ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین

86 / 100

شیمی علمی است که به ما امکان می‌دهد تا از عالم مواد و ترکیبات شیمیایی که جهان را احاطه کرده‌اند، آگاهی پیدا کنیم و از آن‌ها بهره‌بری کنیم. یکی از مواد شیمیایی مهم که در اینجا مورد بحث قرار می‌گیرد، 3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین است. این ترکیب شیمیایی با ساختار منحصر به فرد خود و خصوصیات جذابی که دارد، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مقاله، به بررسی ساختار، خواص، و کاربردهای 3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین می‌پردازیم.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین

3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک نوع از بازدارنده‌های متابولیکی در زیست‌شناسی سلولی و مولکولی شناخته می‌شود. این ترکیب معمولاً به صورت پودر بلوری یا ترکیبی بلوری با ساختار بلوری تشکیل می‌شود.

3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین به عنوان یک مهار کننده مهم در فرآیندهای بیوشیمیایی و متابولیکی در سلول‌ها عمل می‌کند. این ترکیب ممکن است در تحقیقات مختلف در زمینه‌های مانند بیوشیمی، بیولوژی مولکولی و داروسازی مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات 3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

I5879

Sigma-Aldrich

3-Isobutyl-1-methylxanthine

≥99% (HPLC), powder

Synonym(s):1-Methyl-3-isobutylxanthine, 3,7-Dihydro-1-methyl-3-(2-methylpropyl)-1H-purine-2,6-dione, 3-Isobutyl-1-methyl-2,6(1H,3H)-purinedione, IBMX
Empirical Formula (Hill Notation):C10H14N4O2
CAS Number:28822-58-4
Molecular Weight:222.24
Beilstein:247859
EC Number:249-259-3
MDL number:MFCD00005584
PubChem Substance ID:24277680
NACRES:NA.77

3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین

خواص

 • سطح کیفیت: 200سنجش
  ≥99٪ (HPLC)
 • فرم:پودر
 • رنگ:سفید تا مایل به سفید
 • mp:200-201 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • انحلال پذیری:DMSO: 1 M (با گرم شدن ملایم)
 • اتانول: 10 میلی گرم در میلی لیتر
 • دمای ذخیره سازی:-20 درجه سانتی گراد

ساختار 3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین

3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین یک ترکیب شیمیایی آلی است که از سه جزء اصلی تشکیل شده است: گزانین، 3-ایزوبوتیل گروه، و 1-متیل گروه. ساختار شیمیایی این ترکیب به صورت زیر است:

این ساختار نشان‌دهنده وجود گروه‌های ایزوبوتیل و متیل در مولکول است که به ترتیب در موقعیت‌های 3 و 1 از گزانین قرار دارند.

 خواص فیزیکی و شیمیایی 3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین

3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین یک ترکیب شیمیایی با خواص فیزیکی و شیمیایی خاص می‌باشد. اینجا به برخی از این خواص اشاره خواهد شد: 3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین به صورت یک ترکیب بلوری تشکیل می‌شود. این بلورها معمولاً دارای ساختار بلوری سفید یا بلوری ترانسپارنت هستند. وزن مولکولی: وزن مولکولی این ترکیب تقریباً 162.21 گرم بر مول است.

حلالیت: 3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین در آب قابل حل نیست و به عنوان یک ترکیب هیدروفوبی شناخته می‌شود. تفاعلات شیمیایی: این ترکیب به عنوان یک بازدارنده متابولیکی در زیست‌شناسی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در تفاعلات شیمیایی متعددی شرکت نمی‌کند. اصلی‌ترین کاربرد آن در محیط‌های آزمایشگاهی و تحقیقات علمی می‌باشد.

خواص فیزیکی:

3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین به صورت پودری سفید یا بلورهای کریستالی با رنگ سفید تا زرد رنگ است.
این ترکیب دارای دمای ذوب حدود 210-214 درجه سلسیوس است.
خواص حلالیت خوبی در آب و مواد آلی دارد.

 خواص شیمیایی:

3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین به عنوان یک ترکیب از خانواده کافئین شناخته می‌شود و دارای ویژگی‌های اشتقاقی مشابه با کافئین است.
این ترکیب به عنوان یک ماده پایدار کافئین معمولاً در تحقیقات علمی به کار می‌رود و به عنوان ماده مرجع برای تعیین کمیت‌های کافئین در نمونه‌های مختلف به کار می‌رود.

3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین

3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین

کاربردهای 3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین

کاربردها در تحقیقات علمی:
3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین به عنوان ماده مرجع در تحقیقات علمی و آزمایشگاهی بسیار مفید است. این ترکیب به عنوان استانداردی معتبر برای تعیین کمیت‌های کافئین در نمونه‌های مختلف، از جمله مواد غذایی و نوشیدنی‌ها، استفاده می‌شود.

کاربردها در صنایع داروسازی:
3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین به عنوان یک ماده مهم در تولید برخی از داروها و مکمل‌های غذایی استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان یک ماده موثر در تنظیم فعالیت قلبی و عروقی در داروهای قلبی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربردها در صنایع غذایی:
به عنوان یک ماده مشابه کافئین، 3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین ممکن است در تولید برخی از محصولات غذایی و نوشیدنی‌ها به عنوان یک ماده افزودنی برای تنظیم طعم و بو و همچنین به عنوان یک ماده افزایش دهنده انرژی مورد استفاده قرار گیرد.

نتیجه‌گیری

3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین یک ترکیب شیمیایی مهم با ساختار منحصر به فرد و خواص متنوع است. از آنجا که این ترکیب به عنوان یک ماده مشابه کافئین شناخته می‌شود، در تحقیقات علمی، داروسازی و صنایع غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک ماده مرجع برای اندازه‌گیری کافئین در نمونه‌های مختلف بسیار ارزشمند است و نقش مهمی در توسعه تحقیقات علمی و صنایع مختلف ایفا می‌کند.

3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین

3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین

خرید و فروش 3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید 3-ایزوبوتیل-1-متیل گزانتین با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت –دی آرژنین سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش 3ایزوبوتیل1-متیل گزانتین می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت