ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

دی مانیتول

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

دی مانیتول

86 / 100

دی مانیتول نوعی الکل قند است که به عنوان شیرین کننده و دارو استفاده می شود. به عنوان یک شیرین کننده کم کالری استفاده می شود، زیرا به خوبی توسط روده ها جذب نمی شود. به عنوان یک دارو، برای کاهش فشار در چشم، مانند آب سیاه، و برای کاهش فشار داخل جمجمه افزایش یافته استفاده می شود. ویکیپدیا
فرمول: C6H14O6
راه های مصرف: داخل وریدی، خوراکی
نام های دیگر: دی-مانیتول، مانیت، قند مانا
متابولیسم: کبد، ناچیز
دسته بندی بارداری: AU: B2

دی مانیتول یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای مشاهد این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق این مجموعه محصول مورد نظر را خریداری کنید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

دی مانیتول

دی مانیتول یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک الکل قنده از گروه پلی‌الکل‌ها شناخته می‌شود. در زیر، برخی از ویژگی‌ها و کاربردهای دی مانیتول را برای شما آورده‌ام:

 • ماده شیرین: دی مانیتول درون طعام و نوشیدنی‌ها به عنوان یک ماده شیرین استفاده می‌شود. به دلیل خاصیت شیرین کردن، می‌تواند به جای قند در محصولات بدون قند و خوراکی‌های پایین قند استفاده شود.
 • ماده محافظ: دی مانیتول می‌تواند به عنوان یک ماده محافظ در محصولات غذایی استفاده شود. به علت ویژگی‌های محافظتی از رطوبت و خاصیت ضد تشکیل بلورها، می‌تواند در حفظ ترطیب، پایداری و عمر مفید محصولات کاربرد داشته باشد.
 • خواص مسهل: دی مانیتول به عنوان یک ملین طبیعی در برخی محصولات دارویی استفاده می‌شود. باعث افزایش حجم مدفوع می‌شود و می‌تواند در درمان یبوست و مشکلات گوارشی مفید باشد.
 • ماده ضدیخ: دی مانیتول می‌تواند به عنوان یک ماده ضدیخ در برخی محصولات بهداشتی و آرایشی مورد استفاده قرار گیرد. با ایجاد لایه محافظ بر روی پوست، می‌تواند از از بین بردن رطوبت پوست.

مشخصات دی مانیتول

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

M4125
Sigma-Aldrich

D-Mannitol

≥98%

Synonym(s):Mannite
Empirical Formula (Hill Notation):C6H14O6
CAS Number:69-65-8
Molecular Weight:182.17
Beilstein:1721898
EC Number:200-711-8
MDL number:MFCD00064287
PubChem Substance ID:24896902
NACRES:NA.21
دی مانیتول

دی مانیتول

مشخصات فیزیکو شیمیایی دی مانیتول

دی مانیتول یک ترکیب شیمیایی با مشخصات فیزیکوشیمیایی زیر است:

 • فرمول شیمیایی: C6H14O6
 • وزن مولکولی: 182.17 گرم/مول
 • شکل ظاهری: دی مانیتول به صورت یک پودر بی‌رنگ یا بلورهای بی‌رنگ با طعم شیرین موجود است.
 • دمای ذوب: حدود 160 درجه سلسیوس
 • دمای جوش: حدود 296 درجه سلسیوس
 • حلالیت: دی مانیتول در آب قابل حل است و دارای حلالیت متوسط در الکل است.
 • چگالی: 1.54 گرم/سانتی‌متر مکعب در 25 درجه سلسیوس
 • خواص شیرین‌کنندگی: دی مانیتول خواص شیرین کنندگی مشابه با قندها دارد ولی کمتر از قندها به کار می‌رود.

خواص دی مانیتول

 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: ≥98٪
 • فرم: پودر
 • mp: 167-170 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • سیم SMILES
  OC[C@@H](O)[C@@H](O)[C@H](O)[C@H](O)CO
 • InChI
  1S/C6H14O6/c7-1-3(9)5(11)6(12)4(10)2-8/h3-12H,1-2H2/t3-,4-,5-,6-/m1/ s1
 • کلید InChI
  FBPFZTCFMRRESA-KVTDHHQDSA-N
دی مانیتول

دی مانیتول

کاربرد دی مانیتول

دی مانیتول در صنایع و کاربردهای متنوعی استفاده می‌شود. در زیر، برخی از کاربردهای دی مانیتول را برای شما آورده‌ام:

 • صنایع غذایی: دی مانیتول به عنوان یک جایگزین قند در تولید محصولات غذایی بدون قند، شیرینی‌ها، آدامس، شکلات و بسیاری از محصولات شیرین کاربرد دارد. این ترکیب قابلیت شیرین کنندگی را دارد و همچنین خواص محافظتی از رطوبت را به محصولات می‌بخشد.
 • داروسازی: در تولید برخی از داروها و مکمل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان یک ملین طبیعی، می‌تواند در درمان یبوست و مشکلات گوارشی مفید باشد.
 • صنایع آرایشی و بهداشتی:در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی مانند کرم‌ها، لوسیون‌ها، شامپوها و محصولات مراقبت از پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک ماده محافظ و مرطوب‌کننده برای پوست عمل می‌کند.
 • صنایع دارویی و شیمیایی: در تولید قرص‌ها، کپسول‌ها و محصولات دیگر صنایع دارویی و شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به عنوان یک حلالی در فرایندهای شیمیایی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • صنعت دندانپزشکی: دی مانیتول در تولید محصولات دندانپزشکی مانند آب دهان و ژل‌های دندانپزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرح توضیحات کلی دی مانیتول

D-Mannitol، یک الکل یا پلی ال قند شش کربنه طبیعی است که در گیاهانی مانند جلبک ها، پیازها، علف ها و زیتون یافت می شود. به دلیل داشتن شاخص گلیسمی نسبتا پایین تر از ساکارز، بی خطر در نظر گرفته می شود.

D-Mannitol استفاده شده است:
در بارگذاری اسمزی برای تنظیم اسمولاریته محلول ها
به عنوان جزئی از محلول قند آزمایشی برای تست نفوذپذیری سلوبیوز-مانیتول
به عنوان یک استاندارد داخلی در رزونانس مغناطیسی هسته ای (NMR) برای مقایسه / تجزیه و تحلیل غلظت مانیتول در نمونه های ادرار
برای درمان سلول های کنترل و تنظیم فشار اسمزی گلوکز بالا

D-mannitol به عنوان یک پاک کننده رادیکال هیدروکسیل و به عنوان یک مکمل متوسط استفاده شده است.

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

D-Mannitol ممکن است نقش مهمی در لیپولیز و اکسیداسیون چربی داشته باشد زیرا می تواند فسفوریلاسیون پروتئین کیناز فعال شده با AMP (AMPK) و استیل-CoA کربوکسیلاز 1 (ACC) را افزایش دهد. به عنوان یک مکمل ضد چاقی عمل می کند. D-Mannitol سنتز اسیدهای چرب با زنجیره کوتاه (SCFAs) را تحریک می کند که متابولیسم لیپید را در کبد تنظیم می کند.
یک الکل قندی با طعم شیرین. در مطالعات مهار شیرینی استفاده می شود.

دی مانیتول

دی مانیتول

بسنه بندی 

 • 10 MG
 • 100 G
 • 500 G
 • 1 KG

محصولات مشابه

دی مانیتول

دی مانیتول

خرید و فروش دی مانیتول سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید دی مانیتول   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط

شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت – دی مانیتول سیگما آلدریچ 

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش دی مانیتول می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت