ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد .
tel

اکسید نیکل (مرغوب)

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : meshkanim1984@gmail.com

اکسید نیکل (مرغوب)

فروش اکسید نیکل (مرغوب) یکی از مهمترین اکسیدهای فلزی ماده شیمیایی اکسید نیکل می باشد. که به صورت نانو ذرات بوده و به شکل پودر می باشد. این ماده شیمیایی هم با کیفیت آزمایشگاهی و تحقیقاتی و هم با کیقیت صنعتی تهیه و موجود می باشد. و توسط شرکت شیمی کهن قابل عرضه می باشد. اکسید نیکل در دو فرم نیکل (ll) اکسید با فرمول شیمیایی NiO2 و نیکل اکساید با فرمول NiO تولید شده و در بسته بندی های یک کیلو گرمی و 25 کیلوگرمی قابل خریداری می باشد.

نیکل2

اکسید نیکل (مرغوب)

اکسید نیکل (مرغوب) در دو فرم نیکل (ll) اکسید و با فرمول شیمیایی Nio2 و نیکل اکساید با فرمول NiO در صنعت موجود است . نانو ذرات اکسید نیکل از جمله مهمترین اکسیدهای فلزی است که دارای ساختار مکعبی است . شکل ذرات آن تقریبا کروی شکا می باشد و به علت ساختار ویژه و منحصر به فردی که دارد باعث کاربرد فراوان در زمینه های فتوولتاییک، کاتالیزورها، حسگرها، مواد سرامیکی و غیره شده است.

اکسید نیکل (مرغوب) (ll) به عنوان یک اکسید باز فلزی طبقه بندی شده است. چندین میلیون کیلو گرم در سال اکسید نیکل (ll) با کیفیت متفاوت عمدتا به عنوان یک واسطه در تولید آلیاژهای نیکل تولید می شوند. اکسید نیکل (ll) یک کاتالیزور هیدروژناسیون چند منظوره است. استنشاق طولانی مدت این ماده می تواند به ریه ها آسیب برساند و باعث ایجاد ضایعات و در برخی موارد ایجاد سرطان نماید. نیمه عمر محاسبه شده لنحلال اکسید نیکل در خون بیش از 90 روز است . این ماده شیمیایی برای مدت زمان طولانی در ریه ها باقی می ماند، در انسان، اکسید نیکل به عنوان یک عامل سرطان زا دسته بندی شده و خطر ابتلا به سرطان تنفسی را افزایش می دهد.

این محصول دارای شکل بلوری جامد می باشد و رنگ آن مشکی و سبز سدری است . میزان فلز محتوای آن حداقل 78% بوده و دارای دانسیته 6,67 g/cm3 می باشد.

کاربردهای اکسید نیکل (مرغوب) در صنعت

از مهمترین کاربردهای نیکل اکساید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عوامل رنگ آمیزی و چسب برای مینای دندان
  • حسگرهای دما
  • کاتالیزورها
  • رنگدانه های سرامیک و شیشه
  • فیلترهای نوری فعال
  • اکسید نیکل عمدتا برای تولید آلیاژها استفاده می شود.

قیمت – فروش اکسید نیکل (مرغوب)

شرکت شیمی کهن  یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص اکسید نیکل (مرغوب) می باشد.که در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش اکسید نیکل (مرغوب) میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت