ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید

86 / 100

ماده شیمیایی 2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید یک ترکیب با ویژگی‌ها و خصوصیات خاص است که در علم شیمی و صنایع مختلف کاربردهای متعددی دارد. این ترکیب با ساختار شیمیایی منحصر به فرد و خواص شیمیایی و فیزیکی متمایز، در تولید محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید

ماده شیمیایی 2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید با ساختار و ویژگی‌های منحصر به فرد، در تولید داروها، محصولات آرایشی و بهداشتی، نساجی و صنایع فلزات به کار می‌رود. خواص شیمیایی و فیزیکی این ماده باعث متنوع شدن کاربردهای آن در صنایع مختلف می‌شود.

2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید دارای ساختار شیمیایی منحصر به فردی است که شامل اتم‌های کربن، هیدروژن، نیتروژن، اکسیژن و گوگرد می‌شود. ویژگی‌های فیزیکی این ترکیب شامل حالت فیزیکی بلورهای کریستالی یا پودر رنگارنگ (معمولاً سفید یا زرد)، دمای ذوب حدود 128-130 درجه سلسیوس، و دمای جوش در بازه بالاتر از 200 درجه سلسیوس می‌باشد.

این ماده در آب کم حل می‌شود و خصوصیت‌های شیمیایی از جمله وجود گروه‌های نیترو و تیوسیانات، آن را به ماده‌ای با قابلیت تولید محصولات مختلف تبدیل می‌کند.

مشخصات 2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

N7009

Sigma-Aldrich

2-Nitro-5-thiocyanatobenzoic acid

powder

Synonim(y):2-Nitro-5-thiocyanobenzoic acid, NTCB
Wzór liniowy:O2NC6H3(SCN)CO2H
Numer CAS:30211-77-9
Masa cząsteczkowa:224.19
Beilstein:2124001
Numer EC:250-093-9
Numer MDL:MFCD00007139
Identyfikator substancji w PubChem:24897806
NACRES:NA.26
2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید

2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید

خواص 2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید

 • سنجش”≥98٪ (HPLC)
 • سطح کیفیت”200
 • فرم”پودر
 • رنگ”رنگ زرد
 • mp”156-157 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • دمای ذخیره سازی”2-8 درجه سانتی گراد

کاربرد 2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید

2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید یک ترکیب شیمیایی با کاربردهای متعدد در صنایع مختلف می‌باشد. این ترکیب به علت ویژگی‌های شیمیایی و ساختار خاص خود، در برخی فرآیندها و تولید محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کلی، کاربردهای 2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید به شرح زیر می‌باشد:

 • داروسازی: این ترکیب در تولید برخی از داروها و ترکیبات دارویی به کار می‌رود. خواص شیمیایی و بیولوژیکی این ترکیب باعث می‌شود که در ترکیب با سایر مواد، به تولید داروهای مختلف کمک کند. از جمله کاربردهای دارویی آن می‌توان به درمان‌های ضد میکروبی، ضد التهابی و ضد ویروسی اشاره کرد.
 • صنعت آرایشی و بهداشتی: 2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید به عنوان یک ماده فعال در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی به کار می‌رود. از آنجا که این ترکیب خواص ضد میکروبی و ضد التهابی دارد، در تهیه محصولات مانند صابون‌ها، کرم‌ها و شامپوها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • صنعت نساجی: این ترکیب در فرآیندهای نساجی به عنوان ماده‌ای کمکی در تثبیت رنگ‌ها و پیشگیری از فروریزش رنگ در پارچه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که پارچه‌ها پایدارتر و با کیفیت‌تر باشند.
 • تولید مواد ضد زنگ: در صنعت فلزات و تولید مواد ضد زنگ، 2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید به عنوان یک ماده افزودنی برای بهبود ویژگی‌های مقاومت به خوردگی و ضد زنگی فلزات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات فیزیکو شیمیایی 2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید 

2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید یک ترکیب شیمیایی با ویژگی‌ها و مشخصات فیزیکوشیمیایی منحصر به فرد است که در زیر ذکر شده است:

 • فرمول شیمیایی: C8H4N2O4S
 • وزن مولکولی: حدود 220.2 گرم بر مولکول
 • حالت فیزیکی: ماده بلوری یا پودر کریستالی سفید یا زرد رنگ
 • دمای ذوب: دمای ذوب این ترکیب حدود 128-130 درجه سلسیوس است.
 • دمای جوش: اطلاعات دقیق در مورد دمای جوش موجود نیست، اما معمولاً در دماهای بالاتر از 200 درجه سلسیوس جوش می‌کند.
 • حلالیت: این ترکیب معمولاً در آب کم حل شده و در محلول‌های آبی غلیظت کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • خواص شیمیایی: این ترکیب به علت وجود گروه‌های نیترو و تیوسیانات در ساختار، خواص شیمیایی خاصی دارد که در تولید داروها و محصولات مختلف از آن بهره‌برداری می‌شود.
2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید

2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید

ساختار و ویژگی های 2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید 

ساختار:
2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید دارای ساختار شیمیایی منحصر به فردی است که به دقت نیاز به بررسی دارد. این ترکیب حاوی اتم‌های کربن (C)، هیدروژن (H)، نیتروژن (N)، اکسیژن (O) و گوگرد (S) می‌باشد. ساختار دقیق آن به علت پیچیدگی، نیاز به تحلیل مختصر ندارد.

ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی:

حالت فیزیکی: 2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید به صورت بلورهای کریستالی یا پودر رنگارنگ (معمولاً سفید یا زرد) دیده می‌شود.
دمای ذوب: دمای ذوب این ترکیب در بازه حدود 128-130 درجه سلسیوس واقع می‌شود.
دمای جوش: دمای جوش دقیق در دسترس نیست، اما معمولاً در دماهای بالاتر از 200 درجه سلسیوس جوش می‌کند.
حلالیت: این ترکیب در آب کم حل می‌شود و در محلول‌های آبی معمولاً غلیظت کمتری دارد.

ویژگی‌های شیمیایی:

با داشتن گروه‌های نیترو (NO2) و تیوسیانات (SCN) در ساختار، 2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید ویژگی‌های شیمیایی منحصر به فردی دارد که در تولید داروها و محصولات شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فرمول شیمیایی 2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید

فرمول شیمیایی این ترکیب به صورت زیر می‌باشد:

C8H4N2O4S

بسته بندی 

 • 250 mg
 • 1 g
2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید

2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید

خرید و فروش 2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید سیگما آلدریچ 

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید 2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت – 2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش 2-نیترو-5-تیوسیاناتوبنزوئیک اسید  می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت