ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات

86 / 100

هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات را می توانید از شرکت شیمی کهن که نمایندگی سیگماآلدریچ در تهران می باشد تهیه کنید. این ماده یکی از ماده های آزمایشگاهی پر فروش سیگما آلدریچ میباشد. این ماده  از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارده شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های واردکننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات

هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات (Harmane Hydrochloride Dihydrate) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک آلکالوئید از خانواده بتا-کاربولین در گیاهان وجود دارد. این ترکیب به صورت بلوری سفید رنگ است و در دمای اتاق به خوبی حل می‌شود.

با توجه به خواص دارویی این ترکیب، هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات به عنوان یک داروی موثر در درمان برخی بیماری‌ها شناخته شده است. برخی از کاربردهای این ترکیب عبارتند از:

  • درمان بیماری پارکینسون: برخی مطالعات نشان داده‌اند که هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات می‌تواند در درمان بیماری پارکینسون مفید باشد. این ترکیب با اثرات ضد التهابی و ضد اکسیداسیونی که دارد، می‌تواند به کاهش علائم بیماری کمک کند.
  • مبارزه با سرطان: برخی مطالعات نشان داده‌اند که هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات می‌تواند در مبارزه با برخی انواع سرطان مفید باشد. این ترکیب با اثرات ضد التهابی و ضد اکسیداسیونی که دارد، می‌تواند به کاهش رشد سلول‌های سرطانی کمک کند.
  • افزایش تمرکز و حافظه: برخی مطالعات نشان داده‌اند که هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات می‌تواند به افزایش تمرکز و حافظه کمک کند.

مصرف هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات باید تحت نظر پزشک باشد و برای هر شخص بسته به شرایط بالینی و داروهای مصرفی دیگر متفاوت است.

مشخصات هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات

H1392

Sigma-Aldrich

≥95%

Synonym(e):1-Methyl-7-methoxy-3,4-dihydro-β-carboline hydrochloride
Empirical Formula (Hill Notation):C13H14N2O · HCl · 2H2O
CAS-Nummer:6027-98-1
Molekulargewicht:286.75
Beilstein:6493114
MDL-Nummer:MFCD00150052
PubChem Substanz-ID:24895457
NACRES:NA.25

مشخصات فنی هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات

مشخصات فنی هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات (Harmane Hydrochloride Dihydrate) عبارتند از:

– فرمول شیمیایی: C12H12N2.HCl.2H2O
– جرم مولی: 270.7 g/mol
– نقطه ذوب: 290-295 درجه سانتی‌گراد
– قابلیت حل شدن در آب: قابل حل در آب و الکل است.
– خواص شیمیایی: هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات یک ترکیب آلی با گروه‌های عامل آمینی است.

هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات به عنوان یک داروی موثر در درمان برخی بیماری‌ها شناخته شده است. با این حال، مصرف این ترکیب باید تحت نظر پزشک باشد و باید با محدودیت‌هایی در مورد مصرف و دوزهای مناسب رعایت شود. همچنین، برای استفاده از این ترکیب در درمان بیماری‌ها، باید قبل از هر چیز به مشاوره پزشک مربوطه مراجعه کرد.

بسته بندی

100، 500 میلی گرم در بطری پلی
1 گرم در بطری پلی

هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات

بیوشیمی./فیزیول.

محرک CNS؛ ممکن است از طریق گیرنده های NMDA عمل کند.

چگونه باید هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات را مصرف کرد؟

مصرف هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات (Harmane Hydrochloride Dihydrate) باید تحت نظر پزشک باشد و باید با محدودیت‌هایی در مورد مصرف و دوزهای مناسب رعایت شود. همچنین، برای استفاده از این ترکیب در درمان بیماری‌ها، باید قبل از هر چیز به مشاوره پزشک مربوطه مراجعه کرد.

دوز و روش مصرف هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات به بسته به شرایط بالینی و دستور پزشک متفاوت است. در صورتی که پزشک به شما هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات تجویز کرده است، باید دقیقاً به دستور پزشک دارو را مصرف کنید و هیچگاه از دوز تعیین شده توسط پزشک بیشتر یا کمتر مصرف نکنید.

هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات باید به صورت خوراکی مصرف شود و معمولاً در قرص یا کپسول تهیه می‌شود. قبل از مصرف دارو، باید با دقت برچسب دارو را مطالعه کنید و هرگز از داروهای منقضی شده استفاده نکنید.

همچنین، برای استفاده از هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات در درمان بیماری‌ها، باید قبل از هر چیز به مشاوره پزشک مربوطه مراجعه کرد و به دقت دستورات پزشک را دنبال کنید.

خرید و فروش هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده اسید هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت خرید هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی تماس با ما با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات

اطلاعات خرید هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله محصولات مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

قیمت – هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت