ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید

83 / 100

2،2بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید

2،2بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید یا به اختصار BMPPA یک ترکیب شیمیایی است که در صنایع مختلف بکار می‌رود. این ترکیب شیمیایی دارای دو گروه عاملیتی کربوکسیلیک و هیدروکسیلی می‌باشد که از آن برای تولید یا بهبود عملکرد برخی محصولات بهره می‌برند.

دندریمر تری دندرون نسل چهارم 2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید با 48 گروه هیدروکسیل سنتز شد.
2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید معمولاً به عنوان مونومر AB2 برای سنتز پلیمرها و دندریمرهای پرشاخه (hb) استفاده می شود.2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید

اسید 2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک در مطالعات سنتز و خصوصیات پراکندگی پلی یورتان اصلاح شده با پلی متیل سیلوکسان (Si-PUD) و نانوکامپوزیت های آن ترکیب شده با خاک رس استفاده شد. دندریمرها به عنوان سیستم های انتقال داروهای ضد سرطان قوی مانند سیس پلاتین و دوکسوروبیسین و همچنین عواملی برای درمان جذب نوترون بور و درمان فتودینامیک کاربردهای قوی دارند .
مشتقات ساده این اسید برای ساختن معماری های دندریتی از طریق سیکلودیشن آزید-استیلن “کلیک” استفاده شده است.

مشخصات 2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

106615
Sigma-Aldrich

2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید---min98% – 2,2-Bis(hydroxymethyl)propionic acid

Synonym(s):Bis-MPA, DMPA®, Dimethylolpropionic acid
Linear Formula:(HOCH2)2C(CH3)COOH
CAS Number:4767-03-7
Molecular Weight:134.13
Beilstein:1756385
EC Number:225-306-3
MDL number:MFCD00004199
PubChem Substance ID:24846739
NACRES:NA.22

خواص 2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید

 • چگالی بخار: <1 (در مقابل هوا)
 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: 98%
 • فرم: جامد
 • mp: 189-191 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • انحلال پذیری: H2O: محلول
  استون: کمی محلول
  بنزن: نامحلول
  متانول: محلول 2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید

کاربرد 2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید

2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید یا به اختصار BMPPA یک ترکیب شیمیایی است که در صنایع مختلف بکار می‌رود. این ترکیب شیمیایی دارای دو گروه عاملیتی کربوکسیلیک و هیدروکسیلی می‌باشد که از آن برای تولید یا بهبود عملکرد برخی محصولات بهره می‌برند. در زیر به برخی از کاربردهای این ترکیب شیمیایی اشاره می‌کنیم:

1- تولید مواد نگهدارنده غذا: BMPPA به دلیل خواص آنتی‌اکسیدانی که دارد، به عنوان یک ماده نگهدارنده در تولید مواد غذایی مانند ماست، روغن، آجیل و … استفاده می‌شود.

2- تولید مواد مختلف در صنایع شیمیایی: BMPPA به عنوان یک ماده میانی در تولید برخی مواد شیمیایی مانند سدیم بیسولفیت، تری‌بوتیل فسفات و… استفاده می‌شود.

3- تولید مواد پلیمری: BMPPA به عنوان یک عامل سخت‌کننده در تولید برخی پلیمرها مانند پلی‌اتیلن ترفتالات (PET) و پلی‌بوتیلن ترفتالات (PBT) به کار می‌رود.2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید

4- تولید رنگ‌ها: BMPPA به عنوان یک تثبیت‌کننده رنگ در تولید رنگ‌های صنعتی به کار می‌رود.

5- تولید مواد اصلاحیت الکتریکی: BMPPA به عنوان یک ماده جذب کننده الکتریسیته در تولید مواد اصلاح کننده صلاحیت الکتریکی (electrorheological fluids) که در صنایع خودروسازی و پوشش‌دهی به کار می‌روند، استفاده می‌شود.

6- تولید مواد شوینده: BMPPA به عنوان یک عامل پایداری و تثبیت کننده در تولید برخی مواد شوینده مانند آب شیشه‌ای و دست‌شویی به کار می‌رود.

7- تولید مواد آرایشی و بهداشتی: BMPPA به عنوان یک ماده آنتی‌اکسیدان در تولید برخی محصولات آرایشی و بهداشتی مانند شامپو، صابون و محصولات آرایشی دیگر به کار می‌رود.

8- تولید مواد دارویی: BMPPA به عنوان یک ماده فعال در تولید برخی داروهای مانند آنتی‌هیستامین‌ها و ضد التهاب‌ها به کار می‌رود.

2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید---min

2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید در تولید کیسه های پلاستیکی 

BMPPA می تواند به عنوان یک عامل اتصال متقابل یا یک عامل پخت در تولید انواع خاصی از پلاستیک ها مانند پلی اتیلن ترفتالات (PET) و پلی بوتیلن ترفتالات (PBT) استفاده شود. با این حال، معمولاً در تولید کیسه های پلاستیکی استفاده نمی شود.

کیسه های پلاستیکی معمولاً از پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) یا پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) ساخته می شوند که مشخص نیست با BMPPA پیوند متقابل دارند. در عوض، کیسه های پلاستیکی معمولاً با استفاده از انواع دیگر افزودنی ها و تکنیک های پردازش برای دستیابی به خواص مطلوب مانند انعطاف پذیری، دوام و مقاومت در برابر پارگی تولید می شوند.

همانطور که گفته شد، BMPPA ممکن است کاربردهای بالقوه ای در تولید انواع دیگر بسته بندی های پلاستیکی، مانند ظروف مواد غذایی یا بسته بندی های صنعتی داشته باشد، که در آن خواص آن به عنوان یک عامل اتصال متقابل یا عامل پخت می تواند مفید باشد. با این حال، برای تعیین امکان‌سنجی و اثربخشی استفاده از BMPPA در این کاربردها، تحقیقات و آزمایش‌های بیشتری مورد نیاز است.

محصولات مشابه 

2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید---min

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروش 2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید 2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت –خرید 2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش 2،2-بیس (هیدروکسی متیل) پروپیونیک اسید می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت