ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

سریم سولفات تتراهیدرات 106642

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

سریم سولفات تتراهیدرات 106642

88 / 100

سریم سولفات تتراهیدرات 106642 یکی از محصولات پرفروش شرکت شیمی کهن  می باشد. این محصول در شرکت شیمی کهن  که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله سریم سولفات تتراهیدرات 106642 با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.

این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید سریم سولفات تتراهیدرات 106642 می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.سدیم سولفات تتراهیدرات 106642

سریم سولفات تتراهیدرات 106642

سریم سولفات تتراهیدرات یک ترکیب شیمیایی مهم است که از اتصال یون‌های سریم (Sr²⁺) به یون‌های سولفات (SO₄²⁻) و تتراهیدرات (4H₂O) تشکیل شده است. این ترکیب با فرمول شیمیایی SrSO₄·4H₂O شناخته می‌شود. سریم سولفات تتراهیدرات به عنوان یک نمک معدنی مهم شناخته می‌شود و در صنایع مختلف به عنوان منبع اصلی سریم و سولفات استفاده می‌شود. در این مقاله، به معرفی و بررسی خصوصیات، مصارف، و کاربردهای سریم سولفات تتراهیدرات می‌پردازیم.

مشخصات سریم سولفات تتراهیدرات 106642

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

1.06642
SAFC

Sodium sulfate decahydrate link

crystalline, EMPROVE® ESSENTIAL, Ph. Eur., BP, ChP, JPE, USP
Synonym(s):Sodium sulfate decahydrate
Empirical Formula (Hill Notation):Na2O4S · 10H2O
CAS Number:7727-73-3
Molecular Weight:322.20
MDL number:MFCD00149189
EC Index Number:231-820-9

سریم سولفات تتراهیدرات

مشخصات فیزیکو شیمیایی سریم سولفات تتراهیدرات

 • سریم (IV) سولفات تتراهیدرات با معادل لاتین Cerium(IV) sulfate tetrahydrate و با فرمول شیمیایی Ce (SO4) ₂ * 4 H₂O شناخته می شود.
 • نام فارسی:سریم (IV) سولفات تتراهیدرات
 • نام لاتین: Cerium(IV) sulfate tetrahydrate 
 • فرمول شیمیایی Ce (SO4) ₂ * 4 H₂O
 • جرم مولی 404.30 g / mol
 • فرمول هیل CeO₈S₂ * 4 H₂O
 • چگالی: 3.24 g / cm3 20
 • نقطه ذوب : 200 درجه سانتیگراد
 • فشار بخار : <1 Pa (50 پاسگال
 • تراکم : 650 – 850 کیلوگرم در متر مکعب
 • حلالیت : 207 گرم در لیتر سدیم سولفات تتراهیدرات 106642

نام علمی سریم سولفات تتراهیدرات 106642

 • سولفات سدیم: نمک سدیم سولفوریک اسید
 • فرمول شیمیایی : Na2SO4
 • سدیم سولفات تناردیت با فرمول Na2SO4
 • سدیم سولفات دکاهیدرات با فرمول Na2SO4·۱۰H2O
 • سدیم سولفات هپتاهیدرات با فرمول (Na2SO4·۷H2O) نمک گلوبر

سولفات سریم چیست ؟

سولفات سریم یک ترکیب شیمیایی است که از اتصال سریم به یون سولفات (SO4²-) تشکیل شده است. فرمول شیمیایی این ترکیب به صورت SrSO4 می‌باشد. سریم یک عنصر شیمیایی با عدد اتمی 38 و نماد Sr است و در جدول تناوبی عناصر قرار دارد.

سولفات سریم به صورت یک جامد بی‌رنگ و بی‌بویی شناخته می‌شود. این ترکیب در طبیعت به عنوان معدن سریت شناخته می‌شود و به عنوان یک منبع اصلی از سریم در صنایع مختلف به کار می‌رود. از جمله کاربردهای مهم سولفات سریم می‌توان به استفاده در تولید لنزهای اپتیکی، پیش‌سازهای پزشکی، و نقاشی‌های پیگمنت اشاره کرد. همچنین، این ترکیب در صنایع چرم، پلاستیک، و کاغذ نیز به کار می‌رود.

سولفات سریم به عنوان یک ترکیب مهم در شیمی و صنعت با استفاده‌های گوناگون، اهمیت دارد و در انواع مختلفی از محصولات و فرآیندهای تولیدی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سدیم سولفات تتراهیدرات 106642

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

سریم سولفات تتراهیدرات

فرمول شیمیایی سریم سولفات تتراهیدرات 106642

فرمول شیمیایی سریم سولفات تتراهیدرات به صورت SrSO₄·4H₂O است. این فرمول نمایانگر ترکیب شیمیایی سریم سولفات تتراهیدرات می‌باشد که شامل یون‌های سریم (Sr²⁺)، سولفات (SO₄²⁻) و چهار مولکول آب (H₂O) است

مشخصات سولفات سدیم :

سولفات سریم یک ترکیب شیمیایی است که از اتصال یون‌های سریم (Sr²⁺) به یون‌های سولفات (SO₄²⁻) تشکیل شده است. این ترکیب با فرمول شیمیایی SrSO₄ شناخته می‌شود. سولفات سریم به عنوان یک معدن طبیعی و منبع مهم سریم در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 • خصوصیات مهم سولفات سریم عبارتند از:
 • شکل ظاهری: سولفات سریم به صورت بلورهای بی‌رنگ یا با رنگی بسیار کمتر از سفید تشکیل می‌شود.
 • چگالی: چگالی این ترکیب حدوداً 3.96 گرم بر سانتی‌متر مکعب است.
 • دمای ذوب: سولفات سریم در دمای بالای 1,580 درجه سلسیوس ذوب می‌شود.
 • حلالیت: این ترکیب در آب کم حل شده و در محلول‌های آبی به صورت کمی حل می‌شود. این ویژگی معمولاً در فرآیندهای استخراج و تصفیه سریم مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • کاربردها: سولفات سریم در صنایع اپتیکی به عنوان پیش‌سازهای اپتیکی، در صنایع پزشکی به عنوان نشانگر در تصویربرداری پرتوهای ایکس و گاما، و در تولید پیگمنت‌ها و رنگ‌های سریمی به کار می‌رود.

سولفات سریم به عنوان یک ترکیب شیمیایی با خصوصیات و کاربردهای متنوع، اهمیت دارد و در صنایع مختلف از جمله اپتیک، پزشکی و صنایع شیمیایی به کار می‌رود.

سریم سولفات تتراهیدرات

 خصوصیات فیزیکو شیمیایی سریم سولفات تتراهیدرات

 •  شکل ظاهری: سریم سولفات تتراهیدرات به صورت بلورهای سفید یا بی‌رنگ تشکیل می‌شود. این بلورها معمولاً شفاف هستند.
 • چگالی: چگالی سریم سولفات تتراهیدرات حدوداً 3.21 گرم بر سانتی‌متر مکعب است.
 • دمای ذوب: سریم سولفات تتراهیدرات در دمای بالای 1,580 درجه سلسیوس ذوب می‌شود.

 مصارف سریم سولفات تتراهیدرات

 1.  منبع سریم: سریم سولفات تتراهیدرات به عنوان یکی از منابع اصلی سریم در صنایع مختلف به کار می‌رود. این ترکیب معمولاً به منظور تولید اکتیتورهای سرامیکی، لنزهای اپتیکی، و دستگاه‌های لیزری به عنوان یک نمک سریم استفاده می‌شود.
 • درمان بیماری‌ها: سریم سولفات تتراهیدرات در برخی از مصارف پزشکی نیز به عنوان داروهایی که در درمان بیماری‌ها مانند روماتیسم و التهاب مفاصل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 کاربردهای سریم سولفات تتراهیدرات

 • صنایع اپتیکی: سریم سولفات تتراهیدرات به عنوان یک ماده پایه در تولید لنزهای اپتیکی و منابع نوری با ویژگی‌های خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لنزها در دستگاه‌های دقیق و دستگاه‌های تصویربرداری به کار می‌روند.
 •  صنایع پزشکی: در برخی از درمان‌ها و داروهای پزشکی، سریم سولفات تتراهیدرات به عنوان یک ماده معاون و تضمین کننده اثربخشی داروها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 •  صنایع شیمیایی: این ترکیب در صنایع شیمیایی به عنوان منبع سریم و سولفات در تولید مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
نتیجه

سریم سولفات تتراهیدرات یک ترکیب شیمیایی مهم با مصارف متعدد و کاربردهای گوناگون در صنایع مختلف است. خصوصیات فیزیکی و شیمیایی این ترکیب، جلب توجه تولیدکنندگان در صنایع اپتیکی، پزشکی، و شیمیایی را به خود جلب کرده است. از آنجا که سریم سولفات تتراهیدرات به عنوان یک منبع اصلی سریم در صنایع مختلف به کار می‌رود، موارد استفاده و اهمیت آن در جامعه صنعتی بسیار مهم است.

سریم سولفات تتراهیدرات

خرید سریم سولفات تتراهیدرات 106642

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید سریم سولفات تتراهیدرات 106642 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت  فروش هارمین هیدروکلراید

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش سریم سولفات تتراهیدرات 106642 می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید اسید لوریک

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت