ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

بنزوئیک اسید کد 102401

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

بنزوئیک اسید کد 102401

86 / 100

جهت خرید بنزوئیک اسید، می‌توانید به فروشندگان مواد شیمیایی معتبر و دارای مجوزهای لازم مراجعه کنید. همچنین، امکان خرید این ماده از طریق وب سایت این مجموعه نیز وجود دارد. قبل از خرید، حتماً از اعتبار و مجوزهای فروشنده مطلع شوید و مطمئن شوید که محصول مورد نظر شما با استانداردها و مشخصات فنی مورد نظرتان مطابقت دارد.

همچنین، در اختیار داشتن اطلاعات لازم در مورد نحوه ذخیره‌سازی و استفاده از بنزوئیک اسید بسیار حیاتی است تا به بهترین نحو از این ترکیب شیمیایی استفاده کنید و از ایمنی خود اطمینان حاصل کنید.

بنزوئیک اسید کد 102401 یکی از ترکیبات شیمیایی مهم و پرکاربرد در صنایع مختلف می‌باشد. این ترکیب شیمیایی در زمینه‌های مختلفی از جمله داروسازی، شیمی دارویی، صنایع غذایی، و صنایع شیمیایی به کار می‌رود. در این مقاله، ما به معرفی ماده بنزوئیک اسید، مشخصات فیزیکوشیمیایی آن، خواص و مزایای این ترکیب شیمیایی، و کاربردهای گوناگون آن در صنایع مختلف می‌پردازیم.

تعریف بنزوئیک اسید

بنزوئیک اسید چیست؟ بنزوئیک اسید یک ترکیب شیمیایی است که به صورت شیمیایی با فرمول C7H6O2 نمایش داده می‌شود. این ترکیب شیمیایی به صورت یک اسید آلی وارد عرضه می‌شود و از یک حلقه بنزن با یک گروه کربوکسیل (COOH) در موقعیت متصل به حلقه تشکیل شده است. این اسید به عنوان یک ترکیب بلوری با رایحه تیز و مزه‌ی ترش شناخته می‌شود.خرید بنزوئیک اسید

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

مشخصات بنزوئیک اسید کد 102401

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.خرید بنزوئیک اسید

1.02401

Supelco

Benzoic acid

volumetric standard, secondary reference material for alkalimetry, traceable to NIST Standard Reference Material (SRM) Certipur® Reag. Ph Eur, Reag. USP
Synonym(s): Benzoic acid, Phenylformic acid, Benzene carboxylic acid
Empirical Formula (Hill Notation): C7H6O2
CAS Number:65-85-0
Molecular Weight:122.12
EC Index Number:200-618-2

بنزوئیک اسید کد 102401

 • کد: 1.02401
 • نام ماده: اسید بنزوئیک
 • استاندارد حجمی، ماده مرجع ثانویه برای قلیایی سنجی، قابل ردیابی به NIST Standard Reference Material (SRM)
 • Certipur® Reag. Ph Eur، Reag. USP
 • مترادف (ها): بنزوئیک اسید، فنیل فرمیک اسید، بنزن کربوکسیلیک اسید
 • فرمول تجربی (Hill Notation): C7H6O2
 • شماره CAS:65-85-0
 • وزن مولکولی: 122.12
 • شماره شاخص EC: 200-618-2

مشخصات فیزیکوشیمیایی ز

جرم مولی: 122.12 گرم بر مول
چگالی: حدوداً 1.27 گرم بر سانتی‌متر مکعب
نقطه ذوب: 122-123 درجه سلسیوس
نقطه جوش: 250-251 درجه سلسیوس
حلالیت: بنزوئیک اسید در آب قابل حل است و در اکثر حلال‌های آلی نیز حلالیت دارد.خرید بنزوئیک اسید

خواص 

 • آژانس
  ISO 17025
  reag Ph. Eur.
  reag USP
 • سطح کیفیت:300
 • فشار بخار:0.001 hPa (20 درجه سانتیگراد)
 • فرم:جامد
 • دمای خود اشتعال:570 درجه سانتی گراد
 • قدرت
  1700 میلی گرم بر کیلوگرم LD50 خوراکی (موش)
  >5000 mg/kg LD50، پوست (خرگوش)
 • تکنیک):تیتراژ: مناسب
 • pH:2.5-3.5 (20 درجه سانتیگراد در H2O، محلول اشباع)
 • bp:249 درجه سانتیگراد / 1013 hPa
 • mp:121-123 درجه سانتیگراد

بنزوئیک اسید کد 102401

خواص متعدد بنزوئیک اسید 

بنزوئیک اسید خواص متعددی دارد که آن را به یک ترکیب شیمیایی مهم و مورد استفاده در صنایع مختلف تبدیل کرده است. برخی از این خواص عبارتند از:خرید بنزوئیک اسید

 1. خواص ضد باکتریایی: این ماده به عنوان یک ماده ضد باکتریایی و ضد میکروبی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این خصوصیت از آن به عنوان یک مواد حافظه طبیعی در صنایع غذایی و داروسازی استفاده می‌شود.
 2. خواص آنتی‌اکسیدانی: این محصول شیمیایی از خواص آنتی‌اکسیدانی برخوردار است که در حفاظت از مواد غذایی در برابر فرسایش و فساد مفید است.
 3. خواص اصلاح‌کننده طعم و بو: این ترکیب شیمیایی به عنوان یک ماده اصلاح‌کننده طعم و بو در صنایع غذایی استفاده می‌شود. آن را می‌توان به عنوان یک ماده افزودنی در مواد غذایی مختلف مانند نوشیدنی‌ها، مرغ، گوشت، و سس‌ها استفاده کرد.
 4. خواص ضد قارچی: این ماده به عنوان یک ماده ضد قارچی در صنایع مختلف از جمله صنایع چوب و رزین مصنوعی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزایا و کاربردهای

بنزوئیک اسید به دلیل خواص و خصوصیت‌های متعددی که دارد، در صنایع مختلف به عنوان یک ماده افزودنی و مواد اولیه مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از مزایا و کاربردهای مهم بنزوئیک اسید به شرح زیر است:خرید بنزوئیک اسید

 • کاربرد در صنایع غذایی: این ماده به عنوان یک ماده افزودنی در تولید مواد غذایی مختلف از جمله نان، پخت و پز، نوشیدنی‌ها، و محصولات لبنی استفاده می‌شود. این ترکیب بهبود دهنده طعم و بوی مواد غذایی است و همچنین به عنوان ماده حافظه کننده و ضد باکتریایی در محصولات غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • کاربرد در داروسازی: در تولید داروها و ترکیبات دارویی به عنوان یک ماده اصلاح‌کننده طعم و بو، حافظه کننده، و ضد باکتریایی استفاده می‌شود.
 • کاربرد در صنایع شیمیایی: این ترکیب در صنایع شیمیایی به عنوان ماده اصلاح‌کننده و حافظه کننده در تولید مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • کاربرد در صنایع چوب و رزین مصنوعی: این ماده شیمیایی به عنوان یک ماده ضد قارچی و حفاظت‌کننده در صنایع چوب و رزین مصنوعی استفاده می‌شود تا محصولات چوبی و رزینی را از تجزیه و ترکیب در برابر عوامل محیطی حفاظت کند.
نتیجه‌گیری:

بنزوئیک اسید یک ترکیب شیمیایی با خواص و مزایای متعدد در صنایع مختلف استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان یک ماده افزودنی، ضد باکتریایی، آنتی‌اکسیدانی، و اصلاح‌کننده طعم و بو در صنایع غذایی، داروسازی، صنایع شیمیایی، و صنایع چوب و رزین مصنوعی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به علت اهمیت و کاربردهای گوناگون این ماده، این ترکیب به عنوان یکی از ترکیبات کلیدی در صنایع مختلف شناخته می‌شود و نقش مهمی در بهبود کیفیت محصولات و حفظ سلامتی عمومی انسان‌ها دارد.

بنزوئیک اسید کد 102401

خرید بنزوئیک اسید کد 102401

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید بنزوئیک اسید کد 102401 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت  فروش بنزوئیک اسید کد 102401

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش بنزوئیک اسید کد 102401 می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت