ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

طلا (III) کلرید تری هیدرات

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

طلا (III) کلرید تری هیدرات

83 / 100

طلا (III) کلرید تری هیدرات را می توانید از مجموعه شیمی کهن که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد را به راحتی انجام دهید.  تری هیدرات کلرید طلا (III) می تواند به عنوان یک نمک پیش ساز طلا برای تولید نانوذرات طلا (AuNP) با استفاده از عوامل کاهنده مختلف استفاده شود.

همچنین می تواند به عنوان کاتالیزور در فرآیندهای زیر استفاده شود:
HAuCl4 3H2O inPEG 400 برای سنتز مشتقات اسپیروکرومن از طریق واکنش سه جزئی یک گلدانی ایزاتین/اسنفتوکینون، ترکیبات متیلن فعال و 1،3-دیکتون/4-هیدروکسی کومارین حلقوی استفاده می شود.

سیستم کاتالیزوری Au/CeO2 در اکسیداسیون شیمیایی الکل‌های آروماتیک/الیفاتیک به ترکیبات کربونیل مربوطه استفاده می‌شود. در سنتز آلیل نفتالین ها با باز کردن حلقه 1،4-اپوکسی-1،4-دی هیدرونفتالین ها با آلیل تری متیل سیلان استفاده می شود.

برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد

طلا (III) کلرید تری هیدرات

طلا (III) کلرید تری هیدرات یک ترکیب شیمیایی است که شامل یک اتصال آب و سه مولکول آب است. فرمول شیمیایی آن AuCl3.3H2O است. این ترکیب شیمیایی به صورت پودر سفید رنگ بی‌بو است و در دمای اتاق پایدار است.

طلا (III) کلرید تری هیدرات یکی از منابع طلا است که در فرایندهای صنعتی و شیمیایی استفاده می‌شود. این ترکیب می‌تواند در تهیه آلیاژهای طلا و به عنوان کاتالیزور در برخی واکنش‌های شیمیایی مورد استفاده قرار گیرد. همچنین طلا (III) کلرید تری هیدرات می‌تواند در ساخترنگ‌های طلا و فیلم‌های ضدتعریق نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

در آزمایشگاه، طلا (III) کلرید تری هیدرات به عنوان یک ترکیب استاندارد برای آنالیز برخی از نمونه‌های شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین این ترکیب به عنوان یک منبع طلا در ساخت برخی از نانوذرات طلا نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طلا (III) کلرید تری هیدرات به دلیل حلالیت خوب در آب، الکل و اتیل استات، در صنایع زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب در هوا پایدار است، اما در دماهای بالاتر از 254 درجه سلسیوس، تجزیه شده و به طلا (I) کلرید و کلر گاز تبدیل می‌شود. به همین دلیل، در طول فرآیندهای شیمیایی، مانند تولید آلیاژهای طلا، از دمای بالاتر از 254 درجه سلسیوس خودداری می‌شود تا این ترکیب تجزیه نشود.

مشخصات طلا (III) کلرید تری هیدرات

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

G4022
Sigma-Aldrich

طلا (III) کلرید تری هیدرات..-minGold(III) chloride trihydrate

ACS reagent, ≥49.0% Au basis

Synonym(s):Hydrogen tetrachloroaurate(III), Tetrachloroauric(III) acid
Linear Formula:HAuCl· 3H2O
CAS Number:16961-25-4
Molecular Weight:393.83
EC Number:240-948-4
MDL number:MFCD00149904
PubChem Substance ID:329799921
NACRES:NA.21

مشخصات فنی طلا (III) کلرید تری هیدرات

 • مقطع تحصیلی :معرف ACS
 • سطح کیفیت:200
 • سنجش:≥49.0٪ بر اساس طلا
 • فرم:پودر، کریستال یا تکه مناسب بودن واکنش
 • نوع معرف: کاتالیزور
 • هسته: طلا
 • ناخالصی ها:≤0.1٪ نامحلول در اتر
 • آثار کاتیونی:قلیایی ها و سایر فلزات (به عنوان سولفات): ≤0.2٪
 • دمای ذخیره سازی:2-8 درجه سانتی گراد

طلا (III) کلرید تری هیدرات یک ترکیب شیمیایی است که به صورت پودر سفید رنگ و بی‌بو است. فرمول شیمیایی آن AuCl3.3H2O است که در آن Au نمایانگر عنصر طلا، Cl نمایانگر عنصر کلر و H2O نمایانگر مولکول آب است.

مشخصات فیزیکو شیمیایی طلا (III) کلرید تری هیدرات

وزن مولکولی: 393.83 گرم بر مول
شکل ظاهری: پودر سفید رنگ
نقطه ذوب: 254 درجه سلسیوس
نقطه جوش: متعادل نیست و به صورت تجزیه حرارتی در دمای بالاتر اتفاق می‌افتد
حلالیت: آب، الکل و اتیل استات
پایداری: طلا (III) کلرید تری هیدرات در هوا پایدار است، اما در دماهای بالاتر تجزیه می‌شود و به طلا (I) کلرید و کلر گاز تبدیل می‌شود.
کاربردها: طلا (III) کلرید تری هیدرات به عنوان یک منبع طلا در فرآیندهای صنعتی و شیمیایی استفاده می‌شود. همچنین در ساخت فیلم های ضد تعریق، کاتالیزورها و رنگدانه‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طلا (III) کلرید تری هیدرات..-min

خواص طلا (III) کلرید تری هیدرات 

طلا (III) کلرید تری هیدرات یک ترکیب شیمیایی با خواص متنوع است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر به برخی از خواص این ترکیب اشاره شده است:

 • پایداری: طلا (III) کلرید تری هیدرات در هوا پایدار است و به راحتی در دمای اتاق حل می‌شود. اما در دماهای بالاتر از 254 درجه سلسیوس، تجزیه و به طلا (I) کلرید و کلر گاز تبدیل می‌شود.
 • حلالیت: طلا (III) کلرید تری هیدرات در آب، الکل و اتیل استات حل می‌شود.
  کاربرد: طلا (III) کلرید تری هیدرات به عنوان یک منبعطلا در فرآیندهای شیمیایی و صنعتی استفاده می‌شود. همچنین این ترکیب می‌تواند در تهیه آلیاژهای طلا و به عنوان کاتالیزور در برخی واکنش‌های شیمیایی مورد استفاده قرار گیرد. همچنین در ساخترنگ‌های طلا، فیلم‌های ضدتعریق، نانوذرات طلا و رنگدانه‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • آنالیز شیمیایی: طلا (III) کلرید تری هیدرات به عنوان یک ترکیب استاندارد در آنالیز برخی از نمونه‌های شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • سمیت: طلا (III) کلریدتری هیدرات در حدود ۹۰۰ میلی‌گرم برای هر کیلوگرم وزن بدن به عنوان سمیت حاد به شمار می‌رود. به همین دلیل در صورت مصرف داخلی یا تماس با پوست و چشم‌ها، باعث ایجاد عوارض جدی برای سلامتی می‌شود.

به طور کلی، طلا (III) کلرید تری هیدرات در صنایع مختلف به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی مناسب خود، از جمله پایداری در هوا، حلالیت در محیط‌های مختلف و قابلیت استفاده در فرآیندهای مختلف، مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به عنوان یک منبع طلا در ساخت برخی از نانوذرات طلا، فیلم‌های ضدتعریق، رنگ‌ها و رنگدانه‌ها نیز به کار می‌رود. با این حال، به دلیل سمیت این ترکیب، باید در هنگام استفاده از آن، احتیاط کامل را رعایت کرد و از مخاطرات مربوطه خودداری کرد.

بسته بندی 

 • 1g
 • 5g
 • 10g
 • 25g

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.خرید ا

طلا (III) کلرید تری هیدرات..-minسید لینولئیک L1376 سیگماآلدریچ

خرید و فروش طلا (III) کلرید تری هیدرات سیگماآلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگیسیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید طلا (III) کلرید تری هیدرات سیگماآلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت –طلا (III) کلرید تری هیدرات سیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش طلا (III) کلرید تری هیدرات می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.کاپتوپریل

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت