ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

سیستامین هیدروکلراید

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

سیستامین هیدروکلراید

86 / 100

سیستامین هیدروکلراید یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک دارو در پزشکی استفاده می‌شود. فرمول شیمیایی این ترکیب C10H16N2S.HCl است که شامل یک مولکول سیستامین و یک مولکول هیدروکلراید است.

سیستامین یک آلکیل‌آمین باز است که از یک گروه آمین و یک گروه سولفید تشکیل شده است. این ترکیب به صورت پودر سفید به رنگ سفید است و در آب حل می‌شود.

هیدروکلراید، نام دیگر کلریدریک اسید هیدروژنه، یک اسید قوی است که به عنوان یک ترکیب نیز استفاده می‌شود. در سیستامین هیدروکلراید، هیدروکلراید به عنوان یک نوسان‌دهنده استفاده می‌شود و باعث افزایش قابلیت حل شدن سیستامین در آب می‌شود.

سیستامین هیدروکلراید یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای مشاهد این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق این مجموعه محصول مورد نظر را خریداری کنید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.ترانس-4-هيدروكسي-إل-برولين

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

سیستامین هیدروکلراید

سیستامین هیدروکلراید یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک دارو از آن استفاده می‌شود. این ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی C10H16N2S.HCl شناخته می‌شود و وزن مولکولی آن 248.77 گرم بر مول است. سیستامین هیدروکلراید به صورت پودر سفید است و در آب حل می‌شود.

سیستامین هیدروکلراید به عنوان یک ضد التهاب و ضد درد استفاده می‌شود و می‌تواند در درمان دردهای مرتبط با عفونت‌های مجاری ادراری، تب، التهاب و سایر علائم عفونتی مفید باشد. این دارو به عنوان یک آنتی‌هیستامین هم شناخته می‌شود و می‌تواند در درمان برخی از نوع‌های خارش و حساسیت نیز مفید باشد.

مشخصات سیستامین هیدروکلراید

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

S2876

Sigma-Aldrich

Spermine tetrahydrochloride

powder or crystals

Synonym(s): N,N′-Bis(3-aminopropyl)-1,4-butanediamine tetrahydrochloride
Empirical Formula (Hill Notation): C10H26N4 · 4HCl
CAS Number: 306-67-2
Molecular Weight: 348.18
Beilstein: 3911771
EC Number: 206-189-8
MDL number: MFCD00012914
PubChem Substance ID: 24278007
NACRES: NA.77
سیستامین هیدروکلراید

سیستامین هیدروکلراید

مشخصات فیزیکو شیمیایی سیستامین هیدروکلراید

سیستامین هیدروکلراید یک ترکیب شیمیایی است که در شیمی فیزیک و شیمی آلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر مشخصات فیزیکوشیمیایی این ترکیب را برای شما آورده‌ام:

 • فرمول شیمیایی: NH2CH2CH2NH2.HCl
 • جرم مولی: 95.53 گرم/مول
 • شکل ظاهری: جامد بلوری سفید
 • دمای ذوب: حدود 194 درجه سلسیوس
 • دمای جوش: حدود 256 درجه سلسیوس
 • چگالی: 1.28 گرم/سانتیمتر مکعب
 • حلالیت: قابل حل در آب و الکل

سیستامین هیدروکلراید معمولاً به عنوان منبعی از یون آمین در واکنش‌های شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد و به دلیل خاصیت آمینی که دارد، در برخی واکنش‌های بیولوژیکی نیز کاربرد دارد.

خواص سیستامین هیدروکلراید

 • فرم:  پودر یا کریستال
 • سطح کیفیت: 200
 • mp :310-311 درجه سانتیگراد (دفتر) (لیتر)
 • انحلال پذیری: آب، خلوص بالا: 100 میلی گرم در میلی لیتر
 • دمای ذخیره سازی: دمای اتاق
 • سیم SMILES
  Cl.Cl.Cl.Cl.NCCCNCCCCNCCCN
 • InChI
  1S/C10H26N4.4ClH/c11-5-3-9-13-7-1-2-8-14-10-4-6-12;;;;/h13-14H،1-12H2؛4*1H
 • کلید InChI
  XLDKUDAXZWHPFH-UHFFFAOYSA-N
 • اطلاعات ژن
  انسان … GRIN1(2902)

خواص فیزیکی و شیمیایی سیستامین هیدروکلراید

سیستامین هیدروکلراید یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک دارو از آن استفاده می‌شود. خواص فیزیکی و شیمیایی آن عبارت‌اند از:

 • شکل ظاهری: سیستامین هیدروکلراید به صورت پودر سفید قابل حل در آب است.
 • فرمول شیمیایی: C10H16N2S.HCl
 • وزن مولکولی: 248.77 گرم بر مول
 • پایداری: سیستامین هیدروکلراید در شرایط معمول دما و فشار پایدار است.
 • نقطه ذوب: 165-170 درجه سلسیوس
 • نقطه جوش: دارای نقطه جوش قابل توجه نیست و در شرایط معمول دما و فشار تجزیه نمی‌شود.
 • خواص شیمیایی: سیستامین هیدروکلراید یک ترکیب آلی است و با اسید های قوی مانند اسید کلریدریک و همچنین با بازهای قوی مانند هیدروکسید سدیم و پتاسیم واکنش می‌دهد.

استفاده‌های دارویی سیستامین هیدروکلراید شامل درمان دردهای مرتبط با عفونت‌های مجاری ادراری، تب، التهاب و سایر علائم عفونتی است. به عنوان یک داروی پزشکی، سیستامین هیدروکلراید برای استفاده برای بیمارانی که به داروهای دیگر حساسیت دارند مناسب است. این دارو برای مصرف داخلی و خارجی (تزریق) در دسترس است.

سیستامین هیدروکلراید

سیستامین هیدروکلراید

کاربرد سیستامین هیدروکلراید

سیستامین هیدروکلراید یک داروی پزشکی است که برای درمان برخی بیماری‌ها و علائم به‌کار می‌رود. کاربردهای اصلی این دارو عبارت‌اند از:

 1. درمان دردهای مرتبط با عفونت‌های مجاری ادراری: سیستامین هیدروکلراید به عنوان یک ضد التهاب و ضد درد استفاده می‌شود و می‌تواند در درمان درد و التهاب مرتبط با عفونت‌های مجاری ادراری مفید باشد.
 2. درمان التهاب: سیستامین هیدروکلراید می‌تواند در درمان التهاب‌های مختلف بدن مانند التهاب دهان و لثه، التهاب گلو، التهاب ششه‌دانه و غیره مفید باشد.
 3. درمان تب: این دارو در درمان تب و علائم دیگری که به دنبال آن می‌آید مانند سردرد، درد عضلانی و غیره موثر است.
 4. درمان علائم عفونتی: می‌تواند در درمان علائم عفونتی مانند تورم، خارش، سوزش و غیره مفید باشد.
 5. درمان خارش و حساسیت: این دارو می‌تواند در درمان برخی از نوع‌های خارش و حساسیت نیز مفید باشد.
 6. درمان برخی از اختلالات گوارشی: می‌تواند در درمان برخی از اختلالات گوارشی مانند سندرم روده تحریک‌پذیر (IBS)، درد شکم و غیره مفید باشد.
 7. درمان برخی بیماری‌های نورولوژیک: می‌تواند در برخی از بیماری‌های نورولوژیک مانند میگرن، سردرد مزمن و غیره مفید باشد.

بسته بندی 

 • 1 g
 • 5 g
 • 10 g
 • 10 g
 • 100 g
سیستامین هیدروکلراید

سیستامین هیدروکلراید

محصولات مشابه 

سیستامین هیدروکلراید

سیستامین هیدروکلراید

خرید و فروش سیستامین هیدروکلراید  سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید سیستامین هیدروکلراید با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت – سیستامین هیدروکلراید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش سیستامین هیدروکلراید می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت