخار:
 • 3.23 psi (21.1 درجه سانتیگراد)
  7.93 psi (37.7 درجه سانتی گراد)
 • سنجش:
 • 36.5-38.0٪ (مشخصات ACS)
  37%
 • فرم:مایع
 • ناخالصی ها
 • ≤1 ppm کلر آزاد
  رنگ:APHA: ≤10، عاری از مواد معلق یا رسوب

مشخصات اسید هیدروکلریک

HCl به هر دو گاز کلرید هیدروژن و اسید هیدروکلریک آبی اشاره دارد. گاز کلرید هیدروژن گازی بی رنگ است که از واکنش هیدروژن با کلر به وجود می آید. در تماس با رطوبت اتمسفر، بخارهای سفید هیدروکلریک اسید را تشکیل می دهد. اسید هیدروکلریک یک اسید معدنی بسیار خورنده و قوی با کاربردهای صنعتی فراوان است.

اسید کلریدریک به طور طبیعی در اسید معده یافت می شود. گاز هیدروژن کلرید و اسید کلریدریک در فناوری و صنعت مهم هستند. به عنوان مثال، اسید کلریدریک در صنایع شیمیایی به عنوان یک معرف شیمیایی در تولید وینیل کلرید در مقیاس بزرگ برای پلاستیک PVC و MDI/TDI برای پلی اورتان استفاده می شود. کاربردهای متعددی در مقیاس کوچکتر از جمله نظافت خانگی، تولید ژلاتین و سایر افزودنی های غذایی، رسوب زدایی و فرآوری چرم دارد.

هیدروژن کلرید کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، اگرچه حتی در غیاب آب، کلرید هیدروژن همچنان می تواند به عنوان یک اسید عمل کند. به عنوان مثال، کلرید هیدروژن می‌تواند در حلال‌های خاصی مانند متانول، مولکول‌های پروتونات یا یون‌ها حل شود و به عنوان یک کاتالیزور اسیدی برای واکنش‌های شیمیایی که شرایط بی آب (بدون آب) مورد نظر است، عمل کند. هیدروژن کلرید خورنده است، به ویژه در حضور رطوبت. به همین ترتیب اسید هیدروکلریک نیز بسیار خورنده است. بیشتر اسید هیدروکلریک به صورت محلول آبی 38 درصد فروخته می شود یا در دسترس است.

کاربرد اسید هیدروکلریک

منبع کلر برای کلرزنی ایمن تر و سبزتر ترکیبات معطر و ترکیبات کربونیل غیر اشباع a،b. تک کلره اکسیداتیو بسیار انتخابی برای سنتز واسطه های آلی: 2-کلروتولوئن، 2-کلروآنیلین، 2-کلروفنل و 2-کلرو-4-متیل فنل هالوژناسیون راحت ترکیبات کربونیل غیراشباع α، β با OXONE® و اسید هیدروهالیک (HBr، HCl)

محلول اسید هیدروکلریک یک مایع آبکی بی رنگ با بوی تند و تحریک کننده است. متشکل از کلرید هیدروژن، گازی است که در آب حل شده است. غرق می شود و با آب مخلوط می شود. بخار تحریک کننده تولید می کند. (USCG، 1999)

در دمای اتاق، کلرید هیدروژن گازی بی رنگ تا کمی زرد، خورنده و غیرقابل اشتعال است که از هوا سنگین تر است و دارای بوی تحریک کننده قوی است. در مجاورت هوا، هیدروژن کلرید بخارهای خورنده سفید متراکمی را تشکیل می دهد. هیدروژن کلرید می تواند از آتشفشان ها آزاد شود. کلرید هیدروژن کاربردهای زیادی دارد، از جمله تمیز کردن، ترشی کردن، آبکاری فلزات، دباغی چرم و پالایش و تولید محصولات متنوع. کلرید هیدروژن می تواند در طی سوزاندن بسیاری از پلاستیک ها تشکیل شود. در تماس با آب، اسید هیدروکلریک تشکیل می دهد. هیدروژن کلرید و اسید کلریدریک هر دو خورنده هستند.

اسید هیدروکلریک

بسته بندی اسید هیدروکلریک

25، 100، 100، 100، 500 میلی لیتر در بطری شیشه ای
500 میلی لیتر در بطری پلی
500 میلی لیتر در بطری شیشه ای
500 میلی لیتر در بطری پلی
2 لیتر در بطری شیشه ای
2.5، 2.5، 2.5، 4، 4، 4، 189 لیتر
واحدهای 2.5L-GL به یک درب قوطی برای باز کردن کانتینر حمل و نقل فلزی نیاز دارند.

یادداشت های دیگر

مشخصات ACS مشابه محصول 320331

اطلاعات حقوقی

OXONE یک علامت تجاری ثبت شده E. I. du Pont de Nemours and Company است

 

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید اسید هیدروکلریک سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده اسید هیدروکلریک سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل کالا چی.

قیمت فروش اسید هیدروکلریک سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

اطلاعات خرید اسید هیدروکلریک سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید اسید هیدروکلریک می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

قیمت اسید هیدروکلریک

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش اسید هیدروکلریک می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت