ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

هگزا متیل دی سیلازان

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

هگزا متیل دی سیلازان

83 / 100

هگزا متیل دی سیلازان (HDMS) یک ترکیب ارگانوسلیکن است. HDMS یک مایع بی رنگ است که به عنوان یک معرف و پیش ساز در سنتز آلی و شیمی آلی فلزی استفاده می شود. واکنش های تراکم ترکیبات هتروسیکلیک، مانند مشتقات گزانتین
تقویت کننده چسبندگی برای مقاومت نوری در فتولیتوگرافی میکروسکوپ الکترونی، به عنوان جایگزینی برای خشک شدن نقطه بحرانی در طول آماده سازی نمونه پیرولیز- کروماتوگرافی گازی- طیف سنجی جرمی، به منظور افزایش قابلیت تشخیص ترکیبات با گروه های عاملی قطبی.

برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

هگزا متیل دی سیلازان

هگزا متیل دی سیلازان (Hexamethyldisilazane) یا به اختصار HMDS یک ترکیب شیمیایی است که دارای فرمول شیمیایی [(CH3)3Si]2NH است. این ترکیب در واقع به عنوان یک دیواره‌گردان (Blocking Agent) در شیمی استفاده می‌شود.

HMDS به عنوان یک ماده حل کننده، کاتالیست و دیواره‌گردان در برخی از واکنش‌های شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای مثال، در فرایند رسوب‌دهی ناپلی‌سیل یا سیلان‌سازی، HMDS به عنوان یک ماده حل کننده و دیواره‌گردان مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین درصنایع نانو، HMDS به عنوان یک پوشش دهنده برای سطوح نانوذرات استفاده می‌شود. این ترکیب به دلیل خواص آنتی استاتیکی، ضد آب و ضد خوردگی نیز در صنایع الکترونیک، پلیمری و پوشش دهی به کاغذ و مقوا مورد استفاده قرار می‌گیرد.هگزا متیل دی سیلازان

HMDS به عنوان یک سیلیکون آلی با ویژگی‌های مانند بی‌رنگی، بدون بو و دارای خواص حل کنندگی خوب و قابلیت تجزیه حرارتی بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک ماده حل کننده و دیواره‌گردان در برخی از واکنش‌های شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به دلیل ویژگی‌های ضد آب و آنتی‌استاتیکی که دارد، در صنایع پوشش دهی، الکترونیک و پلیمری مورد استفاده قرار می‌گیرد.هگزا متیل دی سیلازان

مشخصات هگزا متیل دی سیلازان

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

379212
Sigma-Aldrich

هگزا متیل دی سیلازانHexamethyldisilazane

ReagentPlus®, 99.9%
Synonym(s):1,1,1,3,3,3-Hexamethyldisilazane, HMDS
Linear Formula:(CH3)3SiNHSi(CH3)3
CAS Number:999-97-3
Molecular Weight:161.39
Beilstein:635752
EC Number:213-668-5
MDL number:MFCD00008259
PubChem Substance ID:24863226

مشخصات فیزیکو شیمیایی هگزا متیل دی سیلازان

هگزا متیل دی سیلازان (HMDS) یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی [(CH3)3Si]2NH است. این ترکیب به عنوان یک ماده حل کننده، دیواره گردان و کاتالیست در برخی از واکنش‌های شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.هگزا متیل دی سیلازان

ویژگی‌های فیزیکوشیمیایی هگزا متیل دی سیلازان به شرح زیر است:

 • جرم مولکولی: 161.38 گرم بر مول
 • شکل ظاهری: مایع بی‌رنگ و شفاف
 • بو: بدون بو
 • چگالی: 0.74 گرم بر سانتی‌متر مکعب
 • نقطه ذوب: -92 درجه سلسیوس
 • نقطه جوش: 126 درجه سلسیوس
 • فشار بخار: 12.7 میلیمتر جیوه در دمای 20 درجه سلسیوس
 • حلالیت: قابل حل در بنزن، تولوئن، الکل‌ها و اترها
 • پایداری: پایدار در شرایط نرمال، اما در محیط‌های قلیایی و اسیدها به طور کامل تجزیه می‌شود.
 • خطرات: HMDS بسیار قابل اشتعال است و در صورت تماس با چشم، پوست و تنفس می‌تواند خطرناک باشد. به همین دلیل در هنگام استفاده از این ترکیب باید از ماسک و دستکش استفاده کرد و در محیط‌های خوب تهویه شده قرار گرفت.
بسته بندی هگزا متیل دی سیلازان

سته‌بندی هگزا متیل دی سیلازان می‌تواند شامل استفاده از بطری‌های شیشه‌ای یا فلزی با دربهای محکم و مناسب، که به‌صورت خاص برای مواد خطرناک طراحی شده‌اند، باشد. همچنین بر روی بسته‌بندی باید نام ماده، شماره CAS، نام تجاری، نام تولیدکننده و نشانه‌های خطر برای این ماده نوشته شده باشد. همچنین باید از بسته‌بندی‌های مستحکم و مقاوم در برابر شوک‌ها و ارتعاشات استفاده کرد تا از شکستن و نشت ماده جلوگیری شود.

 • 25 ML
 • 100 ML

هگزا متیل دی سیلازان

کاربرد هگزا متیل دی سیلازان

هگزا متیل دی سیلازان (HMDS) به عنوان یک ماده شیمیایی کاربردی در بسیاری از صنایع و رشته‌های مختلف علمی استفاده می‌شود. برخی از کاربردهای HMDS عبارتند از:

 1. در صنایع شیمیایی: HMDS به عنوان یک حلال قوی برای موادی مانند لاک‌ها، رنگ‌ها و مواد شیمیایی دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به عنوان یک دیواره‌گردان در برخی از واکنش‌های شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 2. در صنایع الکترونیک: HMDS به عنوان یک پوشش دهنده برای سطوح نانوذرات و همچنین به عنوان یک ماده حفاظتی برای دستگاه‌های الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین در فرایند ساخت و تولید تراشه‌های الکترونیکی، HMDS به عنوان یک پوشش دهنده برای محافظت از سطوح تراشه‌ها در برابر آلودگی‌های محیطی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 3. در صنایع پوشش دهی: HMDS به عنوان یک ماده پوشش دهنده برای سطوح مختلف مانند فلزات، پلاستیک‌ها و کاغذ و مقوا مورد استفاده قرار می‌گیرد. به دلیل ویژگی‌های ضدآب، ضدخوردگی و آنتی‌استاتیک، HMDS به عنوان یک ماده پوشش دهنده مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 4. در صنایع پلیمری: HMDS به عنوان یک ماده پایدارکننده و دیواره‌گردان در برخی از فرایندهای تولید پلیمرها مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به عنوان یک ماده روان‌کننده در فرایند تولید برخی از پلیمرها مانند پلی‌ستایرن مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 5. در صنایع پزشکی: HMDS به عنوان یک ماده پایدارکننده و محافظ سطح مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در فرایند ساخت و تولید برخی از دستگاه‌هایپزشکی و تجهیزات پزشکی، HMDS به عنوان یک پوشش دهنده و ماده حفاظتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین در فرایند تولید برخی از داروهای پایدار و دارای عمر مفید بیشتر، HMDS به عنوان یک ماده حل کننده و دیواره‌گردان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به طور کلی، HMDS به عنوان یک ماده شیمیایی کاربردی و متعدد در صنایع مختلف استفاده می‌شود و به دلیل ویژگی‌های خاص خود، مورد توجه بسیاری از صنایع و رشته‌های علمی قرار گرفته است.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.هگزا متیل دی سیلازان

خرید و فروش هگزا متیل دی سیلازان

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید هگزا متیل دی سیلازان سیگماآلدریچ   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

هگزا متیل دی سیلازان

قیمت –خرید هگزا متیل دی سیلازان سیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش هگزا متیل دی سیلازان می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید محلول هیدروکسید تترابوتیلامونیوم

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت