ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

1- فنیل نفتالین

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

1- فنیل نفتالین

84 / 100

1- فنیل نفتالین یکی از مواد شیمیایی پر فروش مجموعه شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله  موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز مانند Merck و Labchem به دنبال این ماده بگردید. قبل از خرید هر چیزی، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول برای نیازهای شما مناسب است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

1- فنیل نفتالین

فنیل نفتالین، یک ترکیب شیمیایی است که به صورت جامد در دمای اتاق و در فشار جوی یافت می‌شود. فرمول شیمیایی این ترکیب C10H8 می‌باشد و به صورت خوشه‌های بلوری سفید رنگ در دسترس است. فنیل نفتالین به عنوان یک ماده معطر و ضد عفونی کننده در بسیاری از محصولات مانند صابون، شامپو، پودر بچه و… استفاده می‌شود. همچنین، در تولید پلاستیک‌ها، رنگ‌ها، رزین‌ها و ترکیبات دیگر نیز به کار می‌رود.1- فنیل نفتالین

مشخصات 1- فنیل نفتالین

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

P27402
1- فنیل نفتالین-minSigma-Aldrich

1-Phenylnaphthalene

96%
Linear Formula:C10H7C6H5
CAS Number:605-02-7
Molecular Weight:204.27
EC Number:210-081-6
MDL number:MFCD00003983
PubChem Substance ID:24898356

مشخصات فیزیکو شیمیایی 1- فنیل نفتالین

برخی از مشخصات فیزیکوشیمیایی 1- فنیل نفتالین عبارتند از:

فرمول شیمیایی: C10H8
وزن مولکولی: 128.17 گرم بر مول
نقطه ذوب: 53-56 درجه سلسیوس
نقطه جوش: 218-220 درجه سلسیوس
چگالی: 1.162 گرم بر سانتی‌متر مکعب در دمای 25 درجه سلسیوس
حلالیت در آب: نامحلول
حالت فیزیکی: جامد
رنگ: سفید
بو: معطر و شیرین
سمیت: محدود ولی در صورت مصرف بیش از حد ممکن است سمیت داشته باشد.

خواص 1- فنیل نفتالین

1- فنیل نفتالین خواص بسیاری دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. خواص معطرکننده: فنیل نفتالین به دلیل بوی خوشایندی که دارد، به عنوان یک ماده معطر در بسیاری از محصولات بهداشتی و آرایشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2. خواص ضد عفونی کننده: فنیل نفتالین به دلیل خاصیت ضد عفونی کننده‌ای که دارد، در بسیاری از محصولات بهداشتی و آرایشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

3. خواص حفظ کننده: فنیل نفتالین به دلیل خواص حفظ کننده، در کتابخانه‌ها و موزه‌ها برای جلوگیری از آلودگی کتاب‌ها و آثار هنری به کار می‌رود.

4. خواص ضد آفت: فنیل نفتالین به دلیل خواص ضد حشرات و آفت‌ها، در تولید محصولات غذایی و کشاورزی به کار می‌رود.

5. خواص آروماتیک: فنیل نفتالین به دلیل بوی خوشایندی که دارد و خواص آروماتیکی که دارد، در صنایع تولید عطر، کرم و لوازم آرایشی به کار می‌رود.

6. خواص پلاستیک‌سازی: فنیل نفتالین به عنوان یک عامل پلاستیک‌سازی در تولید پلاستیک‌های مختلفنیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

7. خواص حرارتی: فنیل نفتالین در دمای بالا به صورت گاز تبدیل می‌شود و به عنوان یک عامل حرارتی در فرایندهای صنعتی مانند آتش‌نشانی و جوشکاری به کار می‌رود.

8. خواص ضدافتاب: فنیل نفتالین در تولید کرم‌های ضد آفتاب به عنوان یکی از عوامل مهم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

9. خواص ضد خوردگی: فنیل نفتالین به دلیل خواص ضد خوردگی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در تولید مواد حفاظتی و ضد خوردگی به کار می‌رود.

با این حال، باید توجه به نکاتی همچون اینکه مصرف بیش از حد فنیل نفتالین می‌تواند برای انسان‌ها و حیوانات ضرر آور باشد و باید از این ماده با احتیاط استفاده شود. همچنین با توجه به اینکه فنیل نفتالین به عنوان یک ترکیب پایدار در محیط زیست شناخته شده است.

1- فنیل نفتالین

کاربرد 1- فنیل نفتالین

1- فنیل نفتالین در بسیاری از صنایع و محصولات به کار می‌رود. برخی از کاربردهای این ترکیب شیمیایی عبارتند از:

1. صنایع بهداشتی و آرایشی: فنیل نفتالین به دلیل خواص معطرکننده و ضد عفونی کننده‌ای که دارد، در تولید بسیاری از محصولات بهداشتی و آرایشی مانند صابون، شامپو، پودر بچه، کرم‌های ضد آفتاب، دهان‌شویه، عطر و ادکلن و… استفاده می‌شود.

2. صنایع پلاستیک و رزین: فنیل نفتالین به عنوان یک عامل پلاستیک‌سازی در تولید پلاستیک‌های مختلف و رزین‌ها به کار می‌رود. این ترکیب شیمیایی به دلیل خواص حرارتی و پایداری که دارد، در تولید قطعات پلاستیکی به کار می‌رود.

3. صنایع مواد غذایی: فنیل نفتالین به دلیل خواص ضد حشرات و آفت‌ها، در تولید محصولات غذایی و کشاورزی به کار می‌رود. به عنوان مثال، در تولید محصولات بسته‌بندی شده و محصولاتی مانند آرد، غلات، خشکبار و… از فنیل نفتالین به عنوان یک ماده حفظ کننده استفاده می‌شود.

4. صنایع حفاظتی: فنیل نفتالین به دلیل خواص ضد خوردگی و حفظ کننده، در تولید مواد حفاظتی و ضد خوردگی به کار می‌رود. به عنوان مثال، در تولید روغن‌های حفاظتی، رنگ‌های محافظتی و… از فنیل نفتالین به عنوان یک عامل حفظ کننده استفاده می‌شود.

5. صنایع تولید کاغذ: فنیل نفتالین به دلیل خواص ضدافتابی و محافظتی که دارد، در تولید کاغذ و محصولات مشابه به کار می‌رود.

6. صنایع عطرسازی: فنیل نفتالین به دلیل خواص آروماتیکی که دارد، در صنایع تولید عطر، کرم و لوازم آرایشی به کار می‌رود.

7. حفاظت از کتابخانه‌ها و موزه‌ها: فنیل نفتالین به دلیل خواص حفظ کننده‌ای که دارد، در کتابخانه‌ها و موزه‌ها برای جلوگیری از آلودگی کتاب‌ها و آثار هنری به کار می‌رود. این ترکیب شیمیایی به عنوان یک ماده ضد میکروبی و باکتری‌کش در محیط کتابخانه‌ها و موزه‌ها به کار می‌رود و جلوی تخریب و خرابی آثار هنری و کتب را می‌گیرد.

به طور خلاصه، فنیل نفتالین یک ترکیب شیمیایی چند منظوره است که در صنایع مختلف به کار می‌رود و خواص ضد عفونی کننده، حفظ کننده، ضد حشرات، ضد خوردگی،آروماتیک، پلاستیک سازی و حفاظت از محصولات را داراست.

آیا 1- فنیل نفتالین در صنعت به کار می‌رود؟

بله، فنیل نفتالین یک ترکیب شیمیایی مهم در صنعت است و در بسیاری از صنایع به کار می‌رود. به‌طور کلی، فنیل نفتالین به عنوان یک ماده معطر و آروماتیک در صنایع مختلفی مانند تولید کاغذ، پلاستیک، رزین، رنگ، محصولات بهداشتی و آرایشی، مواد غذایی و… استفاده می‌شود. همچنین، فنیل نفتالین به عنوان یک ماده حفظ کننده در کتابخانه‌ها و موزه‌ها برای جلوگیری از آلودگی کتاب‌ها و آثار هنری نیز به کار می‌رود.

مشخصات فنی و کاربردی 1- فنیل نفتالین

  • سطح کیفیت:100
  • سنجش:96%
  • ضریب شکست:n20/D 1.664 (لیتر)
  • bp:324-325 درجه سانتیگراد (لیتر)
  • تراکم:1.085 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر)

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مشخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.هگزا متیل دی سیلازان

خرید و فروش 1- فنیل نفتالین

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید 1- فنیل نفتالین سیگماآلدریچ   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل

قیمت –خرید 1- فنیل نفتالین سیگماآلدریچ 

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش 1- فنیل نفتالین می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید محلول هیدروکسید تترابوتیلامونیوم

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت