ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

اتیل نیپکوتات کد 194360

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

اتیل نیپکوتات کد 194360

89 / 100

اتیل نیپکوتات کد 194360 یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک ماده افزودنی در صنایع مختلف استفاده می‌شود. این ترکیب یک استر از اسید نیکوتینیک و اتانول می‌باشد.اتیل نیپکوتات در صنایع مختلف از جمله صنایع مواد غذایی، داروسازی، صنایع شوینده، صنایع رنگ و رزین، صنایع لاستیک و صنایع پلاستیک به کار می‌رود.

اتیل نیپکوتات کد 194360 یکی از ماده های آزمایشگاهی سیگما آلدریچ میباشد. این ماده  از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارده شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های واردکننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

اتیل نیپکوتات کد 194360

اتیل نیپکوتات (با کد 194360) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک ماده افزودنی در صنایع مختلف استفاده می‌شود. این ترکیب یک استر از اسید نیکوتینیک و اتانول می‌باشد.اتیل نیپکوتات در صنایع مختلف از جمله صنایع مواد غذایی، داروسازی، صنایع شوینده، صنایع رنگ و رزین، صنایع لاستیک و صنایع پلاستیک به کار می‌رود.

در صنایع مواد غذایی، اتیل نیپکوتات به عنوان یک ماده افزودنی برای حفظ ماندگاری و جلوگیری از رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها به کار می‌رود.در صنایع داروسازی، این ترکیب به عنوان یک ماده افزودنی در تولید برخی از داروها به کار می‌رود.

در صنایع شوینده، اتیل نیپکوتات به عنوان یک ماده افزودنی در تولید مواد شوینده مانند شامپو، صابون و مایع ظرفشویی به کار می‌رود.در صنایع رنگ و رزین، این ترکیب به عنوان یک ماده افزودنی در تولید رنگ‌ها و رزین‌ها به کار می‌رود.در صنایع لاستیک و پلاستیک، اتیل نیپکوتات به عنوان یک عامل آنتی‌اکسیدانی و ضد زنگ به کار می‌رود.نمایندگی سیگماآلدریچ

مشخصات اتیل نیپکوتات کد 194360

194360

Sigma-Aldrich

Nipecotinsäure-ethylester

96%اتیل نیپکوتات کد 194360---min

Synonym(e):Ethyl-piperidin-3-carboxylat,
Piperidin-3-carbonsäure-ethylester
Empirical Formula (Hill Notation):C8H15NO2
CAS-Nummer:5006-62-2
Molekulargewicht:157.21
Beilstein:118388
EC-Nummer:225-681-3
MDL-Nummer:MFCD00005991
PubChem Substanz-ID:24851647
NACRES:NA.22

مشخصات فنی اتیل نیپکوتات کد 194360

 • 100
  سنجش
 • 96%
  فرم
 • مایع
  شاخص برچونگز
 • n20/D 1.460 (لیتر)
  bp
 • 102-104 درجه سانتی گراد/7 میلی متر جیوه (لیتر)
  Dichte
 • 1.012 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر)
  سیم SMILES
 • CCOC(=O)C1CCCNC1
  InChI
 • 1S/C8H15NO2/c1-2-11-8(10)7-4-3-5-9-6-7/h7,9H,2-6H2,1H3
  کلید InChI
 • XIWBSOUNZWSFKU-UHFFFAOYSA-N

اتیل نیپکوتات در سنتز موارد زیر استفاده شد:

α، α’-بیس[3-(N،N-دی اتیل کاربامویل)-پیپریدینو]-p-زایلن[1]
2-آمینو-4-تیازولیل مشتق از 3-(ایزو-پروپیل-3-پیپریدینیل) فنل[2]

واکنش دهنده برای سنتز:
مهارکننده های اسکوالن سنتاز
4-آمینو متیل-7،8-دی هیدروکسی کومارین ها و مشتقات تاج اتر آنها
مهارکننده های اسپیرویمیدازولیدینون NPC1L1
تعدیل کننده های سنجش حد نصاب
آنتاگونیست های انتخابی گیرنده سروتونین 5-HT6
عوامل اتصال به RNA اگزازولیدینون

 بسته بندی

25، 100 گرم در بطری شیشه ای
5، 25 کیلوگرم

اتیل نیپکوتات کد 194360---min

کاربرد اتیل نیپکوتات کد 194360

اتیل نیپکوتات یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک استر از اسید نیکوتینیک و اتانول ساخته می‌شود. این ترکیب به صورت مایع بی‌رنگ با بوی شبیه به عطر گل‌ها و میوه‌ها است. اتیل نیپکوتات به عنوان یک ماده افزودنی در صنایع مختلف استفاده می‌شود. در صنایع مواد غذایی، این ترکیب به عنوان یک ماده افزودنی برای حفظ ماندگاری و جلوگیری از رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها به کار می‌رود.

در صنایع داروسازی، این ترکیب به عنوان یک ماده افزودنی در تولید برخی از داروها به کار می‌رود.در صنایع شوینده، اتیل نیپکوتات به عنوان یک ماده افزودنی در تولید مواد شوینده مانند شامپو، صابون و مایع ظرفشویی به کار می‌رود. در صنایع رنگ و رزین، این ترکیب به عنوان یک ماده افزودنی در تولید رنگ‌ها و رزین‌ها به کار می‌رود. در صنایع لاستیک و پلاستیک، اتیل نیپکوتات به عنوان یک عامل آنتی‌اکسیدانی و ضد زنگ به کار می‌رود.

تحقیقات نشان داده است که اتیل نیپکوتات ممکن است سمی باشد و مدت زمان استفاده بلند مدت از آن ممکن است به سلامتی آسیب برساند. بنابراین، استفاده از این ترکیب باید با احتیاط و با رعایت دستورالعمل‌های ایمنی صورت گیرد.

چه مواد غذایی از این ترکیب استفاده می‌کنند؟

اتیل نیپکوتات به عنوان یک ماده افزودنی در بسیاری از مواد غذایی به کار می‌رود، به عنوان مثال:

 • – محصولات پروتئینی: این ترکیب به عنوان یک ماده ضد باکتریایی و ضد قارچ در تولید محصولات پروتئینی مانند گوشت ها و مرغ به کار می‌رود.
 • – محصولات پنیری: این ترکیب به عنوان یک ماده ضد قارچ و ضد باکتری در تولید محصولات پنیری مانند پنیر، کره، ماست و پودر پنیر به کار می‌رود.
 • – محصولات نانوایی: این ترکیب به عنوان یک ماده ضد قارچ و ضد باکتری در تولید محصولات نانوایی مانند نان، بیسکوییت و کیک به کار می‌رود.
 • – محصولات آب‌میوه‌ای: این ترکیب به عنوان یک ماده ضد باکتری و ضد قارچ در تولید محصولات آب‌میوه‌ای مانند آب‌موز، آب‌هلو، آب‌انبه و آب‌گوجه فرنگی به کار می‌رود.
 • – محصولات آجیلی و خشکبار: این ترکیب به عنوان یک ماده ضد قارچ و ضد باکتری در تولید محصولات آجیلی و خشکبار مانند بادام، گردو، بادام زمینی و پسته به کار می‌رود.

به هر حال، استفاده از این ماده افزودنی در مواد غذایی باید با رعایت مقادیر مجاز و دستورالعمل‌های بهداشتی و ایمنی صورت گیرد.

آیا مقادیر مجاز استفاده از این ترکیب در مواد غذایی متفاوت است؟

بله، مقادیر مجاز استفاده از اتیل نیپکوتات در مواد غذایی متفاوت است و بسته به نوع محصول و کشور محل تولید ممکن است متفاوت باشد.

برای مثال، در ایالات متحده، مقدار حداکثر استفاده از این ترکیب در مواد غذایی به عنوان یک ماده افزودنی 1000 میلی‌گرم در کیلوگرم می‌باشد، در حالی که در اتحادیه اروپا، مقدار حداکثر استفاده از آن 1200 میلی‌گرم در کیلوگرم می‌باشد.

بنابراین، برای استفاده از این ترکیب در مواد غذایی باید از دستورالعمل‌های مقرر در کشور محل تولید و استفاده پیروی کرد و همچنین می‌توانید با مشاوره کارشناسان سلامتی و مواد غذایی، بهترین روش استفاده از آن را برای هر نوع محصول مشخص کنید.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مششخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروش اتیل نیپکوتات کد 194360 سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده اتیل نیپکوتات کد 194360 سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت خرید اتیل نیپکوتات کد 194360 سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

اطلاعات خرید اتیل نیپکوتات کد 194360 سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید اتیل نیپکوتات کد 194360 می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

قیمت –  اتیل نیپکوتات کد 194360

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش اتیل نیپکوتات کد 194360 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت