ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

بنزوئیل پراکساید 801641 مرک

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

بنزوئیل پراکساید 801641 مرک

81 / 100

شیمی کهن نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما و مرک از جمله بنزوئیل پراکساید 801641 مرک را دارد.  بنزوئیل پراکسید = بنزوئیل پراکساید = بنزوئیل پرکساید = دی بنزوئیل پراکسید = دی بنزوئیل پرکساید.

شرکت شیمی کهن یکی از نمایندگی فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله بنزوئیل پراکساید 801641 مرک با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید بنزوئیل پراکساید 801641 مرک می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck، سیگماآلدریچ sigmaaldrich و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

بنزوئیل پراکساید 801641 مرک

بنزوئیل پراکساید 801641 مرک (Benzoyl Peroxide) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان عامل اکسید کننده و آنتی باکتریال در محصولات پوستی مانند کرم های ضد آکنه و لوسیون های پاک کننده استفاده می شود.

شماره کاتالوگ مرک برای بنزوئیل پراکساید 801641 است. این ماده به صورت پودر سفید براق در دمای اتاق قابل حل در اتانول و دیگر حلال‌های آلی است.

بنزوئیل پراکساید به عنوان یک عامل اکسید کننده قوی عمل می کند و می تواند به شکل مستقیم یا غیر مستقیم با باکتری ها و بافت چربی پوست برخورد کند و آن‌ها را نابود کند. همچنین این ماده می تواند به عنوان یک عامل ضد التهابی درمانی استفاده شود و با کاهش التهاب پوست و جلوگیری از شکل گیری جوش های جدید، به درمان آکنه کمک می کند.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

مشخصات بنزوئیل پراکساید 801641 مرک

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

Benzoyl peroxide = Dibenzoyl peroxide

 • کد: 801641
 • اسم ماده: بنزوئیک پراکسید (همراه با %25 درصد آب)

  بنزوئیل پراکساید 801641 مرک

  بنزوئیل پراکساید 801641 مرک

 • فرمول شيميايي: C₁₄H₁₀O₄
 • جرم مولی: 242.23 گرم بر مول
 • دماي ذوب: 100 الی 105 درجه سانتيگراد
 • دمای جوش: – درجه سانتيگراد
 • غلظت: 1.33 g/cm3 در دمای 25 درجه سانتیگراد
 • مقدار: در ظرف هاي پلاستیکی 10، 100، 250 گرمی و 1 کیلیویی
 • حلالیت: 0.35 گرم بر لیتر
 • شکل ظاهري: کریستالی سفید رنگ
 • دماي نگهداري: 15 تا 25 درجه سانتيگراد
 • کاربرد: جهت سنتز
 • خطرات: GHS09، GHS07، GHS02

ویژگی بنزوئیل پراکسید مرک

بنزوئیل پراکسید برای اولین بار توسط لیبیگ در سال 1858 تهیه و توصیف شد. این اولین پراکسید آلی بود که به عمد تهیه شد. بنزوئیل پراکسید یک ترکیب شیمیایی (به طور خاص، یک پراکسید آلی) با فرمول شیمیایی C₁₄H₁₀O₄ است که اغلب به صورت اختصار 2(BzO) شناخته می شود. از نظر ساختار، این مولکول را می توان به عنوان دو گروه بنزوئیل (C6H5 − C (= O) – ، Bz) توصیف کرد که توسط یک پراکسید (−O − O−) متصل شده اند.

این ماده یک جامد دانه ای سفید با بوی ضعیف بنزآلدئید است که در آب کم محلول است اما در استون، اتانول و بسیاری دیگر از حلال های آلی محلول است. همچنین یک اکسیدکننده است که اصولاً در تولید پلیمرها استفاده می شود. در زمینه های تخصصی، ممکن است به اختصار BPO نامیده شود.

پراکساید 801641 مرک

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

کاربرد بنزوئیل پراکساید 801641 مرک

بنزوئیل پراکسید یک داروی موضعی و ماده شیمیایی صنعتی است که به عنوان ضد عفونی کننده، آنتی بیوتیک و سفید کننده استفاده می شود.

شیمی کهن  آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد مرک آلمان و با مناسب ترین قیمت به مشتریان می باشد. این شرکت نمایندگی سیگماآلدریچ در تهران را دارد که  شما می توانید  هر ماده شیمیایی دیگر  را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت تهیه کنید.بنزوئیل پراکساید 801641 مرک

چگونه باید بنزوئیل پراکساید را برای درمان آکنه استفاده کنم؟

استفاده از بنزوئیل پراکساید برای درمان آکنه بستگی به نوع و شدت آکنه شما دارد. اما در کل، معمولاً روش استفاده از بنزوئیل پراکساید برای درمان آکنه به صورت زیر است:

 • شستشوی صورت: قبل از استفاده از بنزوئیل پراکساید، باید صورت خود را با آب و صابون ملایم شستشو دهید و خشک کنید.
 • استفاده از بنزوئیل پراکساید: بنزوئیل پراکساید به صورت ژل، کرم یا لوسیون در دسترس است. برای استفاده، مقدار کمی از محصول را روی قسمت‌های مبتلا به آکنه بمالید و به آرامی آن را به سمت پوست پخش کنید. این کار را دو بار در روز (صبح و شب) انجام دهید.
 • استفاده از مرطوب کننده: بنزوئیل پراکساید می تواند پوست را خشک کند، بنابراین برای جلوگیری از خشکی و ترشح چربی بیش‌ازحد پوست، می‌توانید از یک مرطوب کننده پوست استفاده کنید.
 • مهم است که در هنگام استفاده از بنزوئیل پراکساید، محصولات دیگری که شامل اسید سالیسیلیک، رتینوئیدها و یا حتی حاوی الکل هستند، استفاده نکنید. همچنین در صورت بروز حساسیت، خارش، قرمزی و یا تحریک پوست، باید استفاده از بنزوئیل پراکساید را متوقف کنید و به پزشک خود مراجعه کنید.بنزوئیل پراکساید 801641 مرک

کاربرد پزشکی بنزوئیل پراکساید 801641 مرک

از بنزوئیک پراکسید به عنوان سفید کننده دندان در دندانپزشکی استفاده می شود. همچنین به عنوان دارو و ضد عفونی کننده آب نیز کاربرد دارد. به عنوان یک دارو، از این ماده بیشتر برای درمان آکنه استفاده می شود، چه به تنهایی و چه در ترکیب با سایر روش های درمانی. برخی از نسخه ها با آنتی بیوتیک هایی مانند کلیندامایسین مخلوط می شوند.

پراکسید بنزوئیل همچنین برای سفید کردن آرد، مو و منسوجات استفاده می شود، همچنین در صنایع پلاستیک از این ماده استفاده می شود.بنزوئیل پراکساید 801641 مرک
این ماده برای درمان ضایعات آکنه موثر است. مقاومت آنتی بیوتیکی ایجاد نمی کند. ممکن است با اسید سالیسیلیک، گوگرد، اریترومایسین یا کلیندامایسین (آنتی بیوتیک) یا آداپالن (یک رتینوئید مصنوعی) ترکیب شود. به نظر می رسد محصولات ترکیبی مانند بنزوئیل پراکسید / کلیندامایسین و بنزوئیل پراکسید / سالیسیلیک اسید برای درمان ضایعات آکنه کمی موثرتر از بنزوئیل پراکسید هستند.بنزوئیل پراکساید 801641 مرک

کاربرد غیرپزشکی

بنزوئیل پراکسید یکی از مهمترین پراکسیدهای آلی از نظر کاربرد و مقیاس تولید آن است. این ماده اغلب به عنوان یک اکسیدان مناسب در شیمی آلی استفاده می شود. مانند اکثر پراکسیدها، این یک ماده سفید کننده قوی است. این ماده برای سفید کردن آرد، چربی ها، روغن ها، موم ها و پنیرها و همچنین به عنوان پاک کننده لکه استفاده شده است.
اين محصول از برند مرک به دليل کيفيت خوب نسبت به ساير برندهاي معتبر دنيا مي تواند نياز بسياري از آزمايشگاه، مراکز تحقيقاتي و دانشجويان را برطرف کند. جهت قیمت فروش مواد شیمیایی می توانید با همکاران فروش ما در نمایندگی مواد شیمیایی تماس حاصل بفرمائید.بنزوئیل پراکساید 801641 مرک

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش بنزوئیل پراکساید 801641 مرک می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت