ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید

86 / 100

دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید را می توانید از مجموعه شیمی کهن که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد را به راحتی انجام دهید.

DDAC به دلیل خواص ضدمیکروبی و حفظ کننده‌اش، به عنوان یک ماده موثر در بسیاری از محصولات بهداشتی، غذایی و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، باید توجه داشت که DDAC به عنوان یک ماده شیمیایی، در صورت استفاده نادرست یا بی‌دقتی، ممکن است برای سلامتی انسان‌ها و محیط زیست آسیب‌های جدی به وجود آورد. لذا قبل از استفاده از DDAC، باید اطلاعات کاملای کامل و دقیق در مورد خواص و خطرات آن را به دقت مورد بررسی قرار داده و از رعایت اصول ایمنی و استفاده از ابزارهای محافظ مانند دستکش، عینک و ماسک شیمیایی برای حفاظت از جان و سلامتی خود و کارکنان همراه با آن استفاده کرد.دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید

برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید

دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید (DDAC) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک ماده حافظ کننده در بسیاری از محصولات بهداشتی و ضدعفونی‌کننده‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب از خانواده کاتیونیک‌های آمونیومی است و به دلیل خواص ضدمیکروبی و حفظ کننده، در بسیاری از محصولات بهداشتی و ضدعفونی‌کننده‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

DDAC به عنوان یک ماده ضدعفونی‌کننده در بسیاری از محصولات بهداشتی مانند شامپو، صابون، کرم‌های ضدآفتاب، محصولات بهداشتی حیوانات خانگی و محصولات ضدعفونی‌کننده دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، DDAC در بسیاری از صنایع مانند صنایع غذایی، کاغذ و محصولات چوبی نیز به عنوان یک ماده حفظ کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خواص DDAC شامل خواص ضدمیکروبی و ضدعفونی‌کننده است. این ترکیب قابلیت کشتن و کنترل باکتری‌ها، ویروس‌ها، قارچ‌ها و سایر میکروارگانیسم‌های مضر را داراست. همچنین، DDAC به عنوان یک ماده حفظ کننده، در بسیاریاز محصولات بهداشتی و غذایی قابل استفاده است و قادر است باعث افزایش مدت عمر محصولات شود.دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید

مشخصات دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

34466
Supelco

دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید-Didecyldimethylammonium chloride

analytical standard
Synonym(s):N-Decyl-N,N-dimethyl-1-decanaminium chloride, DDAC
Empirical Formula (Hill Notation):C22H48ClN
CAS Number:7173-51-5
Molecular Weight:362.08
EC Number:230-525-2
MDL number:MFCD00066262
PubChem Substance ID:329754982

مشخصات فیزیکوشیمیایی دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید

دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید (DDAC) یک ترکیب شیمیایی است که از خانواده کاتیونیک‌های آمونیومی است. برخی از مشخصات فیزیکوشیمیایی این ترکیب عبارتند از:

 • فرمول شیمیایی: C22H48ClN
 • وزن مولکولی: 362.08 گرم بر مول
 • شکل ظاهری: جامد سفید یا زرد رنگ
 • برداشت پذیری: قابل حل در آب و الکل
 • نقطه ذوب: 70-75 درجه سلسیوس
 • نقطه جوش: بین 200-220 درجه سلسیوس
 • دمای اشتعال: 230 درجه سلسیوس
 • ضریب شکست نور: 1.4600
 • شار پایداری: DDAC در شرایط نرمال پایدار است و در دماهای بالا و در محیط‌های قلیایی قابل تجزیه است.

همچنین، DDAC با برخی از مواد شیمیایی مانند اسیدها و اکسیدها واکنش می‌دهد.دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید

کاربرد دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید

دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید (DDAC) به عنوان یک ترکیب شیمیایی با خواص ضدمیکروبی و حفظ کننده، در بسیاری از صنایع و محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای DDAC عبارتند از:

1. محصولات بهداشتی: DDAC به عنوان یک ماده ضدعفونی‌کننده در بسیاری از محصولات بهداشتی مانند شامپو، صابون، کرم‌های ضدآفتاب، محصولات بهداشتی حیوانات خانگی و محصولات ضدعفونی‌کننده دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2. صنایع غذایی: DDAC به عنوان یک مادهحفظ کننده در بسیاری از محصولات غذایی مانند آب معدنی، نوشابه، سس‌ها، کنسروها و دیگر محصولات غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هدف استفاده از DDAC در این محصولات، کنترل رشد باکتری‌ها و میکروارگانیسم‌های مضر و افزایش مدت عمر محصولات است.

3. صنایع چوب و کاغذ: DDAC به عنوان یک ماده حفظ کننده در صنایع چوب و کاغذ مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب قابلیت کنترل رشد میکروارگانیسم‌ها و پیشگیری از تخریب چوب و کاغذ را داراست.

4. صنایع نسازهای بتنی: DDAC به عنوان یک ماده حفظ کننده در صنایع ساختمانی و سازه‌های بتنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب قابلیت کنترل رشد باکتری‌ها و میکروارگانیسم‌ها در سطح بتن و افزایش دوام و ماندگاری سازه‌های بتنی را داراست.

5. دیگر صنایع: DDAC در بسیاری از صنایع مانند صنایع نساجی، رنگ‌ها و رنگرزی، مواد شوینده و بسیاری از صنایع دیگر به عنوان یک ماده حفظ کننده و ضدعفونی‌کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد.دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید

در کل، DDAC به دلیل خواص ضدمیکروبی و حفظ کننده‌اش، در بسیاری از محصولات بهداشتی، غذایی و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، باید توجه داشت که DDAC به عنوان یک ماده شیمیایی، در صورت استفاده نادرست یا بی‌دقتی، ممکن است برای سلامتی انسان‌ها و محیط زیست آسیب‌های جدی به وجود آورد. لذا قبل از استفاده از DDAC، باید اطلاعات کامل و دقیق در مورد خواص و خطرات آن را به دقت مورد بررسی قرار داده و از رعایت اصول ایمنی و استفاده از ابزارهای محافظ مانند دستکش، عینک و ماسک شیمیایی برای حفاظت از جان و سلامتی خود و کارکنان همراه با آن استفاده کرد.

محصولات مشابه 

دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید

خرید و فروش دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید سیگماآلدریچ   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت –خرید دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید سیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش دی دسیل دی متیل امونیوم کلراید می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید محلول هیدروکسید تترابوتیلامونیوم

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت