ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

پارافین کلره 52% Chlorinated Paraffin

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

پارافین کلره 52% Chlorinated Paraffin

84 / 100

پارافین کلره 52% Chlorinated Paraffin به دلیل ویسکوز بودن آن، سازگاری با روغن ها و خاصیت آزاد سازی اسید کلریدریک در دمای بالا، به عنوان مواد افزودنی تحت فشار شدید در روان کننده های فلزکاری یا روغن های برش دهنده استفاده می شود. اسید کلریدریک با سطوح فلزی واکنش داده و یک فیلم جامد نازک اما قوی از روان کننده کلرید فلز تشکیل می دهد.

این ماده برای افزایش مقاومت در برابر آب و مواد شیمیایی به رنگ، پوشش و درزگیرهای مورد استفاده در رنگ دریایی، کفپوش های صنعتی، استخرها و رنگ های ترافیکی افزوده می شود .پارافین کلره 52% Chlorinated Paraffin

خواص بازدارندگی شعله این ماده باعث می شود که آن به عنوان مواد افزودنی در پلاستیک ها، پارچه ها، رنگ ها و پوشش ها اهمیت پیدا کند که این خاصیت با افزایش کلرینه شدن افزایش می یابد. در صنعت نساجی برای تولید پارچه های نسوز از این ماده استفاده می کنند. همچنین ترکیب این ماده با پلی اتیلن های کلره یا لاستیک های کلره موجب ضد آب کردن الیاف می شود.

این محصول در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی است به مشتریان ارائه داده می شود. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی و فروش محصولات مرک با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید پارافین صنعتی می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

مشخصات پارافین کلره 52% Chlorinated Paraffin

 • نام شیمیایی : پارافین کلره 52% Chlorinated Paraffin
 • فرمول شیمیایی : C12H19C17
 • نوع بسته بندی : بشکه 265 کیلویی
 • کشور سازنده : هند
 • شرکت سازنده : کاچ کم

پارافین کلره 52% مایع چسبناک شفاف با بوی شیرین مشخص است. اساسا در آب حل نمی شود، اما در حلال های دیگر حل می شود.پارافین های کلره (Cps) هیدروکربن های زنجیره ای هستند که کلر شده اند و بر اساس طول زنجیره ای کربن و در صد کلر شدن آنها طبقه بندی می شوند، طول کل زنجیر کربن به طور کلی از C10 تا C30 و کلری شدن از تقریبا 35 تا بیشتر از 70 درصد وزن است.

پارافین های کلره شده بوسیله کلر زنی پارافین ها به دست آمده از تقطیر نفت ساخته می شوند. سه خوراکی تجاری رایج، پارافین هایی با تعداد کربنات هستند: زنجیره کوتاه (C10-13) زنجیره متوسط (C14-17) و زنجیره بلند(C18-30) می باشد.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ  و مواد صنعتی  را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

پارافین کلره 52% Chlorinated Paraffin-min

کاربرد پارافین کلره 52% Chlorinated Paraffin در صنایع

 • منبسط‌ کننده در فرآوری پلیمرهای وینیلی، پلیمرهای کمکی و لاستیکهای کلردار نئوپرن
 • افزودنی در روغن‎‌های روان‌کننده و روغن‎‌های صنعتی مانند روغنهای موجود در غلطک‌ها، برشکاری و نقشه‌کشی
 • تولید مواد نسوز، تولید فیلم‌های PVC، تولید چرم مصنوعی
 • صنایع لاستیک، روکش کابل‌ها، تولید لوله‌هایPVC قابل انعطاف
 • تولید رنگ‌های دریایی  پارافین کلره 52% Chlorinated Paraffin

کاربردهای عمده پارافین کلره 52% Chlorinated Paraffin

 • بزرگترین کاربرد برای پارافین کلره52% به عنوان یک پلاستی کننده، عموما در ارتباط با لیتیمایزرهای اولیه مانند فتالات خاص در PVC انعطاف پذیر است.
 • استفاده از پارافین کلره 52% در پی وی سی تعدادی از مزایای فنی را به همراه می آورد که مهمترین آنها افزایش خواص مقاوم سازی شعله است. این به خصوص در کفپوش PVC و کابل ها مفید است.
 • پارافین کلره 52% شده به عنوان پلاستیسر در رنگ ، سیلانت ها و چسب ها که در آن مزایای اصلی نسبت به جایگزین ها، جذب آنها و افزایش خواص بازدارنده شعله است. مقادیر بالای کلر به عنوان بازدارنده های شعله در طیف گسترده ای از رب ها و سیستم های پلیمری استفاده می شود، جایی که اغلب آنها به جای افزودنی های فسفات و بروم استفاده می شود.
 • دیگر خروجی عمده برای پارافین کلره52% درفرمولاسیون فلز کاری است. جایی که به مدت طولانی به عنوان یکی از موثرترین مواد افزودنی فشار برای روانکاری در طیف گسترده ای از ماشینکاری و عملیات مهندسی شناخته شده است.
 • به عنوان یک پلی استر سازنده ثانویه در ترکیبات پلیمری (کابل، کفش و دیگر پلاستیک ها، فیلم، پلاستیزول، مشمع کف اتاق وغیره)
 • به عنوان یک مولفه در ترکیبات روغن سازی در صنعت چرم خوب با پلاستیک های اساسی ترکیب شده، براساس اسید فتالیک (دیابوتی فتالات و دیوکتیلفتالات) و به راحتی به ترکیبات PVC که برای تولید انعطاف پذیری (کابل،شیلنگ،چکمه،فیلم،مشمع کف اطاق و غیره) و <سخت> (لوله، اتصالات) استفاده می شود معرفی شده است.

فرمولاسیون پارافین کلره52% در طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی ازجمله بازدارنده های شعله و پلاستیک ها استفاده می شود. این محصول به عنوان یک افزودنی در مایعات کار،فلز،سیلانت، رنگ و پوشش عمل می کند.پارافین کلره 52% Chlorinated Paraffin

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک کلیک کنید:

ایمنی استفاده  پارافین کلره 52%

در تمام این برنامه ها ، سابقه ای طولانی در زمینه استفاده ایمن وجود دارد و برخی از مشتریان عمده از بیش از 50 سال استفاده از پارافین های کلر را دارند. آتش و انفجار ماده سمی کم سمی که اثر مضر بر بدن انسان ندارد. متعلق به کلاس خطر 4 است.

 بسته بندی

فولاد 100 – 200 دسی بل ، درام های پلی اتیلن و مواد بسته بندی مصرف کننده امکان پذیر است.

حمل و نقل و ذخیره سازی پارافین کلره 52%

 • با تمام وسایل حمل و نقل مطابق با قوانین حمل و نقل کالا موثر برای این وسایل.
 • باید در انبارهای فولادی هوای فشرده یا درامهای ذخیره شده در انبارهای خنک نگهداری شود.پارافین کلره 52% Chlorinated Paraffin

پارافین کلره 52% Chlorinated Paraffin-minتاریخچه:

روغن پارافین در قرن نوزدهم میلادی به وسیله دانشمندی آلمانی بنام کارل فون ریچنباخ یافت شد. این اتفاق زمانی بود که وی در تلاش برای افزایش کارایی و تصفیه ترکیبات روغنی صنعت پتروشیمی فعالیت می کرد. بدلیل اینکه پارافین بسیار تمیز و مطمئن تر از روغن‌های رایج در صنعت شمع سازی می سوخت مورد استفاده قرار گرفت. کشف پارافین رونق جدیدی به تولید شمع ، بسته‌بندی گوشت و صنایع تولید روغن در اوایل قرن بیستم میلادی داد.

 • نام کالا: پارافین کلره
 • فرمول شیمیایی: C12H19Cl7
 • کد استفاده شیمیایی: 1-99-68410

پارافین کلره ماده ای ارزشمند است که از آن برای مصارف مختلفی استفاده می گردد. این ماده از واکنش گاز کلر با پارافین مایع بدون شاخه تولید میشود، که مقدار ایزو پارافین هایش کمتر از 2% و مقدار آروماتیک آن کمتر از 100 ppm در دمای 80 تا 100 درجه سانتی گراد سنتز میشود.

پارافین کلره در صنایع پلیمر به خصوص در تولید PVC به عنوان نرم کننده و محافظ در مقابل اشتعال ،در تولید لاستیک و پلاستیک جهت کاهنده نقطه ریزش ، در تولید انواع رنگ ها و روغن های فشار بالا به عنوان ماده افزودنی ، در تولید کابل های فشار قوی ، به عنوان نرم کننده در صنایع دباغی و چرم سازی و نیز در تولید کف پوش ها قابل استفاده است.پارافین کلره 52% Chlorinated Paraffin

بیشتر بحوانید: 1- نفتول بنزن کد 106202 مرک

انواع پارافین:

پارافین وکس به سه دسته کلی صنعتی, بهداشتی و خوراکی تقسیم می شود :

پارافین صنعتی: دارای فلش پوینت های 120 – 140 – 160 – 180 و 200 بوده و از آن در صنایع نساجی و تولید پارچه و همچنین روان کننده ماشین آلات صنایع غذایی استفاده می گردد.

پارافین بهداشتی: پارافین کلره 52% Chlorinated Paraffinشترین کاربرد آن در صنایع آرایشی و بهداشتی نظیر تولید کرم های دست و صورت, نرم کننده, پاک کننده های آرایشی و تولید دستمال مرطوب است.

پارافین خوراکی: نوع تصفیه شده و فاقد هر گونه مواد سمی و مضر برای سلامت می باشد و به دو دسته خوراکی انسانی که برای تولید مواد غذایی مورد مصرف انسان و پارافین خوراک دام در گاوداری ها برای رفع نفخ معده گاو و گوسفند مصرف می شود تقسیم بندی می گردد.پارافین کلره 52% Chlorinated Paraffin

قیمت – فروش پارافین کلره 52% Chlorinated Paraffin

شرکت شیمی کهن  یک شرکت بزرگ تامین کننده پارافین کلره 52% Chlorinated Paraffin آزمایشگاهی و صنعتی می باشد،که شما می توانید برای دریافت قیمت ابتدا از طریق شماره های شرکت با کارشناسان فروش ارتباط برقرار کنید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول و مقدار درخواستی خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را  دریافت نمایید.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است. شیمی کهن  آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی با برند مرک آلمان و با مناسب ترین قیمت به مشتریان می باشد.

شیمی کهن  واردکننده محصولات مرک در تهران می باشد. شما می توانید  هر ماده شیمیایی دیگر  را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت تهیه کنید. برای خرید  می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ ارتباط برقرار کنید.

قیمت – فروش مواد شیمیایی صنعتی – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش پارافین کلره 52% Chlorinated Paraffin می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.پارافین کلره 52% Chlorinated Paraffin

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

 

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت