ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

A10 اسپکترو ملت کد 110783 مرک آلمان

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

A10 اسپکترو ملت کد 110783 مرک آلمان

84 / 100

شرکت شیمی کهن یکی از نمایندگی فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله A10 اسپکترو ملت کد 110783 مرک آلمان با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید A10 اسپکتروملت می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیای مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

A10 اسپکترو ملت کد 110783 مرک آلمان

A10 اسپکترومتر ملت کد 110783 یک دستگاه آنالیزور اسپکتروفتومتری است که توسط شرکت Merck KGaA آلمان تولید می‌شود. این دستگاه برای تجزیه و تحلیل ساختار مولکولی ترکیبات شیمیایی از جمله ترکیبات آلی، فلزات، ترکیبات غیرآلی و… استفاده می‌شود.

A10 اسپکترومتر ملت دارای قابلیت‌های متعددی مانند اسکن UV-Vis، اسکن فلورسانس، تعیین شدت نور و مشخصه‌یابی طول موج می‌باشد. این دستگاه با استفاده از منابع نوری مختلف مانند لامپ‌های دیودی، مادون قرمز، UV و هالوژن، قادر به تجزیه و تحلیل نمونه‌های مختلف با دقت بالا است.

A10 اسپکترومتر ملت با توجه به دقت بالای آن در تجزیه و تحلیل نمونه‌ها، در زمینه‌های مختلفی از جمله شیمی، فیزیک، صنایع دارویی و غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، این دستگاه در تحقیقات علمی و پژوهشی نیز کاربرد دارد و به عنوان یک ابزار تجزیه و تحلیل مولکولی بسیار مهم و حیاتی محسوب می‌شود.

برای استفاده از این دستگاه، تجهیزات و ملزومات مربوطه باید به همراه باشد و باید دستورالعمل‌های مربوط به عملکرد و نگهداری آن رعایت شود. همچنین، قبل از هرگونه استفاده از این دستگاه، دستورالعمل‌های ایمنی و بهداشتی مربوطه باید به دقت مطالعه شود و از تجهیزات محافظ مانند عینک و دستکش استفاده شود.

خصوصیات A10 اسپکترو ملت کد 110783 مرک آلمان

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

1.10783
A10 اسپکترو ملت کد 110783 مرک آلمان---minSupelco

Spectromelt® A 10

(di-lithium tetraborate)

Empirical Formula (Hill Notation):B4Li2O7
CAS Number:12007-60-2
Molecular Weight:169.12
MDL number:MFCD00011083
EC Index Number:234-514-3

خصوصیات فیزیکوشیمیایی  A10 اسپکترو ملت کد 110783 مرک آلمان

شیمی کهن  آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد مرک آلمان و با مناسب ترین قیمت به مشتریان می باشد. این شرکت نمایندگی سیگماآلدریچ در تهران را دارد که  شما می توانید  هر ماده شیمیایی دیگر  را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت تهیه کنید.

 • A10 اسپکترومتر ملت با کد 110783 یک دستگاه آنالیزور اسپکتروفتومتری است که برای تجزیه و تحلیل ساختار مولکولی ترکیبات شیمیایی از جمله ترکیبات آلی، فلزات، ترکیبات غیرآلی و… استفاده می‌شود. برخی از خصوصیات این دستگاه عبارتند از:A10 اسپکترو ملت کد 110783 مرک آلمان1- دارای قابلیت‌های متعددی مانند اسکن UV-Vis، اسکن فلورسانس، تعیین شدت نور و مشخصه‌یابی طول موج است.2- دارای منابع نوری مختلف مانند لامپ‌های دیودی، مادون قرمز، UV و هالوژن است.

  3- قابلیت تجزیه و تحلیل نمونه‌های مختلف با دقت بالا.

  4- دارای نرم‌افزارهای کمکی برای تحلیل داده‌های حاصل از تجزیه و تحلیل نمونه‌ها.

  5- قابلیت اتصال به کامپیوتر و چاپگر جهت نمایش و چاپ نتایج تجزیه و تحلیل.

  6- قابلیت کار با نمونه‌های مایع، جامد و گازی.

  7- قابلیت تنظیم شدت نور، طول موج و سرعت اسکن برای تجزیه و تحلیل دقیق تر نمونه‌ها.

  8- دقت بالای این دستگاه در تجزیه و تحلیل نمونه‌ها که به دلیل استفاده از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از تکنیک‌های پیشرفته در تجهیزات دستگاه به وجود آمده است.

  9- قابلیت استفاده در زمینه‌های مختلفی از جمله شیمی، فیزیک، صنایع دارویی و غذایی، تحقیقات علمی و پژوهشی.

  در کل، A10 اسپکترومتر ملت با کد 110783 یک دستگاه بسیار قدرتمند و حیاتی برای تحلیل و تجزیه نمونه‌های شیمیایی است که با توجه به خصوصیات فوق، در بسیاری از صنایع و زمینه‌های تحقیقاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

A14 اسپکتروملت 111724 مرک آلمان

کاربرد  A10 اسپکترو ملت کد 110783 مرک آلمان

A10 اسپکترومتر ملت با کد 110783 یک دستگاه آنالیزور اسپکتروفتومتری است که برای تجزیه و تحلیل ساختار مولکولی ترکیبات شیمیایی از جمله ترکیبات آلی، فلزات، ترکیبات غیرآلی و… استفاده می‌شود. برخی از کاربردهای این دستگاه عبارتند از:A10 اسپکترو ملت کد 110783 مرک آلمان

1در صنایع داروسازی: این دستگاه برای تحلیل و شناسایی ساختار مولکولی ترکیبات شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تحلیلات شامل تحلیل دارویی، شناسایی ترکیبات آلی و غیرآلی موجود در داروها و تعیین غلظت دارو در نمونه‌های مختلف می‌شود.

2- در صنایع غذایی: این دستگاه برای تحلیل و شناسایی مواد مغذی و ترکیبات شیمیایی موجود در مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تحلیلات شامل تعیین میزان و نوع مواد نگهدارنده، رنگ‌دهنده و طعم‌دهنده موجود در مواد غذایی است.

3- در صنایع نساجی: این دستگاه برای تحلیل و شناسایی ترکیبات شیمیایی موجود در رنگ‌های استفاده شده در تولید پارچه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

4- در صنایع نفت و گاز: این دستگاه برای تحلیل و شناسایی ترکیبات شیمیایی موجود در نمونه‌های نفت و گاز به منظور تعیین میزان و نوع ترکیبات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

5- در تحقیقات علمی و پژوهشی: این دستگاه به عنوان یک ابزار تجزیه و تحلیل مولکولی بسیار مهم و حیاتی محسوب می‌شود و در تحقیقات علمی و پژوهشی در زمینه‌های مختلفی از جمله شیمی، فیزیک، بیوشیمی و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است که هرگونه استفاده از این دستگاه باید با مقررات و دستورالعمل‌های ایمنی و بهداشت مربوطه رعایت شود.

آیا این دستگاه برای تحلیل ترکیبات شیمیایی در آب قابل استفاده است؟

بله، A10 اسپکترومتر ملت با کد 110783 مرک آلمان برای تحلیل ترکیبات شیمیایی در آب نیز قابل استفاده است. این دستگاه برای تجزیه و تحلیل ساختار مولکولی ترکیبات شیمیایی از جمله ترکیبات آلی و غیرآلی در نمونه‌های مایع نظیر آب، محلول‌های شیمیایی و … استفاده می‌شود.A10 اسپکترو ملت کد 110783 مرک آلمان

با استفاده از این دستگاه می‌توان از روش‌های مختلفی مانند اسپکتروفتومتری UV-Vis و فلورسانس برای تجزیه و تحلیل ترکیبات مختلف در آب استفاده کرد. به عنوان مثال، با استفاده از اسپکتروفتومتر UV-Vis می‌توان غلظت نیترات، فسفات و دیگر ترکیبات شیمیایی موجود در آب را تعیین کرد. همچنین، با استفاده از اسپکتروفتومتر فلورسانس می‌توان ترکیبات آلی موجود در آب را تعیین کرد.

بنابراین، A10 اسپکترومتر ملت با کد 110783 مرک آلمان یک دستگاه مناسب برای تحلیل ترکیبات شیمیایی موجود در آب است و در صنایع مختلفی مانند صنایع آب و فاضلاب، کشاورزی و… کاربرد دارد.

اطلاعات خرید و فروش مواد شیمیایی 

شرکت شیمی کهن که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید A10 اسپکترو ملت کد 110783 مرک آلمان با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.A10 اسپکترو ملت کد 110783 مرک آلمان

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

شرکت شیمی کهن نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در تهران تلاش کرده است تا با ایجاد خدماتی در قالب سرویس های تجاری در تسهیل روند خرید مشتریان گامی مثبت بردارد و در قسمت هایی نظیر انبارداری، حمل و نقل، بیمه، بازرسی و ارزیابی کیفیت کالا و …. تجربه ی خرید آسان و مطمئن را برای کاربران خود امکان پذیر سازد.

A10 اسپکترو ملت کد 110783 مرک آلمان

قیمت – فروش A10 اسپکترو ملت کد 110783 مرک آلمان

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش A10اسپکتروملت کد 110783 مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع  قیمت A10 اسپکترو ملت کد 110783 مرک آلمان میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت