ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

خرید پتاسیم نیترات (شوره صنعتی)

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

خرید پتاسیم نیترات (شوره صنعتی)

image_pdfimage_print

به طور معمول نیترات ها یکی از مواد شیمیایی پر کاربرد در صنایع مختلف می باشند.در این میان می توان به یکی از پر مصرف ترین نیترات ها یعنی خرید پتاسیم نیترات (شوره صنعتی) (potassium nitrate) یا همان شوره صنعتی اشاره کرد.فروش پتاسیم نیترات یا شوره صنعتی به صورت بلورهای سفید رنگ بوده و در بسته بندی های 10 کیلیویی و 25 کیلویی آماده عرضه می باشد.نیترات پتاسیم را در ابعاد صنعتی می توانید سفارش داده و در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب تحویل بگیرید.این محصول که دارای خلوص بالای 98% بوده و مناسب برای مصارف صنعتی و تحقیقاتی می باشد.

آشنایی با پتاسیم نیترات یا شوره صنعتی

 • پتاسیم نیترات (شوره صنعتی) یک ترکیب شیمیایی با فرمول KNO3 است.
 • این محصول یک اکسید کننده تقریباً قوی است و معمولا از واکنش فلز مس با اکسید سولفوریک و نیتریک بدست می آید.
 • همچنین این ماده بصورت طبیعی در محل هایی مانند دیوارها غارها به شکل گرد سفید رنگی وجود دارد.
 • پتاسیم نیترات حاوی 10 درصد K2O و 45 درصد ازت می باشد.
 • این ترکیب به عنوان یک اکسنده قوی در واکنش ها استفاده می شود.
 • پتاسیم نیترات در حال کلی به عنوان ماده جاذب آب شناخته می شود.
 • این ماده شیمیایی ویژگی های فیزیکی زیر را دارا می باشد:

مشخصات ماده

 • [table id=24 /]

نیترات شوره صنعتی

ویژگی های ماده

خرید پتاسیم نیترات (شوره صنعتی) با توجه به ویژگی های منحصر به فرد آن به طور عمده به عنوان کود استفاده می شود.این ماده به عنوان یک ماده غیر قابل اشتعال شناخته می شود. این در حالی است که کاربرد این محصول یونیبه عنوان کاتالیزور مواد احتراقی دیده می شود. مقدار زیاد این نیترات در واکنش با مواد احتراقی یا آتش می تواند منجر به انفجار شود.همچنین اگر در طولانی مدت در معرض گرما یا آتش قرار گیرد، میتواند منفجر شود.

نیترات پتاسیم دارای انحلال پذیری متوسط در آب است، اما حلالیت آن با دما افزایش می یابد. محلول آبی نیترات پتاسیم تقریبا خنثی است.نیترات پتاسیم جاذب رطوبت کمی دارد. نیترات پتاسیم در الکل غیر قابل انحلال و غیر سمی است.نیترات پتاسیم با عوامل کاهنده به طور انفجاری واکنش نشان می دهد ، اما به خودی خود فاقد ویژگی انفجاری است.این ماده از ترکیب نیترات آمونیوم و هیدروکسید پتاسیم تولید می شود.

یک روش جایگزین برای تولید نیترات پتاسیم بدون محصول جانبی آمونیاک ، ترکیب نیترات آمونیوم و کلرید پتاسیم استکه به راحتی به عنوان جایگزین نمک فاقد سدیم به دست می آید.

کاربرد خرید پتاسیم نیترات (شوره صنعتی)

 • دارویی

درمواردی که پتاسیم بدن کم می شود نمک های پتاسیم به صورت خوراکی یا تزریقی به بیمار تجویز می شودو از محلول های پتاسیم در مراحل بارداری استفاده می شود. از کلرید پتاسیم برای بیمارانی که مبتلا به مرض قند هستند استفاده می شود.از نیترات پتاسیم به عنوان نگهدارنده مواد غذایی به ویژه فراورده های گوشتی استفاده می شود.در خمیر دندان های خاص به عنوان ماده ضد حساسیت مورد استفاده است همچنین در بعضی از موادهای شوینده و بهداشتی بکار می رود.

 • کشاورزی

پتاسیم یکی از عناصر غذایی اولیه موجودات زنده جانوری و گیاهی است. کودهای پتاسیم بعد از نیتروژن و فسفر، سومین کود از نظر مصرف هستند.کودهای 95% از مصرف پتاسیم را به خود اختصاص داده اند و کمتر از 10 درصد آن به مصرف تهیه مواد شیمیایی میرسد.کودهای طبیعی و شیمیایی باعث افزایش توانایی خاک برای رشد و سلامت گیاه است .که حاوی نیتروژن ، فسفر یا پتاسیم می باشد و این عناصر حاصل خیزی خاک را افزایش می دهند.پتاسیم فعالیت یا عدم فعالیت آنزیم ها، استفاده بهینه از آبفتوسنتز و انتقال قندها، تولید نشاسته، در ترکیباتپر انرژی لازم برای رشد گیاهان، مقاومت در برابر بیماری ها و اثرات ناشی از خشک سالی ، طعم و بوی میوه ها و سبزیجات را در گیاهان کنترل می کند.عرضه پتاسیم ، بیشتر بصورت پتاس و کانی های پتاسیم دار ، کانه ها و محصولات فرآوری شده صورت می گیرد.

 • صنایع

در صنایع خودرو سازی برای تولید کیسه های هوا از پتاسیم نیترات استفاده می شود.این ماده برای جلوگیری از خطرات احتمالی ناشی از به وجود آمدن سدیم فعال در طی واکنش های مربوطه استفاده می شود.در ساخت شیشه از این ماده استفاده می شود.

 • نظامی

در صنایع نظامی بیشترین کاربرد را دارا می باشد .در ساخت باروت به عنوان ماده اولیه اصلی به کار می رودکه 75 درصد کل را دارا می باشد به این صورت که همراه با 14 درصد ذغال چوب و 11 درصد گوگرد مخلوط می شود.در ساخت موشک ها ماده اولیه تولید سوخت است، همچنین در ساخت بمب های انفجاری و بمب های دودزا کاربرد دارد.

قیمت – فروش خرید پتاسیم نیترات (شوره صنعتی)

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص فروش و خرید پتاسیم نیترات (شوره صنعتی) می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید پتاسیم نیترات (شوره صنعتی) میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت