ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

1،3-پروپاندیول

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

1،3-پروپاندیول

86 / 100

1،3پروپاندیول یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

1،3-پروپاندیول

1،3پروپاندیول یا پروپیلن گلیکول، یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی C3H8O2 است. این ترکیب شیمیایی به عنوان یک ماده حل کننده، ماده پایدار کننده و ماده افزودنی در صنایع مختلف مانند صنایع غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی، نساجی، نفت، خودروسازی و شیمیایی به کار می‌رود.

1،3-پروپاندیول را می توان به صورت زیر استفاده کرد:
یک حلال و همچنین تثبیت کننده در تهیه لایه های نازک.
مونومری برای سنتز پلی استرهای مختلف مانند پلی (پروپیلن ترفتالات) (PPT)، پلی (پروپیلن ایزوفتالات) (PPI) و پلی (پروپیلن نفتالات) با واکنش چند تراکمی با ترفتالیک، ایزوفتالیک، و 2،6-نفتالندی کربوکسی.
یک واکنش دهنده برای تهیه 7،8-بنزوکینولین توسط IrCl3 کاتالیزور واکنش چرخه ای با 1-نفتیلامین.

مشخصات 1،3-پروپاندیول

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

P50404

Sigma-Aldrich

98%   – 1,3-Propanediol

Synonym(s):1,3-Dihydroxypropane, Bio-PDO, PG, Trimethylene glycol
1،3-پروپاندیولLinear Formula:HO(CH2)3OH
CAS Number:504-63-2
Molecular Weight:76.09
Beilstein:969155
EC Number:207-997-3
MDL number:MFCD00002949
PubChem Substance ID:24898583
NACRES:NA.22

خواص 1،3-پروپاندیول

Propandiol گلیکولی است که به آن 1،3-پروپاندیول نیز گفته می‌شود. پروپاندیول ساختار مشابهی با ماده دیگر محصولات مراقبت از پوست، پروپیلن گلیکول یا 1،2-پروپان دیول دارد. اگرچه تفاوت بین ساختار و نام این دو ماده تشکیل‌دهنده بسیار ظریف است، اما تفاوت اندک برای استفاده‌های مختلف و مشخصات ایمنی ایجاد می‌کند.

 • فشار بخار
  0.8 میلی متر جیوه (20 درجه سانتی گراد)
  9.8 میلی متر جیوه (100 درجه سانتی گراد)
 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: 98%
 • ضریب شکست:n20/D 1.440 (لیتر)
 • bp:214 درجه سانتی گراد/760 میلی متر جیوه (لیتر)
 • mp: -27 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • تراکم: 1.053 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر)

1،3-پروپاندیول

کاربرد 1،3-پروپاندیول

1،3-پروپاندیول یا پروپیلن گلیکول، ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی C3H8O2 است که در صنایع مختلف به عنوان یک ماده حل کننده، ماده پایدار کننده و ماده افزودنی به کار می‌رود. در زیر به برخی از کاربردهای این ترکیب شیمیایی اشاره می‌کنیم:

1- صنایع غذایی: پروپیلن گلیکول به دلیل خواصش به عنوان یک ماده نگهدارنده در تولید برخی از مواد غذایی مانند کره، آجیل، آبمیوه و … استفاده می‌شود.

2- صنایع دارویی: پروپیلن گلیکول به عنوان یک ماده حل کننده در تولید برخی از داروها مانند قطره چشمی، شربت و برخی از کرم‌های پوستی به کار می‌رود. همچنین این ترکیب شیمیایی به عنوان یک افزودنی در ترکیبات دارویی مانند محلول‌های تزریقی و داروهای خوراکی به کار می‌رود.

3- صنایع آرایشی و بهداشتی: پروپیلن گلیکول به عنوان یک ماده حل کننده، پایدار کننده و مرطوب کننده در تولید برخی از محصولات آرایشی و بهداشتی مانند صابون، شامپو، کرم صورت و … استفاده می‌شود.

4- صنایع نساجی: پروپیلن گلیکول به عنوانیک ماده پایدار کننده و مرطوب کننده در تولید برخی از الیاف مصنوعی مانند پلی‌استر، پلی‌اتیلن ترفتالات (PET) و نایلون به کار می‌رود.

5- صنایع آب و فاضلاب: پروپیلن گلیکول به دلیل خواص ضد یخ و جلوگیری از تشکیل رسوب به کار می‌رود.

6- صنایع نفت: پروپیلن گلیکول به دلیل خواص ضد منجمد و ضد یخ در سیستم‌های خنک‌کننده نفتی به کار می‌رود.

7- صنایع خودروسازی: پروپیلن گلیکول به عنوان یک ماده پایدار کننده و مرطوب کننده در تولید برخی از قطعات خودرو مانند لاستیک‌ها و آنتی‌فریز به کار می‌رود.

8- صنایع شیمیایی: پروپیلن گلیکول به عنوان یک ماده حل کننده، افزودنی و ماده پایدار کننده در تولید برخی از محصولات شیمیایی مانند رنگ‌ها، رزین‌ها، پلی‌یورتان و … استفاده می‌شود.

به طور کلی، پروپیلن گلیکول به دلیل خواص متنوع و کاربردهای گسترده‌اش در صنایع مختلف، به عنوان یک ماده مهم و حیاتی در صنایع مدرن شناخته می‌شود. با این حال، به دلیل خطراتی که مصرف بیش از حد پروپیلن گلیکول می‌تواند، استفاده‌های پروپیلن گلیکول باید با احتیاط و با رعایت دستورالعمل‌های ایمنی صورت گیرد. به عنوان مثال، مصرف بیش از حد پروپیلن گلیکول می‌تواند به علت سمیت برای کبد و کلیه، برای سلامتی انسان مضر باشد. بنابراین، در صورت استفاده از پروپیلن گلیکول در هر صنعت، باید به دستورالعمل‌های ایمنی مربوطه پایبند بود و از میزان مصرف مناسب استفاده کرد.

مشخصات فیزیکو شیمیایی 1،3-پروپاندیول

1،3-پروپاندیول یا پروپیلن گلیکول، ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی C3H8O2 است که در شرایط استاندارد (دمای 25 درجه سلسیوس و فشار 1 اتمسفر) به صورت یک مایع بی‌رنگ، بی‌بو و لطیف ظاهر می‌شود. مشخصات فیزیکوشیمیایی این ترکیب عبارتند از:

 • جرم مولی: 76.09 گرم بر مول
 • چگالی: 1.036 گرم بر سانتی‌متر مکعب
 • نقطه ذوب: -59 درجه سلسیوس
 • نقطه جوش: 187 درجه سلسیوس
 • فشار بخار: 0.05 میلی‌متر جیوه در دمای 20 درجه سلسیوسیوس
 • ضریب شکست: 1.431
 • دمای اشتعال: 110 درجه سلسیوس
 • حلالیت در آب: محلول در آب
 • پایداری: پایدار در شرایط عادی

پروپیلن گلیکول به دلیل خواص حلالیت بالا در آب و الکل، ضعیف بودن تجزیه حرارتی، خواص ضد یخ و ضد منجمد، پایداری شیمیایی و کاربردهای متنوع در صنایع مختلف، به عنوان یک ماده مهم در صنایع شناخته شده است. همچنین، به دلیل خطراتی که مصرف بیش از حد پروپیلن گلیکول می‌تواند، استفاده‌های پروپیلن گلیکول باید با احتیاط وبا رعایت دستورالعمل‌های ایمنی صورت گیرد.

محصولات مشابه  

1،3-پروپاندیول

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و فروش 1،3-پروپاندیول سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید 1،3-پروپاندیول  با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت – فروش 1،3-پروپاندیول

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش 1،3-پروپاندیول می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت 1،3-پروپاندیول میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت