ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

بیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

بیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات

81 / 100

بیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات را از شرکت شیمی کهن که نمایندگی سیگماآلدریچ در تهران می باشد تهیه کنید. این ماده یکی از ماده های آزمایشگاهی پر فروش سیگما آلدریچ میباشد. این ماده  از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارده شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های واردکننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.بیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات

بیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات

بیس فنول A گلیسرولات دی متاکریلات یکی از مواد پلاستیکی است که به طور گسترده در صنایع مختلف استفاده می شود. این ماده از ترکیب بیس فنول A، گلیسرولات دی متاکریلات و یک ماده افزودنی به نام تری متیل امین تشکیل شده است.

این پلاستیک بسیار محکم و مقاوم در برابر ضربه، حرارت و شیمیایی است و به طور گسترده در ساخت قطعات خودرو، قطعات الکترونیکی، دستگاه های پزشکی و محصولات خانگی مانند ظروف آشپزخانه و لوازم بهداشتی استفاده می شود.

بیس فنول A، یک ترکیب شیمیایی است که در فرآیند ساخت پلاستیک ها به عنوان یک ماده افزودنی استفاده می شود. این ترکیب به طور گسترده در ساخت پلاستیک های مقاوم در برابر حرارت و شیمیایی مانند لوازم خانگی، قطعات خودرو و لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می شود.

گلیسرولات دی متاکریلات، یک پلیمر آکریلیکی است که به طور گسترده در صنعت پلاستیک استفاده می شود. این پلیمر بسیار شفاف و مقاوم در برابر ضربه است و به طور گسترده در ساخت پلاستیک های شفاف و قطعات الکترونیکی استفاده می شود.

به طور کلی، بیس فنول A گلیسرولات دی متاکریلات یک پلاستیک بسیار محکم و مقاوم است که در صنایع مختلف استفاده می شود و به دلیل ویژگی های خود، در ساخت محصولاتی که نیاز به مقاومت بالا در برابر حرارت، شیمیایی و ضربه دارند، بسیار مفید است.بیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات

مشخصات بیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

494356

Sigma-Aldrich

Bisphenol A-glycerolat Dimethacrylatبیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات 

glycerol/phenol 1

Synonym(e):
2,2′-Bis[4-(3-methacrylate-2-hydroxypropyl)phenyl]propan, 2,2′-Bis[4-(3-Methacryloyloxy-2-hydroxypropyl)phenyl]propan, 2,2-Bis[p -(3-methacrylate-2-hydroxypropyl)phenyl]propan, 2,2-Bis[p -[2-hydroxy-3-(methacrylate)propoxy]phenyl]propan, Bisphenol-A-bis(2-hydroxy-3-Methacryloxypropyl)ether
Lineare Formel:
[H2C=C(CH3)CO2CH2CH(OH)CH2OC6H4-4-]2C(CH3)2
CAS-Nummer:1565-94-2
Molekulargewicht:512.59
MDL-Nummer:MFCD00191825
PubChem Substanz-ID:24872895
NACRES:NA.23

مشخصات فنی بیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات

 • ترکیب بندی
  گلیسرول/فنل، 1
 • سطح کیفیت
  200
 • ضریب شکست
  n20/D 1.552 (لیتر)
 • تراکم
  1161 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر)
 • دمای ذخیره سازی
  2-8 درجه سانتی گراد بیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات

کاربرد بیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات

بیس فنول A گلیسرولات دی متاکریلات یکی از پلاستیک‌های مهم است که به دلیل ویژگی‌های برجسته‌ای که دارد، در صنایع مختلف به کار می‌رود. برخی از کاربردهای این پلاستیک عبارتند از:

 1. قطعات خودرو: بیس فنول A گلیسرولات دی متاکریلات به دلیل مقاومت بالایی که در برابر ضربه و حرارت دارد، در ساخت قطعات خودرو مانند پنجره‌ها، سیستم‌های تهویه، و داخلی خودروها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 2. لوازم خانگی: این پلاستیک به دلیل مقاومت بالایی که در برابر حرارت و شیمیایی دارد، در ساخت لوازم خانگی مانند ظروف آشپزخانه، قاب‌های عکس و لوازم بهداشتی مانند دستمال کاغذی و نوار بسته‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 3. قطعات الکترونیکی: این پلاستیک به دلیل شفافیت بالایی که دارد، در ساخت قطعات الکترونیکی مانند پوشش‌های دوربین‌های دیجیتال و تلفن‌های همراه مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 4. محصولات پزشکی: بیس فنول A گلیسرولات دی متاکریلات به دلیل مقاومت بالایی که در برابر شیمیایی و حرارت دارد، در ساخت محصولات پزشکی مانند دستگاه‌های تزریق، وسایل حفاظتی و عینک‌های دید مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با توجه به ویژگی‌های برجسته‌ی این پلاستیک، می‌توان گفت که کاربردهای آن در صنایع مختلف به دلیل مقاومت بالایی که دارد، بسیار گسترده است.بیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات

بیس فنول A گلیسرولات دی متاکریلات در صنعت

 • استفاده از بیس فنول A گلیسرولات دی متاکریلات در صنعت دارای مزایای زیادی است، برخی از این مزایا عبارتند از:
 • مقاومت بالا در برابر ضربه: بیس فنول A گلیسرولات دی متاکریلات دارای مقاومت بالایی در برابر ضربه و خرد شدن است و به همین دلیل در ساخت قطعات خودرو، لوازم خانگی و قطعات الکترونیکی استفاده می‌شود.
 • مقاومت بالا در برابر حرارت: این پلاستیک مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد و در دماهای بالا قابل استفاده است که به دلیل این خاصیت، در ساخت قطعات خودرو، لوازم خانگی و محصولات پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • مقاومت بالا در برابر شیمیایی: بیس فنول A گلیسرولات دی متاکریلات دارای مقاومت بالایی در برابر مواد شیمیایی است و به همین دلیل در ساخت قطعات خودرو، محصولات پزشکی و لوازم بهداشتی استفاده می‌شود.
 • شفافیت: این پلاستیک دارای شفافیت بالایی است و به همین دلیل در ساخت قطعات الکترونیکی و محصولات بهداشتی مانند عینک‌های دید مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • قابلیت پردازش: بیس فنول A گلیسرولات دی متاکریلات قابلیت پردازش بالایی دارد و به راحتی قابل تزریق و فرم‌دهی است.
 • استحکام مکانیکی بالا: به دلیل استحکام مکانیکی بالایی که دارد، این پلاستیک در ساخت قطعاتی که نیاز به استحکام بالا دارند مانند قطعات خودرو و لوازم خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • با توجه به مزایای بیس فنول A گلیسرولات دی متاکریلات، استفاده از آن در صنایع مختلف، به دلیل مقاومت بالا و خواص فیزیکی و شیمیایی برجسته‌ای که دارد، بسیار مفید واقع می‌شود.

فنول A گلیسرول دی متاکریلات min 1

آیا بیس فنول A گلیسرولات دی متاکریلات در صنعت‌های دیگری هم استفاده می‌شود؟

 1. بیس فنول A گلیسرولات دی متاکریلات در صنایع مختلفی استفاده می‌شود، علاوه بر صنایعی که در پاسخ قبلی ذکر شد، در صنایع دیگر نیز به کار می‌رود. برخی از این صنایع عبارتند از:
 2. صنعت ساختمانی: بیس فنول A گلیسرولات دی متاکریلات در ساخت محصولاتی مانند پنجره‌ها، درب‌ها، پوشش‌های سقفی و دیواری، کف‌پوش‌ها و کابینت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 3. صنعت مواد غذایی: این پلاستیک در ساخت بطری‌ها، ظروف و بسته‌بندی‌های مواد غذایی مانند شیر، آب معدنی، مواد شیرین کننده و روغن مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 4. صنعت آرایشی و بهداشتی: بیس فنول A گلیسرولات دی متاکریلات در ساخت محصولاتی مانند بطری‌های اسپری، قطره‌ای، لوله‌های آرایشی و وسایل بهداشتی مانند دستمال کاغذی و بسته‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 5. صنعت بازیافت پلاستیک: بیس فنول A گلیسرولات دی متاکریلات به دلیل قابلیت بازیافت بالایی که دارد، در صنعت بازیافت پلاستیک نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 6. صنعت فضایی: این پلاستیک در ساخت قطعاتی که در محیط‌های سخت و تنش بالا و در محیط‌های فضایی مورد استفاده قرار می‌گیرند، مانند قطعات موتورهای موشک‌ها و قطعات فضایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 7. بنابراین، بیس فنول A گلیسرولات دی متاکریلات در صنایع گوناگونی از جمله صنایع ساختمانی، مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی، بازیافت پلاستیک و صنعت فضایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.بیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات

شرح کامل

 (BisGMA) یک مشتق پیشرفته از بیسفنول A (BPA) است. این یک متاکریلات اپوکسی معمولی است که به دلیل خواص زیر به طور گسترده به عنوان یک مونومر در بسیاری از کاربردها استفاده می شود:
حلقه فنیل مقاومت شیمیایی ایجاد می کند
پیوند اتر به انعطاف پذیری اجازه می دهد
گروه هیدروکسیل چسبندگی خوبی می دهد
متاکریلات سایت واکنش دهنده برای اتصال عرضی است.

به عنوان یک مونومر اتصال عرضی در تهیه ستون های یکپارچه یونی زویتر برای کروماتوگرافی مایع.
در تهیه چسب ضد باکتریایی دندان.

بسته بندی

100 میلی لیتر در بطری پلی

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروش بیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات سیگماآلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده بیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات سیگماآلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

بیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات

قیمت خرید بیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات سیگماآلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.خرید نیکوتین مرک کد820877

اطلاعات خرید بیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات سیگماآلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید بیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله محصولات مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.خرید نیکوتین خالص

قیمت – بیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات سیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش بیس فنول A گلیسرول دی متاکریلات سیگماآلدریچ می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم..نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت