ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد .
tel

مواد شیمیایی صنعتی اسید بوریک

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : meshkanim1984@gmail.com

مواد شیمیایی صنعتی اسید بوریک

 شرکت شیمی کهن در این مقاله شما را با مواد شیمیایی صنعتی اسید بوریک صنعتی  یا اسید ضعیف است که بیشتر بعنوان پیش ساز برای سایر ترکیبات شیمیایی کاربرد دارد آشنا میکند.

شکل ظاهری مواد شیمیایی صنعتی اسیدبوریک به شکل کریستالهای بیرنگ یا سفید رنگ و حل شونده در آب است. مواد شیمیایی صنعتی اسید بوریک اسید ملایمی است که بیشتر بعنوان داروی ضد عفونی و گند زدایی کاربرد دارد. H3BO3 فرمول شیمیایی اسید بوریک بیشتر از کانی ها و معادن بورات تهیه می شود و در آب جوش قابل حل می باشد.

یکی از محصولات پرفروش شرکت شیمی کهن می باشد. این محصول در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است . این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله اسید بوریک صنعتی  با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.

این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید اسید بوریک صنعتی  می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

مواد شیمیایی صنعتی اسید بوریک

 اسید بوریک را از طریق واکنش سدیم بوراکس یا اسید معدنی مثل سولفوریک اسید یا هیدروکلریک اسید تولید نمود. نامهای دیگری هم دارد بوریک اسید ، بوراسیک اسید و اورتوبوریک اسید. اسید بوریک به صورت آزاد در مناطق آتشفشانی و در شیارهای موجود در زمین بصورت طبیعی وجود دارد . بستگی دارد.

PH   از نظر شیمیایی ماده ای پایدار است، محلول در آب است ولی حلالیت آن به دما ، غلظت واسید بوریک با پتاسیم و ایندرید اسید ناسازگار بوده و واکنش نشان می دهد.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

موارد مصرف و کاربرد اسید بوریک

در پزشکی به عنوان ضد عفونی کننده سوختگیهای سطحی وبریدگیها ودر پمادها و محلولهای شستشوی چشم و به عنوان آنتی باکتریال دردرمان عفونتها موثراست . درماده نگهدارنده بطری های نمونه ادرار نیز کاربرد دارد. همچنین  این مواد شیمیایی درتولید فایبرگلاس تک رشته ای که به آن نسوز هم می گویند کاربرددارد. برای تقویت پلاستیک در بخشهای مختلف از جمله:

قایق، بردهای مدارکامپیوتر و جواهرسازی که اغلب درترکیب با الکل سوخت برای کاهش اکسیداسیون برروی فلزات ولحیم کاری استفاده می شود . اسید بوریک در تولید شیشه صفحه های نمایش های تخت هم کاربرد دارد. در بخش کشاورزی برای جلوگیری از کمبود بوریا جبران کمبود آن به محلولهای غذایی گیاهان افزده می شود. اسید بوریک غیرقابل اشتغال است و در زمان حریق فیوم سمی و محرک ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید:فروش کیتوسان

قیمت فروش اسید بوریک

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان) می باشد.این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.

شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش اسید بوریک صنعتی  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

سوالات متداول:

اسید بوریک چیست؟ شکل ظاهری مواد شیمیایی صنعتی اسیدبوریک به شکل کریستالهای بیرنگ یا سفید رنگ و حل شونده در آب است.

کاربرد اسید بوریک چیست؟ در پزشکی به عنوان ضد عفونی کننده سوختگیهای سطحی وبریدگیها ودر پمادها و محلولهای شستشوی چشم و به عنوان آنتی باکتریال دردرمان عفونتها موثراست.

 

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 

تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت