ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

D-(+)-گالاکتوز

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

D-(+)-گالاکتوز

86 / 100

D-(+)-گالاکتوز یکی از مهمترین اجزای کاربوهیدرات‌ها است که در طبیعت یافت می‌شود. این ترکیب به فرمول C6H12O6 معروف است و از نظر شیمیایی یک هگزوز است. گالاکتوز از دسته دیساکاریدها بوده و از اتصال دو مولکول گلوکز تشکیل شده است.

گالاکتوز به صورت دو مولکول گلوکز به هم پیوسته است. این اتصال در نتیجه فرآیند گلیکوزیداسیون ایجاد می‌شود. ساختار گالاکتوز به طور دقیق توسط گروه‌های هیدروکسیل و اتم‌های کربن در مولکول تعیین می‌شود.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

D-(+)-گالاکتوز

D-(+)-گالاکتوز یک نوع شکر مختصر است که از دسته دیساکاریدها به حساب می‌آید. این ترکیب از اتصال دو مولکول گلوکز به هم تشکیل شده است و فرمول شیمیایی آن C6H12O6 می‌باشد. از نظر شیمیایی، D-(+)-گالاکتوز به عنوان یک هگزوز یا شکر شش کربنه شناخته می‌شود.

ساختار D-(+)-گالاکتوز به صورت اتصال دو گلوکز به هم متصل است که این اتصال در نتیجه فرآیند گلیکوزیداسیون ایجاد می‌شود. این ترکیب به صورت یک پودر بلوری سفید با طعم شیرین شناخته می‌شود و حلاینده در آب است.

D-(+)-گالاکتوز به طور طبیعی از منابع مختلفی مانند شیر و لبنیات، میوه‌ها، سیب زمینی و غلات استخراج می‌شود. همچنین، این ترکیب به صورت صنعتی از نشاسته نیز به دست می‌آید.

این ترکیب به عنوان یک منبع انرژی در تغذیه انسان عمل می‌کند و در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی، داروسازی و تحقیقات علمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از اهمیت آن به عنوان یک ترکیب چند منظوره در زمینه‌های مختلف بهره گرفته می‌شود.

D-(+)-گالاکتوز

مشخصات D-(+)-گالاکتوز

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

G0750

Sigma-Aldrich

D-(+)-galactose

≥99%

Synonyme(s):Galactose
Empirical Formula (Hill Notation):C6H12O6
Numéro CAS:59-23-4
Poids moléculaire:180.16
Beilstein:1724619
Numéro EC:200-416-4
Numéro MDL:MFCD00151230
ID de substance PubChem:24895021

مشخصات D-(+)-گالاکتوز-

 • کد: G0750
 • نام ماده: D-(+)-گالاکتوز
 • ≥99%
 • مترادف (ها): گالاکتوز
 • فرمول تجربی (نامگذاری تپه): C6H12O6
 • شماره CAS: 59-23-4
 • وزن مولکولی: 180.16
 • بیلشتاین: 1724619
 • شماره EC: 200-416-4
 • شماره MDL: MFCD00151230
 • شناسه ماده PubChem: 24895021

خصوصیات فیزیکی D-(+)-گالاکتوز

گالاکتوز به صورت یک پودر بلوری سفید با طعم شیرین شناخته می‌شود. این ترکیب حلاینده در آب است و دارای پایداری نسبت به گرما و نور می‌باشد. گالاکتوز از منابع طبیعی و ماستخلص می‌شود. این ترکیب در مواد غذایی مانند شیر، لبنیات، سیب زمینی و برخی انواع غلات یافت می‌شود. همچنین، فرآیند تولید گالاکتوز از نشاسته نیز در صنعت صورت می‌گیرد.

 • منبع بیولوژیکی: گاو (نشخوارکننده – گاو، گاو، بوفالو)
 • سطح کیفیت: 300
 • سنجش: ≥99%
 • فرم: پودر
 • تکنیک): HPLC: مناسب
 • ناخالصی ها: ≤0.1٪ گلوکز
 • رنگ: سفید
 • محدوده pH مفید: 5.0-7 (25 درجه سانتی گراد، 180 گرم در لیتر)
 • mp: 168-170 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • انحلال پذیری:H2O: محلول 100 میلی گرم در میلی لیتر، شفاف، بی رنگ
 • خصوصیات فیزیکی D-(+)-گالاکتوز

استفاده‌ها گالاکتوز D-(+)-گالاکتوز

گالاکتوز به عنوان یک منبع اصلی انرژی در بدن انسان عمل می‌کند. همچنین، این ترکیب در صنایع غذایی به عنوان یک ماده شیرین‌کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد. به دلیل خواص تغذیه‌ای و انرژی‌زا، گالاکتوز در ترکیبات دارویی و تغذیه‌ای نیز به کار می‌رود.

کاربردهای D-(+)-گالاکتوز

1. در صنایع غذایی: D-(+)-گالاکتوز به عنوان یک ماده شیرین‌کننده مورد استفاده در صنایع غذایی قرار می‌گیرد. این ترکیب به دلیل طعم شیرین و خواص فیزیکی مناسب، در تولید محصولات شیرینی‌ها، آبنبات‌های قندی، کلوچه‌ها و محصولات دیگر به کار می‌رود.

2. در تولید نوشیدنی‌ها: D-(+)-گالاکتوز به عنوان یک ماده شیرین‌کننده و افزودنی طعم در تولید نوشیدنی‌ها از جمله آبمیوه‌ها، نوشابه‌ها و آب‌میوه‌های مخلوط مورد استفاده قرار می‌گیرد.

3. در صنعت داروسازی: این ترکیب به عنوان یک ماده افزودنی در تولید داروها و ترکیبات دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. خواص تغذیه‌ای و انرژی‌زا این ماده آن را به یک انتخاب مناسب برای برخی از فرآورده‌های دارویی می‌سازد.

4. در صنعت آبزیان: D-(+)-گالاکتوز به عنوان یک منبع انرژی برای میکروب‌ها و باکتری‌ها در تولید خوراک آبزیان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

5. در تحقیقات علمی: این ترکیب به عنوان یک ماده مهم در تحقیقات علمی و زیست‌شناسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. خصوصیات زیست‌شناسی و شیمیایی آن باعث جذابیت بالایی در زمینه تحقیقات مختلف می‌شود.

6. در تغذیه انسان: گالاکتوز به عنوان یک منبع انرژی در تغذیه انسان عمل می‌کند. این ترکیب به صورت طبیعی در برخی از مواد غذایی مانند شیر و لبنیات، میوه‌ها و سبزیجات وجود دارد و به عنوان یک جزء مهم از رژیم غذایی انسان محسوب می‌شود.

اهمیت در علم شیمی:

گالاکتوز به عنوان یک مولکول مهم در علم شیمی و زیست‌شناسی مورد مطالعه و تحقیقات بسیاری قرار گرفته است. این ترکیب اثرات متعددی بر روی فعالیت‌های زیستی در بدن انسان دارد و از اهمیت بالایی در تحقیقات بر روی سیستم گوارش و متابولیسم برخوردار است.

نتیجه‌گیری:

گالاکتوز به عنوان یک ترکیب مهم و چند منظوره در علم شیمی و صنایع مختلف استفاده می‌شود. از اهمیت آن به عنوان یک منبع انرژی و ماده غذایی گرفته تا استفاده در تحقیقات علمی و داروسازی، گالاکتوز یک جزء مهم در علم مدرن است.

خرید D-(+)-گالاکتوز

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید D-(+)-گالاکتوز با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

خرید D-(+)-گالاکتوز

قیمت  فروش D-(+)-گالاکتوز

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش D-(+)-گالاکتوز می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید اسید لوریک

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت