ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

هارمین هیدروکلراید

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

هارمین هیدروکلراید

85 / 100

هارمین هیدروکلراید یک ترکیب شیمیایی مهم است که در زمینه‌های مختلف از جمله داروسازی، علوم طبیعی، و شیمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مقاله به بررسی ساختار، خواص، و کاربردهای هارمین هیدروکلراید می‌پردازد.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

تعریف هارمین هیدروکلراید

هارمین هیدروکلراید یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک آلکالوئید نیمه‌سنتزی شناخته می‌شود. این ترکیب دارای فرمول شیمیایی C17H17N3O و وزن مولکولی ۲۸۷/۳۴ گرم بر مول می‌باشد. هارمین هیدروکلراید به عنوان یک پودر سفید بلورین تشکیل شده است و در زمینه‌های مختلف از جمله داروسازی و تحقیقات شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این ماده به عنوان یک ماده واسطه در سنتز داروها و ترکیبات شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد و به عنوان یک ترکیب شیمیایی مهم واکنش‌های شیمیایی مختلفی را انجام می‌دهد.

مشخصات هارمین هیدروکلراید

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

SMB00461
Sigma-Aldrich

Harmine hydrochloride

≥98% (HPLC)
Synonym(s):7-Methoxy-1-methyl-9H-pyrido[3,4-b]indole hydrochloride
Empirical Formula (Hill Notation):C13H12N2O · HCl
CAS Number:343-27-1
Molecular Weight:248.71
EC Number:206-443-8
MDL number:MFCD00012641
PubChem Substance ID:329825025
NACRES:NA.25

هارمین هیدروکلراید

ساختار شیمیایی هارمین هیدروکلراید

هارمین هیدروکلراید یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی C17H17N3O و وزن مولکولی ۲۸۷/۳۴ گرم بر مول می‌باشد. این ترکیب به عنوان یک ترکیب آلکالوئیدی تشکیل شده است و دارای یک هسته آلکالوئیدی کوینولین در ساختار خود است. هارمین هیدروکلراید به عنوان یک پودر سفید بلورین شناخته می‌شود.

ساختار شیمیایی این ماده به صورت یک ترکیب آلکالوئیدی کوینولین است. فرمول شیمیایی این ترکیب به صورت C17H17N3O می‌باشد. به عبارت دیگر، این ترکیب شامل 17 اتم کربن، 17 اتم هیدروژن، 3 اتم نیتروژن و 1 اتم اکسیژن است. این فرمول نشان‌دهنده ترکیب اصلی هارمین هیدروکلراید می‌باشد که به عنوان یک ترکیب آلکالوئیدی با این ساختار شناخته می‌شود.

خواص هارمین هیدروکلراید

خواص هارمین هیدروکلراید به شرح ذیل می باشد:

  • خواص فیزیکی:

نقطه ذوب: حدود ۱۶۰-۱۶۵ درجه سلسیوس
حلالیت: هارمین هیدروکلراید در آب و الکل حل می‌شود.

  • خواص شیمیایی:

این ماده به عنوان یک آلکالوئید نیمه‌سنتزی در واکنش‌های شیمیایی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.
این ترکیب می‌تواند به عنوان ماده واسطه در تولید سایر ترکیبات شیمیایی مورد استفاده قرار گیرد.

هارمین هیدروکلراید

کاربرد هارمین هیدروکلراید 

  1. کاربرد در داروسازی:

این محصول شیمیایی به عنوان یک ترکیب آلکالوئیدی مهم در داروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
این ماده در تولید داروهای مختلفی که برای درمان برخی بیماری‌ها از جمله اختلالات روانی استفاده می‌شوند، به کار می‌رود.

  1. کاربرد در تحقیقات علمی:

این ماده به عنوان یک ماده مورد مطالعه در زمینه‌های علوم طبیعی و شیمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
این ترکیب در تحقیقات بر روی ساختار شیمیایی آلکالوئید‌ها و واکنش‌های شیمیایی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نتیجه‌گیری:

هارمین هیدروکلراید یک ترکیب شیمیایی مهم با ساختار و خواص منحصر به فرد است که در زمینه‌های داروسازی و تحقیقات علمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده به عنوان یک ترکیب آلکالوئیدی با اهمیت تشخیص داده می‌شود و به عنوان ماده واسطه در تولید داروها و محصولات شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به علت اهمیت وسیع این ماده در صنایع مختلف، تحقیقات بیشتری در مورد خواص و کاربردهای هارمین هیدروکلراید انجام می‌شود.

خرید هارمین هیدروکلراید

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید هارمین هیدروکلراید با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

هارمین هیدروکلراید

قیمت  فروش هارمین هیدروکلراید

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش هارمین هیدروکلراید  می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید اسید لوریک

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت