ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

خرید اسید بوریک Boric Acid (صنعتی)

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

خرید اسید بوریک Boric Acid (صنعتی)

86 / 100

خرید اسید بوریک Boric Acid (صنعتی) –  اسید بوریک Boric Acid (صنعتی) این محصول  یکی از پرفروش ترین محصولات در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است می باشد. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله اسید بوریک Boric Acid مرک آلمان با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.  اطلاعات محصول به شرح زیر است.

  این محصول در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است که به مشتریان ارائه داده می شود. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله اسید بوریک Boric Acid با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید اسید بوریک Boric Acid می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

 اسید بوریک Boric Acid (صنعتی)

اسید بوریک Boric Acid (صنعتی) یک اسید ملایم می باشد. بیشتر به عنوان داروی ضد عفونی کننده و گندزدا یا کند کننده و به عنوان پیش ماده برخی دیگر از مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده به دو صورت کریستالی (بلوری) بی رنگ و یا بصورت پودر سفید رنگ و با قابلیت حل شونده در آب وجود دارد و به طور عمده از کانی ها و معادن بورات تهیه می شود.

این ماده در آب جوش حل می شود وقتی دمای آن به 170 درجه سانتیگراد برسد، دهیدراته شده و متابوریک اسید HBO2 به دست می آید. وقتی دما به حدود 300 درجه سانتیگراد برسد، بیشتر دهیدراته می شود و تترابوریک اسید یا پیروبوریک اسید H2B4O7 به دست خواهد آمد. حرارت بیشتر منجر به تولید بورون تری اکسید می شود. بوریک اسید در دمای 236 درجه سانتیگراد ذوب می شود.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

خرید اسید بوریک Boric Acid (صنعتی)

مشخصات اسید بوریک

شرکت شیمی کهن با مجوز رسمی درایران نمایندگی فروش مواد شیمیایی صنعتی را دارد و آماده هر گونه خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد. فروش مواد شیمیایی صنعتی موادی هستند که ترکیب ثابت و ویژگی های مشخصی دارند

نمایندگی مرک آلمانتقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

 • نام شیمیایی : اسید بوریک Boric Acid
 • نام های دیگر : اسیدبوراسیک یا اسید اورتوبوریک orthoboric,boracic acid
 • فرمول شیمیایی : H3BO3
 • آنالیز اسیدبوریک
 • CONTENT                                        Test Result
 • B2O3                                                56.25 min
 • Purity                                                90.99 min
 • SO4                                                    500 max
 • Cl                                                         10 max
 • Fe                                                          7 max

 

کاربرد در صنعت

 • کشاورزی
 • تولید حشره کش ها
 • صنعت جواهر سازی
 • تولید کاشی و سرامیک
 • داروی گندزدا و ضدعفونی کننده برای سوختگی ها یا برش های سطحی
 • سایر موارد…

شرکت شیمی کهن نمایندگی مرک در ایران را دارد.  نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است. شیمی کهن  آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی با برند مرک آلمان و با مناسب ترین قیمت به مشتریان می باشد.خرید اسید بوریک Boric Acid (صنعتی)

شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در تهران را دارد. که  شما می توانید  هر ماده شیمیایی دیگر  را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت تهیه کنید. برای خرید  می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ ارتباط برقرار کنید.

خرید اسید بوریک Boric Acid (صنعتی)

خواص اسید بوریک Boric Acid (صنعتی)

اسیدبوریک Boric Acid (صنعتی) یک هیدرات ضعیف اسیدی است که دارای خواص آنتی سپتیک ، ضد قارچی و ضد ویروسی است.مکانیسم دقیق عمل اسیدبوریک ناشناخته است. به طور کلی در درمان عفونت های مخمر و زخم های سرداستفاده می شود. این ماده که بورات هیدروژن نیز نامیده می شود، اغلب به عنوان ضد عفونی کننده، حشره کش ،بازدارنده شعله، جذب تورون یا پیش ماده برای سایر ترکیبات شیمیایی استفاده می شود.

فرمول شیمیایی آن 3BO3H است و به شکل بلورهایی رنگی و یا یک پودر سفید است که در آب حل می شود. از زمانی که یونانیان و رومی ها به منظور ضدعفونی کردن و تمیز کردن ازآن استفاده کردند، این ترکیب مصرف عمومی یافت. اشکال خالصی ازآن وجود دارد. همجنین بخشی از مکمل های طبیعی بور است که برای سلامت استخوان و بیماری های استخوانی ضروری است.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت اسید بوریک Boric Acid (صنعتی) میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

روش تهیه و تولید اسیدبوریک Boric Acid (صنعتی)

این ماده با واکنش بوراکس (سدیم تتربورات دکا هیدرات) با اسیدهای معدنی مانند اسید هیدروکلریک آماده می شودکه واکنش آن را در زیر می توانید ببینید:خرید اسید بوریک Boric Acid (صنعتی)

 • بور یک ماده طبیعی در غذاهای مختلف است.
 • مزایای آن برای سلامتی انسان بسیار زیاد می باشد وهمچنین خواص آنتی اکسیدانی خاصی را از خود نشان می دهد.
 • بور در سیب(با پوست و خام)، موزخام ،بادام ها،بادام زمینی ،آبجو ،شراب، نان سفید غنی شده و برنج سفید وجود دارد.
 • بوریک بخش مهمی از دنیای غذا را تشکیل می دهد و به منظور تقویت غذاهای فرآوری شده نیز به کار برده می شود.
 • از آنجایی که منابع غذایی طبیعی این ترکیب محدود هستند،بهتر است که مکمل های غذایی را طبق تجویز پزشک مصرف کرد.خرید اسید بوریک Boric Acid (صنعتی)

خواص بوریک اسید:

 • دارای وزن مولکولی 61,831 گرم بر مول ، نقطه جوش 572 و نقطه ذوب 340 درجه فارنهایت می باشد.
 • به صورت جامدات کریستالی بی رنگ و بی بو و یا پودر سفید رنگ می باشند.خرید اسید بوریک Boric Acid (صنعتی)

دارویی و آرایشی :

 • یک ضدعفونی خفیف و همچنین یک اسیدملایم است که مانع از رشد میکروارگانیسم ها در سطوح خارجی بدن می شود.خرید اسید بوریک Boric Acid (صنعتی)
 • معمولا درمحلول های لنز تماس،ضد عفونی کننده های چشم ،پودر بچه،داروهای ضدپیری و غیره مورداستفاده قرار می گیرد.
 • از کاربردهای مهم این اسیداستفاده برای درمان عفونت های موجود در واژن است.

خرید اسید بوریک Boric Acid (صنعتی)

مکمل های غذایی:

فروش اسید بوریک Boric Acid (صنعتی) و دیگر بورات ها به طور فراینده ای در مکمل های غذایی بدون مکمل به عنوان منبع بور استفاده می شوند. تصور می شود که بور دارای ارزش بالقوه درمانی در ارتقاء سلامت استخوان ها و مفصل است و همچنین دارای اثر محدود کننده ای بر علائم آرتروز است . مهم است که توجه داشته باشیم که اثرات بهداشتی آن و مکمل های بور بر اساس مطالعات بسیار جدید و یا بر اساس ادعای تولید کنندگان مکمل ها است.

جلوگیری از انتشار شعله:

از انتشار گازهای قابل احتراق از مواد سولزوئیدی مانند پنبه، چوب و محصولات کاغذی جلوگیری می کند. همچنین باند شیمیایی آب را آزاد می کند تا احتراق بیشتر را کاهش دهد.خرید اسید بوریک Boric Acid (صنعتی)

شیشه و فایبرگلاس:

اسید بوریک Boric Acid (صنعتی) وسایر بورات ها درصنعت شیشه سلزی باعث می شوند. تا مقاومت شیمیایی و مقاومت شیشه در برابر تنش مقاومت یابد. مقاومت لامپ های هالوژن ،وسایل آشپزی، ظروف مکروویو ،ظروف آزمایشگاهی و بسیاری از موارد شیشه ای روزانه با افزودن آن افزایش می یابد.

اسیدبوریک همچنین در تولید فیبر نوری فایبر گلاس و همچنین در فایبر گلاس نساجی (مواد شبیه پارچه ای است که معمولا در اسکی، تخته مدار ودیگر برنامه های مشابه استفاده می شود)،مورد استفاده قرار می گیرد.خرید اسید بوریک Boric Acid (صنعتی)

عوارض اسید بوریک: خرید اسید بوریک Boric Acid (صنعتی)

از عوارض جانبی آن می توان به حساسیت موضعی در پوست در برخی موارد اشاره کرد. بنابراین مصرف مکرر آن باید بر اساس نظر پزشک صورت گیرد.

خرید اسید بوریک Boric Acid (صنعتی)

شرکت شیمی کهن  یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصول اسید بوریک Boric Acid (صنعتی) می باشد. همچنین در زمینه وارخرید اسید بوریک Boric Acid (صنعتی)دات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید اسید بوریک Boric Acid (صنعتی)

خرید اسید بوریک Boric Acid (صنعتی)

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه  فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش اسید بوریک می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

جهت اطلاعات بیشتر محصولات صنعتی شیمی کهن کلیک کنید:

سوالات متداول:

قیمت اسید بوریک صنعتی چگونه است؟شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینهفروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش اسید بوریک می باشد.

خواص اسید بوریک Boric Acid (صنعتی) چیست؟ اسیدبوریک Boric Acid (صنعتی) یک هیدرات ضعیف اسیدی است که دارای خواص آنتی سپتیک ، ضد قارچی و ضد ویروسی است.مکانیسم دقیق عمل اسیدبوریک ناشناخته است.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت