ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

آلیل دی سولفید

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

آلیل دی سولفید

91 / 100

آلیل دی سولفید را می توانید از شرکت شیمی کهن که نمایندگی سیگماآلدریچ در تهران می باشد تهیه کنید. این ماده یکی از ماده های آزمایشگاهی پر فروش سیگما آلدریچ میباشد. این ماده  از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارده شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های واردکننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

آلیل دی سولفید

آلیل دی سولفید یک ترکیب شیمیایی است که شامل دو اتم گوگرد و یک اتم کربن است. فرمول شیمیایی آن C3H6S2 است. این ترکیب به صورت مایع بی رنگ با بوی نامطبوع و نفوذ کننده در دمای اتاق است. آلیل دی سولفید در صنایع شیمیایی به‌عنوان یک ماده میانجی برای تولید رنگ‌ها، روانکارها و سایر مواد شیمیایی استفاده می‌شود. همچنین، این ترکیب در برخی موارد به عنوان عامل ضد عفونی کننده و نگهدارنده غذا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

مشخصات آلیل دی سولفید

317691

Sigma-Aldrich

Diallyldisulfid

technical grade, 80%

Synonym(e):Diallyl disulfide
Lineare Formel:CH2=CHCH2SSCH2CH=CH2آلیل دی سولفید
CAS-Nummer:2179-57-9
Molekulargewicht:146.27
Beilstein:1699241
EC-Nummer:218-548-6
MDL-Nummer:MFCD00008656
PubChem Substanz-ID:24859096
NACRES:NA.22

مشخصات فنی  آلیل دی سولفید

 • Qualität
 • technical grade
  Qualitätsniveau
 • 100
  Dampfdichte
 • >5 (vs air)
  Dampfdruck
 • 1 mmHg ( 20 °C)
  Assay
 • 80%
  Form
 • liquid
  Brechungsindex
 • n20/D 1.541 (lit.)
  bp
 • 180-195 °C (lit.)
  Dichte
 • 1.008 g/mL at 25 °C (lit.)
  Lagertemp.
 • 2-8°C

بسته بندی

25، 100 گرم در بطری شیشه ای

آلیل دی سولفید

بیوشیمی./فیزیول

ترکیب ارگانوسلفور که به طور طبیعی در سیر یافت می شود. به بوی تند سیر له شده کمک می کند. عامل ضد سرطان است و ممکن است در برابر بیماری های قلبی عروقی محافظت کند. سونستیگه هینوایز بقیه آلیل سولفیدها

در چه صنایعی از آلیل دی سولفید استفاده می‌شود؟

آلیل دی سولفید در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در صنایع رنگ‌سازی، آلیل دی سولفید به عنوان ماده فعال در تولید رنگ‌های سبز و زرد استفاده می‌شود. همچنین در تولید لاستیک‌ها، آلیل دی سولفید به عنوان عامل جمع‌شونده مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صنایع رزین‌سازی و شیشه‌سازی نیز از آلیل دی سولفید به عنوان ماده فعال در ترکیب رزین‌ها و شیشه‌های مقاوم در برابر حرارت استفاده می‌شود. همچنین، در صنایع غذایی، آلیل دی سولفید به عنوان عامل ضد عفونی‌کننده و نگهدارنده غذا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آیا آلیل دی سولفید در صنعت داروسازی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

بله، آلیل دی سولفید در صنعت داروسازی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک ماده فعال در تولید برخی داروهای ضد باکتری، ضد قارچ و ضد ویروسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای مثال، آلیل دی سولفید در تولید برخی از داروهای ضد قارچ مثل کلوتریمازول و میکونازول استفاده می‌شود. همچنین، در تولید برخی از داروهای ضد سرطان نیز از آلیل دی سولفید استفاده می‌شود. با توجه به خواص ضد باکتری و ضد قارچ آلیل دی سولفید، این ترکیب به عنوان یک ماده ضدعفونی‌کننده در برخی از محصولات دارویی و کاشی‌های آنتی باکتریال نیز استفاده می‌شود.

تاثیر دی‏‌آلیل سولفید و دی‌‏آلیل دی‌‏سولفید

دی‏‌آلیل سولفید (DAS) و دی‌‏آلیل دی‌‏سولفید (DADS) دو ترکیب شیمیایی هستند که در سیر، پیاز و سایر گیاهان خانواده لیله‌ای وجود دارند. این ترکیبات از نظر ساختار شیمیایی شبیه به آلیل دی‌‏سولفید هستند که در پیاز و سیر یافت می‌شود. بررسی‌های صورت گرفته نشان داده است که این ترکیبات دارای خواص ضد سرطانی، ضد التهابی، ضد اکسیدانی و ضد باکتریایی هستند.

به عنوان مثال، بررسی‌ها نشان داده است که DAS و DADS دارای خواص ضد سرطانی هستند و می‌توانند در پیشگیری از برخی از نوع‌های سرطان مؤثر باشند. همچنین، این ترکیبات دارای خواص ضد التهابی و ضد اکسیدانی هستند و می‌توانند در کاهش التهاب و پیشگیری از ایجاد آسیب‌های اکسیداتیو در بدن مؤثر باشند.

علاوه بر این، DAS و DADS دارای خواص ضد باکتریایی نیز هستند و می‌توانند در کنترل رشد باکتری‌های مختلف مؤثر باشند. به عنوان مثال، برخی بررسی‌ها نشان داده است که این ترکیبات می‌توانند در کنترل رشد باکتری‌هایی که باعث عفونت‌های دستگاه تنفسی می‌شوند، مؤثر باشند.

به طور کلی، مطالعات بیشتری در زمینه تاثیر DAS و DADS بر روی سلامت بدن انجام شده و این ترکیبات به عنوان یکی از مواد طبیعی مؤثر در پیشگیری از بیماری‌ها شناخته شده‌اند. با این حال، باید توجه داشت که مصرف این ترکیبات در موارد خاصی مانند بیماری‌های خاص یا در مقادیر بیش از حد ممکن است بهداشت بدن را تهدید کند و باید با توجه به مشورت پزشکی مصرف شوند.

کاربرد دی‏‌آلیل سولفید

دی‏‌آلیل سولفید (DAS) یک ترکیب شیمیایی است که در سیر، پیاز و سایر گیاهان خانواده لیله‌ای یافت می‌شود. این ترکیب دارای خواص ضد التهابی، ضد باکتریایی و ضد سرطانی است و به همین دلیل در بسیاری از محصولات غذایی و تکمیلی به عنوان یک ماده طبیعی مؤثر استفاده می‌شود.

در زمینه سلامت دهان، DAS به عنوان یک ماده ضدباکتریایی موثر استفاده می‌شود. مصرف سیر به عنوان یک منبع غنی از DAS، می‌تواند به کاهش تولید بوی بد دهان، کاهش التهاب لثه و کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های دندانی کمک کند.

همچنین، DAS به عنوان یک ماده ضد سرطانی شناخته شده است. برخی تحقیقات نشان داده‌اند که DAS می‌تواند در کاهش خطر ابتلا به برخی از نوع‌های سرطان، از جمله سرطان پروستات، سرطان سینه و سرطان کبد مؤثر باشد.

همچنین، DAS به عنوان یک ماده ضد التهابی مؤثر استفاده می‌شود. برخی از تحقیقات نشان داده‌اند که مصرف DAS می‌تواند در کاهش التهاب در برخی از بیماری‌های مزمن مانند آرتریت روماتوئید و تبخالی مفاصل مؤثر باشد.

در کل، DAS به عنوان یک ماده طبیعی مؤثر در پیشگیری و درمان برخی از بیماری‌ها شناخته شده است و در بسیاری از محصولات غذایی و تکمیلی موجود است. با این حال، باید توجه داشت که مصرف سیر در مقادیر بیش از حد ممکن است بهداشت بدن را تهدید کند و باید با توجه به مشورت پزشکی مصرف شود.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

بیشتر بخوانید: اسید پیروویک

خرید و فروش آلیل دی سولفید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده آلیل دی سولفید سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت خرید آلیل دی سولفید سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.خرید نیکوتین مرک کد820877

اطلاعات خرید آلیل دی سولفید سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید آلیل دی سولفید می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله محصولات مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.خرید نیکوتین خالص

قیمت –  آلیل دی سولفید

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش آلیل دی سولفید می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت