ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

1،4-دی اکسان

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

1،4-دی اکسان

83 / 100

1،4-دی اکسان  ممکن است تحت آریلاسیون اکسیداتیو کاتالیز شده با نیکل با اسیدهای آریل بورونیک قرار گیرد تا اترهای α-اریله شده را تشکیل دهد.
ممکن است به عنوان یک حلال برای سنتز استفاده شود:
(کلرومتیل) دی متیل فنیل سیلان از کلرو (کلرومتیل) دی متیل سیلان از طریق واکنش جانشینی کاتالیز شده با روی با برومید فنیل منیزیم.
N-(2،2،2-trifluoro-1-hydroxyethyl)-acetamide از 2،2،2-trifluoro-1-methoxyethanol و استامید.

1،4-دی اکسان یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

1،4-دی اکسان

1،4-دی اکسان یک ترکیب آلی هتروسیکلیک با فرمول مولکولی C4H8O2 است. این مایع بی رنگ با بوی شیرین ضعیف است. این مولکول از یک حلقه شش عضوی با دو اتم اکسیژن در موقعیت های 1 و 4 تشکیل شده است.

1،4-دیوکسان در درجه اول به عنوان حلال برای ترکیبات آلی مختلف و به عنوان تثبیت کننده برای حلال های کلردار استفاده می شود. همچنین در ساخت برخی پلاستیک ها و چسب ها استفاده می شود.

با این حال، 1،4-دیوکسان یک سرطان زا بالقوه است و در صورت مصرف یا استنشاق در غلظت های بالا می تواند مضر باشد. به عنوان یک آلاینده خطرناک هوا توسط آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) فهرست شده است و به دلیل سمی بودن آن در آب آشامیدنی تنظیم شده است.

مشخصات 1،4-دی اکسان

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

296309
Sigma-Aldrich

1,4-Dioxane

1،4-دی اکسانanhydrous, 99.8%, contains <=25 ppm BHT as stabilizer
Synonym(s):Diethylene oxide, Dioxane
Empirical Formula (Hill Notation):C4H8O2
CAS Number:123-91-1
Molecular Weight:88.11
Beilstein:102551
EC Number:204-661-8
MDL number:MFCD00006571
PubChem Substance ID:57648388
NACRES:NA.21

خواص 1،4-دی اکسان

 • مقطع تحصیلی: بی آب
 • سطح کیفیت: 200
 • چگالی بخار: 3 (در مقابل هوا)
 • فشار بخار:
  27 میلی متر جیوه (20 درجه سانتی گراد)
  40 میلی متر جیوه (25 درجه سانتی گراد)
 • سنجش: 99.8٪
 • فرم: مایع
 • دمای خود اشتعال: 356 درجه فارنهایت
 • توضیح دهید لیم: 22 درصد
 • ناخالصی ها:
  <0.003٪ آب
  <0.005٪ آب (100 میلی لیتر pkg)

کاربرد 1،4-دی اکسان

1،4-دیوکسان کاربردهای مختلفی در صنایع مختلف دارد، از جمله:

1. حلال: 1،4-دیوکسان یک حلال همه کاره است که در بسیاری از فرآیندهای صنعتی مانند ساخت چسب، پلاستیک و منسوجات استفاده می شود. همچنین به عنوان حلال برای روغن ها، موم ها و رزین ها استفاده می شود.

2. تثبیت کننده: 1،4-دیوکسان به عنوان تثبیت کننده حلال های کلردار مانند تری کلرواتیلن و پرکلرواتیلن استفاده می شود. این به جلوگیری از تشکیل محصولات جانبی مضر در طول فرآیند تولید کمک می کند.

3. معرف آزمایشگاهی: 1،4-دیوکسان به عنوان یک معرف آزمایشگاهی برای واکنش های شیمیایی مختلف مانند سنتز ترکیبات آلی و خالص سازی پروتئین ها استفاده می شود.

4. عامل تمیز کننده: 1،4-دیوکسان به عنوان یک عامل تمیز کننده در صنعت نیمه هادی برای حذف آلاینده های آلی از ویفرهای سیلیکونی استفاده می شود.

با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که 1،4-دیوکسان یک سرطان زا بالقوه است و در صورت مصرف یا استنشاق در غلظت های بالا می تواند مضر باشد. بنابراین، مراقبت و استفاده از آن و رعایت تمام دستورالعمل ها و مقررات ایمنی بسیار مهم است.

1،4-دی اکسان

مشخصات فیزیکو شیمیای 1،4-دی اکسان

مشخصات فیزیکوشیمیایی 1،4-دی‌اکسان به شرح زیر است:

– فرمول شیمیایی: C4H8O2
– وزن مولکولی: 88.11 گرم بر مول
– شکل ظاهری: مایع بی رنگ با بوی شیرین
– چگالی: 1.03 گرم بر سانتیمتر مکعب در شرایط استاندارد
– نقطه ذوب: -11 درجه سلسیوس
– نقطه جوش: 101 درجه سلسیوس
– فشار بخار: 21 میلیمتر جیوه در دمای 20 درجه سلسیوس
– حلالیت در آب: خمیر شکلاتی
– ضریب شکست: 1.422 در شرایط استاندارد
– ثابت dielectric: 2.21 در شرایط استاندارد

لازم بهتوضیح است که 1،4-دی‌اکسان یک ترکیب شیمیایی بسیار حل شونده در آب نیست و به عنوان حلال برای بسیاری از ترکیبات آلی، از جمله روغن‌ها، مواد صابونی و رزین‌ها، استفاده می‌شود. همچنین، این ترکیب به دلیل خواص حلالیتی خود در سیستم‌های آلی، به عنوان حلال در تحقیقات علمی و آزمایشگاهی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بسته بندی 1،4-دی اکسان

 • 100 ML
 • 1 L
 • 250 ML
 • 2 L

محصولات مشابه 

محصولات مشابه

چه ترکیباتی می‌توانند در 1،4-دی‌اکسان حل شوند؟

1،4-دی‌اکسان یک حلال بسیار حل شونده در بسیاری از ترکیبات آلی است. برخی از ترکیباتی که در 1،4-دی‌اکسان حل می‌شوند عبارتند از:

1. رزین‌ها: مانند پلی‌اورتان، پلی‌استر، پلی‌اکریلیک و پلی‌وینیل کلراید.

2. روغن‌ها: مانند روغن‌های معمولی، روغن‌های پایه و روغن‌های صنعتی.

3. مواد صابونی: مانند دیتانول آمین و لوریت.

4. الکل‌ها: مانند متانول، اتانول و بوتانول.

5. اترها: مانند دی‌اتیل اتر و تتراهیدروفوران.

6. آمین‌ها: مانند دی‌متیل آمین و دیتانول آمین.

7. اسیدها: مانند اسید استیک و اسید فتالیک.

8. آلدهیدها: مانند فرمالدهید و آسکوربیک آلدهید.

9. کتون‌ها: مانند استون و متیل اتیل کتون.

10. آمینواسیدها: مانند گلیسین و آلانین.

نکته‌ای که باید به آن توجه شود، این است که 1،4-دی‌اکسان به دلیل خواص حلالیتی خود در سیستم‌های آلی، به عنوان حلال در تحقیقات علمی و آزمایشگاهی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما به دلیل اینکه این ترکیب به عنوان یک پتانسیو کانسرن‌برای انسان شناخته شده است، باید با احتیاط و با رعایت دستورالعمل‌های ایمنی و پروتکل‌های مربوطه استفاده شود.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروش 1،4-دی اکسان سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید 1،4-دی اکسان   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت –خرید 1،4-دی اکسان سیگما آلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش 1،4-دی اکسان می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید محلول هیدروکسید تترابوتیلامونیوم

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت