ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

آنتی بیوتیک G418

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

آنتی بیوتیک G418

84 / 100

آنتی بیوتیک G418  را از شرکت شیمی کهن که نمایندگی سیگماآلدریچ در تهران می باشد تهیه کنید. این ماده یکی از ماده های آزمایشگاهی پر فروش سیگما آلدریچ میباشد. این ماده  از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارده شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های واردکننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد

آنتی بیوتیک G418

آنتی بیوتیک G418 یک ماده آنتی بیوتیکی است که در بسیاری از آزمایشگاه‌ها و صنایع بیوتکنولوژی و ژنتیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده با نام ژنتامایسین سولفات نیز شناخته می‌شود و به عنوان یک شاخه از آمینوگلیکوزیدهای استرپتومایسینی در دسته آنتی بیوتیک‌های کاتالوگ دار سیگما آلدریچ قرار دارد.

آنتی بیوتیک G418 در محیط کشت سلولی و ژنتیک مورد استفاده قرار می‌گیرد و به عنوان یک عامل انتخابی برای ژنتیک مهندسی و گزینش سلول‌های با ژن‌های خاص استفاده می‌شود. این ماده با اتصال به ریبوزوم سلول، باعث مهار سنتز پروتئین در سلول می‌شود و در نتیجه تنها سلول‌هایی که برای مقاومت در برابر این ماده ژنتیکی تغییر کرده‌اند، قادر به رشد و بقا خواهند بود.

با توجه به ویژگی‌های خاص آن، آنتی بیوتیک G418 در ژنتیک مهندسی، تولید پروتئین‌های ویژه، تحقیقات سلولی و ژنتیکی، تولید سلول‌های تراریخته و تحقیقات بر روی ماهیچه‌های قلبی و عضلات اسکلتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، این ماده در تحقیقات برای شناسایی ژن‌های مقاومت در برابر آنتی بیوتیک‌های دیگر نیز استفاده می‌شود.

مشخصات آنتی بیوتیک G418

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

توضیحات کلی
ساختار شیمیایی: آمینوگلیکوزید
این محصول در دمای 2 تا 8 درجه سانتی گراد به مدت سه سال پایدار است. محلول های آبی که در دمای 20- تا 70- درجه سانتیگراد منجمد نگهداری می شوند باید تقریباً شش ماه پایدار باشند. پودر G418 با غلظت 100 میلی گرم در میلی لیتر در آب محلول است

G5013آنتی بیوتیک G418-min

Sigma-Aldrich

G 418 disulfate salt

potency: ≥720 μg per mg (dried basis)

Synonym(s):Antibiotic G418
Empirical Formula (Hill Notation):C20H40N4O10 · 2H2SO4
CAS Number:108321-42-2
Molecular Weight:692.71
MDL number:MFCD00058314
PubChem Substance ID:24895193

بسته بندی

100، 250 میلی گرم در بطری شیشه ای
1، 5 گرم در بطری شیشه ای

مشخصات فنی آنتی بیوتیک G418

 • فرم:پودر
 • سطح کیفیت:200
 • قدرت:≥720 میکروگرم در هر میلی گرم (بر اساس خشک)
 • رنگ:سفید تا مایل به سفید
 • انحلال پذیری:H2O: 100 میلی گرم در میلی لیتر
 • طیف فعالیت آنتی بیوتیکی:باکتری های گرم منفی
 • حالت عمل:سنتز پروتئین | دخالت می کند
 • دمای ذخیره سازی:2-8 درجه سانتی گراد

آنتی بیوتیک G418-min

مشخصات فنی آنتی بیوتیک G418 به شرح زیر است:

– نام شیمیایی: ژنتامایسین سولفات
– فرمول شیمیایی: C20H40N4O10S
– وزن مولکولی: 692.68 g/mol
– نام تجاری: G418، Geneticin
– شکل فیزیکی: پودر سفید
– ذوب‌نقطه: 215-225 درجه سانتیگراد
– ذخیره‌سازی: در دمای 2-8 درجه سانتیگراد و در محیط خشک و تاریک نگهداری می‌شود.
– روش‌های آزمایشگاهی: آنتی بیوتیک G418 در محیط کشت سلولی و ژنتیک برای انتخاب سلول‌های تراریخته با ژن‌های مقاومت در برابر این ماده و همچنین برای تولید پروتئین‌های ویژه، تحقیقات سلولی و ژنتیکی، تولید سلول‌های تراریخته و تحقیقات بر روی ماهیچه‌های قلبی و عضلات اسکلتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خطرات آنتی بیوتیک G418

خطرات: آنتی بیوتیک G418 به علت خواص سمی خود، در صورت استفاده نادرست و یا با دوز بالا ممکن است به سلول‌های سالم آسیب بزند. همچنین، این ماده برای افراد حساس به آنتی بیوتیک‌های استرپتومایسینی ممنوع است. در صورت بروز علائم حساسیت، به محض مشاهده، باید استفاده از این ماده متوقف شود.

چگونه می‌توان از آنتی بیوتیک G418 در تحقیقات سلولی استفاده کرد؟

استفاده از آنتی بیوتیک G418 در تحقیقات سلولی به منظور انتخاب سلول‌های تراریخته یا سلول‌هایی که با ژنتیک مهندسی تغییر داده شده‌اند، انجام می‌شود. برای استفاده از این آنتی بیوتیک، می‌توان به شرح زیر عمل کرد:

آماده سازی محیط کشت: محیط کشت سلولی حاوی آنتی بیوتیک G418 تهیه می‌شود. این محیط معمولا شامل ماده G418 به تراکم و غلظت خاصی است که برای آزمایش‌های مختلف ممکن است متفاوت باشد.

تزریق ژن: ژن مورد نظر در سلول‌های مورد نظر تزریق می‌شود. برای تزریق ژن می‌توان از روش‌های مختلفی مانند الکتروپوریشن، لیپوفکشن، نانوذرات ویروسی و غیره استفاده کرد.

رشد سلول‌ها: سلول‌هایی که ژن مورد نظر را دریافت کرده‌اند، در محیط کشت حاوی آنتی بیوتیک G418 کشت می‌شوند. در این محیط تنها سلول‌هایی که برای مقاومت در برابر این آنتی بیوتیک ژنتیکی تغییر کرده‌اند، قادر به رشد و بقا خواهند بود.

انتخاب سلول‌های تراریخته: پس از گذشت زمانی مشخص، سلول‌هایی که برای مقاومت در برابر آنتی بیوتیک G418 تغییر کرده‌اند، با روش‌های مختلفی مانند تعداد گرفتن سلول‌ها، فلوسیتومتری یا روش‌های دیگر شناسایی و جداسازی می‌شوند.

استفاده از آنتی بیوتیک G418 در تحقیقات سلولی، به عنوان یک ابزار کارآمد و موثر در ژنتیک مهندسی و تولید سلول‌های تراریخته شناخته شده است. با این حال، برای استفاده از این آنتی بیوتیک، با دانش فنی و دانش ساختار شیمیایی ماده، به علاوه رعایت شرایط تمیزی و بهداشتی در هنگام استفاده از آنتی بیوتیک، باید آشنا باشید.

آنتی بیوتیک G418-min

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروش آنتی بیوتیک G418 سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده آنتی بیوتیک G418 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت خرید آنتی بیوتیک G418

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.خرید نیکوتین مرک کد820877

آنتی بیوتیک G418-min

اطلاعات خرید آنتی بیوتیک G418 سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید آنتی بیوتیک G418 می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله محصولات مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.خرید نیکوتین خالص

قیمت – آنتی بیوتیک G418 سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش آنتی بیوتیک G418 سیگما آلدریچ می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم..نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت