ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد .
tel

فروش هیدروکسید سدیم (سود) کد 106482

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : meshkanim1984@gmail.com

فروش هیدروکسید سدیم (سود) کد 106482

فروش هیدروکسید سدیم (سود) کد 106482 سود سوزآور یا کاستیک سودا (caustic soda) دارای فرمول شیمیایی NaOH است. این ماده یک جامد سفید رنگ می باشد که در دمای ذوب 139 درجه سانتیگراد است. این ماده جاذب آب است و آب محیط اطراف خود را جذب می کند. به همین دلیل نیاز است که در نگهداری آن دقت لازم صورت گیرد. این محصول در تماس یا آب کاملا به یون های تشکیل دهنده آن تفکیک می شود. و خاصیت قلیایی دارد. این ماده به خوبی در اتانول ، متانول و آب حل می شود.

فروش هیدروکسید سدیم (سود) کد 106482 یک باز قوی است.(از آن می توان برای خنثی کردن اسیدها استفاده نمود) حدود 56% هیدروکسید سدیم تولیدی، در صنعت مصرف می شود. که از این مقدار 25% آن در صنعت کاغذ استفاده می شود. از هیدروکسید سدیم در تولید نمک های سدیم ، پاک کننده ها، تنظیم Ph و سنتزهای اورگانیک مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربردهای فروش هیدروکسید سدیم (سود) کد 106482

در این بخش به برخی از کاربردهای این ماده اشاره می شود.

هیدروکسید.3

  • خمیر کردن شیمیایی:هیدروکسید سدیم، در مقادیر زیاد برای خمیر کردن چوب، برای ساختن کاغذ و فیبرهای باز تولیدی استفاده می گردد.
  • تخریب بافت زنده با  :NaOH :محلول این ماده در آب، میتواند برای حل کردن و از بین بردن بافت های موجودات زنده مانند حیوانات استفاده شود. با انداختن جسد حیوان درون این محلول، می توان جسد را کامل در آن حل کرد و به نوعی آن را نابود کرد.به دلیل قیمت ارزان و در دسترس بودن آن، بسیاری از مجرمان نیز از این ماده برای از بین بردن و مخفی کردن جسدها استفاده می کنند. به عنوان مثال قاتل سریالی ایتالیایی ، لئوناردو سیاسیولی، از این ماده شیمیایی برای مخفی کردن اجساد استفاده می کرده و در نهایت از آنها صابون تولید می کرده است.این ماده می تواند ساختار پروتئینهای بدن را تخریب کرده و باعث نابودی ساختار بدن گردد. این ماده خاصیت خورندگی دارد و برای بدن بسیار مضر است.

حل کردن فلزات و ترکیبات آمفوتری

  • بازهای قوی به آلومینیوم حمله می کنند.
  • هیدروکسید سدیم با آلومینیوم و آب واکنش داده و باعث آزاد سازی گاز هیدروژن می شود.
  • از هیدروکسید سدیم برای جداسازی آلومینیوم استفاده می شود.

آماده سازی مواد غذایی با هیدروکسید سدیم

از کاربردهای هیدروکسید سدیم (سود) کد 106482 در صنایع غذایی، می توان به شستن یا پوست کندن میوه ها و سبزیجات، آماده سازی قهوه و شکلات، تولید رنگ کارامل، تولید نوشیدنی های بدون الکل و سفت کردن بستنی اشاره نمود. این ماده کاربرد بسیاری در صنایع غذایی دارد. به عنوان مثال ، یکی دیگر از این کاربردها ، نودل های چینی است که در تولید آنها از هیدروکسید سدیم استفاده می شود.

عامل پاک کفروش هیدروکسیدسدیم (سود) کد106482نندگی

هیدروکسید سدیم (سود) کد 106482 در صنایع مختلف به عنوان ماده پاک کننده استفاده می شود و در صنعت بیشتر با نام کاستیک سودا شناخته می شود. این ماده حتی می تواند چربی ها را نیز به خوبی حل کند و همین موضوع هم آنرا به عنوان ماده شوینده ای عالی تبدیل کرده است. در بیشتر اوقات برای شویندگی آنرا با آب گرم حل می کنند.

تصفیه آب به کمک NaOH

گاهی اوقات از هیدروکسید سدیم برای تصفیه آب نیز استفاده می شود. این محصول برای بالا بردن pH آب استفاده می شود. با بالا رفتن pH ، آب خورندگی کمتری برای لوله های انتقال آب ایجاد می کند. همچنین افزودن NaOH به آب، باعث کاهش یافتن مقدار فلزاتی مانند قلع و مس و دیگر فلزات سمی می شود.

استفاده ازفروش هیدروکسیدسدیم (سود) کد 106482در تولید صابون
  • این ماده یکی از مواد پر کاربرد در ساخت صابون ها می باشد.
  • از این محصول در ساخت بسیاری از صابون ها استفاده می شود.

ساختار عمده صابون ها به  این شکل هستند:در فرمولاسیون های گوناگون ،ممکن است گروه روغنی(آبگریز) ساختار تغییر کند . همچنین به جای سدیم ، ممکن است یون های دیگریمانند پتاسیم در داخل ساختار باشند اما از آنجایی که بیشتر فرمولاسیون های حال حاضر از سدیم استفاده می نمایند، به همین خاطر هم در ساخت این مواد از هیدروکسید سدیم استفاده می شود.

کاربرد در صنعت سیمان و بتن

از سدیم هیدروکسید هم در بعضی از ترکیبات سیمان نیز استفاده می گردد.

مضرات سدیم هیدروکسید و موارد ایمنی آن

محلول سدیم هیدروکسید یک ترکیب خورنده است که می تواند پروتئین های بدن را تخریب نماید و بافت های زنده را حل کند. این ماده در صورت تماس با چشم، میتواند باعث کوری دائمی شود. سدیم هیدروکسید جامد هم می تواند در صورت جذب رطوبت (مثلا بخار آب) ، خواص خورندگی از خود نشان دهد. به همین دلیل باید از لباس محافظ ، دستکش پلاستیکی و عینک محافظ در هنگام کار با این ماده چه به شکل محلول و چه به شکل جامد استفاده نمود.اقدام اولیه در صورت ریختن این ماده روی پوست، شستن مداوم پوس به مدت 10 – 15 دقیقه با استفاده از آب سرد باشد.

قیمت – فروش هیدروکسیدسدیم (سود) کد 106482

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص هیدروکسیدسدیم (سود) کد 106482 می باشد.که در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید هیدروکسید سدیم (سود) کد 106482 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت