ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

خرید و فروش آب ژاول

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

خرید و فروش آب ژاول

85 / 100

خرید و فروش آب ژاول در را می توانید با تماس با شماره های درج شده در وب سایت شیمی کهن به راحتی خریداری نمائید. این محصول یکی از محصولات پرفروش شرکت شیمی کهن می باشد. این محصول در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است که به مشتریان ارائه داده می شود.

شرکت شیمی کهن فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی، آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی صنعتی با کیفیت عالی و قیمت مناسب به مشتریان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید آب ژول می‌توانید به ابتدای صفحه مراجعه کنید.

آب ژاول چیست؟ خرید و فروش آب ژاول

آب ژاول یا وایتکس (نام خانگی) محلولی ازهیپوکلریت سدیم است، که کاربردهای زیادی درصنایع مختلف و زندگی روز مره دارد. یک ماده معدنی است وخاصیت بازی دارد، توسط برتوله کشف شد اولین بار در محله ژاول پاریس تولید شد، به آب ژاول معروف شد. محلولی ناپایدار است و در اثر حرارت و نور خاصیت خود را بتدریج ازدست می دهد، رنگ آن تقریبا زرد و بوی تندی دارد .خرید و فروش آب ژاول

در تولید مایعات سفید و صنایع بهداشتی و صنایع کاغذ و مقوا و همینطور در نساجی کاربرد دارد. این محلول ماده ای سمی است، خاصیت ضد عفونی کننده آب ژاول بدلیل تولید کلر آزاد می باشد. اگر به هر دلیل اشتباه بنوشید باید بلافاصله شیر بخورید. NaoH این محلول ازدمیدن گاز کلر در محلول سدیم هیدروکسید تهیه می شود، آزمایشات لازمه جهت تعیین مقدارکلر آزاد است.خرید و فروش آب ژاول

1 7

کاربرد آب ژاول خرید و فروش آب ژاول

در استخرها برای ضد عفونی کردن استخر  استفاده می شود. از آنجاکه نگهداری گاز کلر خطر انفجار دارد، به همین دلیل برای تصفیه آب از حالتهای مایع آن مثل آب ژاول استفاده می شود. از نظر وزارت بهداشت مورد تایید است و  ضرری برای انسان ندارد. سدیم هیپوکلریت بدلیل خواص اکسید کنندگی  قوی باعث اکسید کردن کثیفی ها می شود. برای تمیزکردن بسیار مناسب است چون کثیفی ها به سادگی درآب حل می شوند و راحتر از سطوح پاک می شوند.

در بیمارستانها و هتل ها از این محلول برای ضد عفونی کردن و تمیز کردن ملحفه ها استفاده می شود. این محلول تمام میکروبها و قارچها و ویروسها را ار بین می برد، برای همین ضد عفونی کننده خوبی است. بعنوان یک ضدعفونی کننده و ماده دفع بو در لبنیاتها، مخازن آب و دفع زباله ها استفاده می شود. در آزمایشگاهها برای ضد عفونی کردن بخصوص در آزمایشاتی که در معرض ویروس هپاتیت هستند استفاده می شود. حتی در پزشکی هم کاربرد دارد، در دندانپزشکی برای درمان ریشه، برای جلوگیری از عفونت و انحلال بافت مرده استفاده می شود. برای درمان اگزما نیز مفید می باشد .خرید و فروش آب ژاول

فرایند های تولید آب ژاول خرید و فروش آب ژاول

آب ژاول را از دمیدن گاز کلر در محلول سدیم هیدروکسید تهیه می‌کنند. از جمله آزمایش‌هایی که روی آب ژاول انجام می‌شود تعیین مقدار کلر آزاد و تعیین مقدار NaOHاست.  واکنش سود سوزآور با گاز کلر:

Cl۲ + NaOH —-> NaClO + NaCl + H۲O

همانطور که از واکنش بالا پیداست، چنانچه گاز کلر را در محلول سود سوزآور وارد کنید، آب ژاول تولید می‌شود. تمامی مخازن و لوله‌های داخل آن که برای تولید مایع سفید کننده بکار می‌روند باید از جنس PVC باشند. زیرا گاز کلر در مجاورت با رطوبت با هر فلزی ترکیب ‌شود باعث خوردگی آن می‌شود. در داخل مخزن سود را میریزند و از پایین گاز کلر را وارد می‌کنند. میل ترکیبی گاز کلر با سود بسیار زیاد است،به همین دلیل گاز کلر در خلال زمانی که از ته مخزن به سطح مخزن می‌رسد، جذب می‌شود.

در ادامه خرید و فروش آب ژاول

هرچه خروجی گاز کلر از سطح مخزن کمتر باشد نشاندهنده این است که واکنش تولید آب ژاول دارد به خوبی صورت می‌گیرد. آنچه در رابطه با تهیه آن به روش فوق اهمیت دارد،دقت در کنترل، به هنگام تولید آن است زیرا چنانچه تزریق کلر قبل از خاتمه عمل متوقف نشود، واکنش برعکس شده و بسرعت دما بالا می‌رود و محصول از بین می‌رود. حسگری که اوپراتور واحد تولید آب ژاول را در قطع به موقع تزریق گاز کلر یاری می‌دهد ORP نام دارد. بر اساس اکسایش /کاهش کار می‌کند.

اگر pH به حدود ۱۲/۲ تا ۱۲ برسد واکنش پایان یافته‌است. از آنجائیکه هرچه محیط سردتر باشد واکنش تولید آب ژاول نیز بهتر صورت می‌گیرد بایستی دقت شود تا دما از ۴۲ درجه سانتیگراد بالاتر نرود. در یک تولید نرمال آب ژاول، گاز کلر از حدود ۲۰ درجه شروع شده و در دمای ۴۲ درجه پایان می‌گیرد. این محلول را برتوله، کشف کرد و چون نخست در محله ژاول پاریس تولید می‌شد، به آب ژاول معروف شد.خرید و فروش آب ژاول

قدرت اکسیدکنندگی سدیم هیپوکلریت خرید و فروش آب ژاول

بطور کلی،آب ژاول یا سفید کننده، در واقع یک عامل اکسید کننده می‌باشد. فعالیت آن، به این وسیله اندازه گیری می‌شود که چه مقدار کلر قابل دسترسی وجود دارد. کلر فعال (کلر قابل دسترس) اندازه ای از قدرت اکسیدکنندگی کلر موجود در سفید کننده می‌باشد. پودرهای سفید کننده CaOCl2 مقدار کلر قابل دسترس همان درصد کلر در پودر می‌باشد. اما در سدیم هیپوکلریت مقدار کلر قابل دسترس دو برابر در صد موجود در پودرهای سفید کننده می‌باشد. زیرا قدرت اکسیدکنندگی -OCl دو برابر اکسیدکنندگی Cl2 است.خرید و فروش آب ژاول

احیای OCl (کلر با اکسایش +۱) به Cl (کلر با اکسایش -۱) با دو الکترون انجام می‌شود،در حالیکه احیای Cl2 به -Cl با یک الکترون برای هر کلر انجام می‌گیرد.

شیمی کهن  آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید آب ژاول می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

آب ژاول

تولید آب ژاول در ایران خر ید و فروش آب ژاول

از آنجا که در ایران  با نام تجاری وایتکس عرضه شده بیشتر با این نام شناخته می‌شود. اگرچه سایر شرکت‌های سازنده آن عبارت مایع سفید کننده استفاده می‌کنند. از جمله شرکت های تولید کننده عمده آب ژاول در ایران می‌توان به پتروشیمی شیراز و پتروشیمی بندر امام و پتروشیمی اروند اشاره کرد. مزیت آب ژاول این است که خاصیت ضدعفونی کننده نیز داردمحلول هیپوکلریت تمام میکروب‌ها اعم از قارچ، ویروس و باکتری را نابود می‌کند. خرید و فروش آب ژاول

بعنوان یک ضد عفونی کننده و ماده دفع بو در لبنیاتها، مخازن آب، دفع فاضلاب‌ها استفاده می شود. برای اهداف خانگی از قبیل ضد عفونی کردن لگن‌ها و وان حمام، لباس‌ها، آشپزخانه و … نیز در ضد عفونی کردن آزمایشگاههایی که در معرض ویروس هپاتیت هستند (مثل همودیالیز) و اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی استفاده می‌شود. همچنین از محلول رقیق‌تر این ماده در شستشوی زخم‌های آلوده که باز تازه نباشند، استفاده می‌شود.خرید و فروش آب ژاول

در طول جنگ جهانی اول، در معالجه زخم‌ها بعنوان محلول ضد عفونی کننده و التیام‌بخش مورد استفاده قرار گرفته بود. استفاده از این ماده در لباسشویی و برای ضد عفونی کردن لباس‌ها توصیه می‌شود. حتی خود لباسشویی را هم می‌تواند با آب ژاول و آب داغ ضد عفونی کنید. بدین ترتیب که مقداریاز آنرا درون لباسشویی ریخته و بگذارید تا با آب داغ (بدون لباس) ده دقیقه کار کند. همانطور که قبلا ذکر شد، ماده اولیه اکثر سفید کننده‌ها که در قدیم به آب ژاول معروف بوده‌اند.خرید و فروش آب ژاول

 

بیشتر بخوانید: فروش مواد شیمیایی صنعتی

دلایل خرید آب ژاول

خرید آب ژاول یا آب گلژال (Gel water) ممکن است به علت دلایل مختلفی صورت گیرد. اینجا چند دلیل رایج برای خرید آب ژاول ذکر شده است:

مصرف شناگران و ورزشکاران: آب ژاول یک منبع طبیعی از مواد معدنی و الکترولیت‌ها مانند پتاسیم، سدیم، و مگنز است. این ویژگی‌ها باعث شده تا شناگران، ورزشکاران، و افراد فعالیت‌های ورزشی به آب ژاول به عنوان یک نوشیدنی ترمیمی بعد از تمرین‌های شدید و طولانی دست بزنند.

  1. پایه برای نوشیدنی‌ها: آب ژاول معمولاً به عنوان پایه یا قسمتی از نوشیدنی‌های دیگر مانند کوکتل‌ها و میکس‌های میوه‌ای استفاده می‌شود. این نوع مصرف آن را برای طعم دهی و افزایش مقدار مایعات مصرفی جذاب می‌کند.
  2. مصرف در آشپزی: آب ژاول در آشپزی به عنوان یک ماده افزودنی یا طعم‌دهنده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این می‌تواند به تهیه غذاها، دسرها، و البته نوشیدنی‌ها اضافه شود.
  3. تنوع طعم: آب ژاول معمولاً در انواع مختلف طعم‌دهی شده و برای افرادی که به دنبال یک تنوع در نوشیدنی‌های خود هستند، جذاب است. متنوع بودن طعم‌ها از جمله عصاره میوه‌ها و گیاهان معطر در آب ژاول می‌تواند تجربه نوشیدنی جذابی ایجاد کند.
  4. نوشیدنی نسبتاً سالم: آب ژاول معمولاً حاوی مواد شیمیایی و افزودنی‌های کمتری نسبت به برخی نوشیدنی‌های تجاری دیگر است. این ممکن است برای افرادی که به دنبال نوشیدنی‌های سالم‌تر هستند، جذاب باشد.

در کل، دلایل خرید آب ژاول می‌توانند متنوع باشند و بستگی به نیازها و ترجیحات شخصی دارند.خرید و فروش آب ژاول

مزیت آب ژاول خرید و فروش آب ژاول

مزیت آب ژاول این است که خاصیت ضدعفونی کننده نیز دارد، زیرا یک سفیدکننده کلردار است. افزودن مقدار کمی پربورات به آب ژاول، قدرت سفیدکنندگی آن را افزایش می‌دهد. البته باید توجه داشت که آب ژاول یا محلول هیپوکلریت سدیم، ناپایدار است و در مجاورت نور و گرما، یون -OCl تجزیه شده، اکسیژن آزاد می‌کند و در نتیجه از شدت عمل آن کاسته می‌شود.

لذا باید آب ژاول را در ظروف مات و نیز دور از گرما نگهداری کرد. همچنین بهتر است محلول‌های تازه استفاده شود، زیرا به هر حال در اثر ماندن بسادگی تجزیه می‌شود.ید و فروش آب ژاولید و فروش آب ژاول

اطلاعات ایمنی در ارتباط با مصرف آب ژاول

 ماده ای بسیار سمی است و می تواند سبب تحریک چشم شود بخارات آن سبب تحریک چشم و پوست می شود. خوردن این ماده ممکن است سبب تهوع، درد شدید معده، و در برخی موارد باعث مرگ شود. آب ژاول قابل انفجار نیست و مخرب لایه ازن می باشد.خرید و فروش آب ژاول

آب ژاول، باعث از بین رفتن پشم می‌شود، برای همین باید از آن برای پارچه‌های پشمی و نیز ابریشمی و چرم استفاده کرد. همچنین خیس کردن زیاد پارچه‌ها در آن سبب ضعیف شدن الیاف آنها می‌شود. سبب خوردگی فلزات و وسایل فلزی می‌شود.

 ماده ای بسیار سمی است و نباید آن را در محیط های بسته بکار بردو از بکار بردن آن به همراه جوهر نمک و موادی مثل آن نیز باید جدا خودداری کرد (یعنی همیشه آن را به تنهایی و بدون مخلوط با پاک کننده‌های دیگراستفاده کنید). زیرا این دو با هم، گاز بسیار سمی و کشنده کلر را تشکیل می‌دهند.خرید و فروش آب ژاول

آب ژاول

احتياط در استفاده از آب ژاول

 باعث از بين رفتن پشم مي‌شود، براي همين بايد از آن براي پارچه‌هاي پشمي و نيز ابريشمي و چرم استفاده کرد. همچنین خيس کردن زياد پارچه‌ها در آب ژاول سبب ضعيف شدن الياف آنها مي‌شود. سبب خوردگي فلزات و وسايل فلزي مي‌شود.

ماده اي بسيار سمي است و نبايد آن را در محيطهاي بسته بکار برد و از بکار بردن آن به همراه جوهر نمک و موادي مثل آن نيز بايد جدا خودداري کرد (يعني هميشه آن را به تنهايي و بدون مخلوط با پاک کننده‌هاي ديگراستفاده کنيد).

زيرا اين دو با هم ، گاز بسيار سمي و کشنده کلر را تشکيل مي‌دهند. ماده موثر آب ژاول (سديم هيپوکلريت) ، پوست ، چشم و ريه‌ها را تحريک مي‌کند.خرید و فروش آب ژاول

خرید آب ژاول

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید آب ژاول با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت –فروش آب ژاول

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش آب ژاول  می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت آب ژاول میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

منابع:

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت