ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

دی فنیل متان 4،4′-دی ایزوسیانات

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

دی فنیل متان 4،4′-دی ایزوسیانات

84 / 100

دی فنیل متان 4،4‘-دی ایزوسیانات یک ترکیب شیمیایی است که به صورت مایع بی رنگ تا زرد روشن در دسترس است. این ترکیب شیمیایی در شیمی صنعتی بسیار مهم است و به عنوان یک منبع از آیزوسیانات های آروماتیک استفاده می شود.

دی فنیل متان 4،4′-دی ایزوسیانات یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

دی فنیل متان 4،4′-دی ایزوسیانات

دی فنیل متان 4،4‘-دی ایزوسیانات یک ترکیب شیمیایی است که به صورت مایع بی رنگ تا زرد روشن در دسترس است. این ترکیب شیمیایی در شیمی صنعتی بسیار مهم است و به عنوان یک منبع از آیزوسیانات های آروماتیک استفاده می شود.

این ترکیب شیمیایی برای ساخت پلی یورتان ها، پوشش های محافظ، رنگ ها و رزین های مصرفی، کفپوش ها و مواد ضد آتش استفاده می شود. همچنین، دی فنیل متان 4،4′-دی ایزوسیانات به عنوان یک عامل سخت کننده در تولید چوب فشرده، فیلترهای هواز ورق هوایی، مواد جاذب صوتی و محصولات پلاستیکی استفاده می شود.

به عنوان یک ترکیب شیمیایی قوی، دی فنیل متان 4،4′-دی ایزوسیانات برای انسان ها ممکن است سمی باشد و باید با احتیاط و با رعایت اصول ایمنی و بهداشتی مورد استفاده قرار گیرد. همچنین، این ترکیب شیمیایی می تواند با برخی از مواد شیمیایی دیگر واکنش نشان دهد، بنابراین باید با دقت و با رعایت دستورالعمل های تولید کننده استفاده شود.

مشخصات دی فنیل متان 4،4′-دی ایزوسیانات

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

8.20797
Sigma-Aldrich
Diphenylmethane 4,4′-diisocyanate
دی فنیل متان 4،4'-دی ایزوسیانات(mixture of di-and triisocyanates) for synthesis
Synonym(s):Diphenylmethane 4,4′-diisocyanate,
Methylenediphenylene diisocyanate
Empirical Formula (Hill Notation):C15H10N2O2
CAS Number:101-68-8
Molecular Weight:250.25
MDL number:MFCD00036131
EC Index Number:202-966-0

خواص دی فنیل متان 4،4′-دی ایزوسیانات

 • فشار بخار: 0.066 hPa (20 درجه سانتیگراد)
 • سطح کیفیت: 200
 • فرم:مایع
 • دمای خود اشتعال>600 درجه سانتیگراد:
 • قدرت
  >5000 mg/kg LD50 خوراکی (رت)
  >9000 mg/kg LD50، پوست (خرگوش)
 • توضیح دهید لیم: 0.4 % (v/v)
 • bp: 196 درجه سانتیگراد / 7 hPa
 • mp: 10 درجه سانتی گراد
 • دمای انتقال: نقطه اشتعال 196 درجه سانتیگراد
 • انحلال پذیری: 2 گرم در لیتر (تجزیه

کاربرد دی فنیل متان 4،4′-دی ایزوسیانات

دی فنیل متان 4،4′-دی ایزوسیانات در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. در زیر به برخی از صنایعی که از این ترکیب شیمیایی استفاده می کنند، اشاره می کنم:

1- صنایع پوشش دهی: دی فنیل متان 4،4′-دی ایزوسیانات به عنوان یک عامل سخت کننده در پوشش های محافظ، رنگ ها و رزین های مصرفی مورد استفاده قرار می گیرد.

2- صنایع پلاستیک: این ترکیب شیمیایی به عنوان یک عامل سخت کننده در تولید محصولات پلاستیکی مانند لوله ها، صفحات و قطعات مختلف پلاستیکی استفاده می شود.

3- صنایع چوب: دی فنیل متان 4،4′-دی ایزوسیانات به عنوان یک عامل سخت کننده در تولید چوب فشرده و محصولات مشابه آن استفاده می شود.

4- صنایع کفپوش: این ترکیب شیمیایی در تولید کفپوش های مقاوم در برابر سایش و خوردگی مورد استفاده قرار می گیرد.

5- صنایع مواد ضد آتش: دی فنیل متان 4،4′-دی ایزوسیانات به عنوان یک ماده آتش سوزی مقاوم در تولید مواد ضد آتش استفاده می شود.

6- صنایع فیلتراسیون: این ترکیب شیمیایی به عنوان یک ماده جاذب در تولید فیلترهای هوایی و محصولات مشابه آن استفاده می شود.

7- صنایع الکترونیک: دی فنیل متان 4،4′-دی ایزوسیانات به عنوان یک ماده میان لایه ای در تولید محصولات الکترونیکی مانند مدارهای چاپی و قطعات الکترونیکی استفاده می شود.

8- صنایع خودروسازی: این ترکیب شیمیایی به عنوان یک ماده سخت کننده در تولید قطعات خودرویی مانند لوله های ترمز و سیستم های سوخت رسانی استفاده می شود.

به عنوان یک ترکیب شیمیایی مهم، دی فنیل متان 4،4′-دی ایزوسیانات در صنایع مختلف بکار استفاده می شود و تولیدکنندگان در هر صنعت باید با رعایت دقیق دستورالعمل ها و اصول ایمنی و بهداشتی، از این ترکیب شیمیایی استفاده کنند.

یادداشت تحلیلی

سنجش (GC، ناحیه٪): 50.0 – 70.0٪ (a/a)

چگالی (d 20 °C/ 4 °C): 1.237 – 1.242
ایزومر دی ایزوسیانت ها (GC، سطح٪): ≤ 10.0٪ (a/a)
تری ایزوسیانات (GC، سطح٪): 20.0 – 40.0٪ (a/a)
هویت (IR): آزمون را قبول می کند.

دی فنیل متان 4،4'-دی ایزوسیانات (2)-min

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

محصولات مشابه  

دی فنیل متان 4،4'-دی ایزوسیانات

خرید و فروش دی فنیل متان 4،4′-دی ایزوسیانات سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید دی فنیل متان 4،4′-دی ایزوسیانات   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت –خرید دی فنیل متان 4،4′-دی ایزوسیانات سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش دی فنیل متان 4،4′-دی ایزوسیانات می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت